Selin Yağcıoğlu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selin Yağcıoğlu

Cevap: Selin Yağcıoğlu (GSTV'ye istiyoruz)

belki bi cok kisi bana kizacak ama mesela zamaninda ben Emreye kizmadim.. Emreyi biz istemedik.. sonra Fenerle anlasti.. ben Futbolcu olsam.. Hasta Galatasarayliyim ama Galatasaraydan hic bir teklif yok baska takimdanda oyle.. sadece Fenerbahce istiyor.. vallaha kusura bakmayin ama giderim Fenerbahcedede top oynarim.. aldigim paraya bakarim kariyerime bakarim abi.. :)

Oktay Karaca: "ben dogustan fenerliyim, sari kirmizi formanin icinde kendimi iyi hissetmiyordum"

:lol:

ha ben kendi acimdan su durumdayken konustum.. Emre gibi piyasam olmus olsa.. tekrar Fenere domezdim kanimca.. bunuda not duseyim..

Bu kadar basit işte olay. Bu kız Fener Tv de çalışırken Galatasaray hakkında kötü yorumu düşüncesi var mı? Bu yok ise her zaman açık olmalı Galatasaray'ın kapısı bu kıza.

aynen Twitterini keske silmeseydi muthis takipci patlamasi yasardi.. kufredenleride engellerdi neolacak sanki..

Böyle profesyonelliğin içine tüküreyim. Sokakta sürünürüm daha iyi.

vallaha kusura bakmada.. sen suanda issiz olsan.. ve fenerbahce gel bizde top kostur dese sana yillik 400.000 dolar.. arkana bakmadan gidersin.. hepimiz yapariz.. Galatasaray hayatimiz tamam cok seviyoruz ama.. Galatasarayi sevmemiz icinde yasamamiz lazim..

sen zannediyormusun evine 5 kurus goturemeyen adamin hala futbolla ilgilendigini? o adam cocuklarimi nasil doyururumun pesinde.. neyse

13 yaşından beri Atletico'yu izleyenler derneği olarak yanındayız Oktay :D

Şaka bir yana dediklerin gayet mantıklı :)

haha abi biz taraftarlar yirtiniyoruz futbolcularin hepsi isine parasina bakiyor.. hepsi birbiriyle arkadas vs..

neyse ya bu konulara girdikmi cikamayiz..

Ne akılla şbtv'de çalışıyormuş. Nasıl bir Galatasaraylı.

gerçek Galatasaray'lı bunu yazdığı için gönderildi.

selin-yagcioglu_686ce0ad-ccf4-4134-8fb6-4951e3e01e80_1.jpg

Solaryumdan çıkmayan ablamızı bir gün içeride fazla tutacaklar yanacak,bu yüzden yedekte sunucu bulundurmamız lazım :D

Üst Alt