Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu

Cevap: Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu

ben inaniyorum fatih terim den buyuk azar yiyecektir. HADDI OLMAYAN konular cunku. taraftarin yonetimin bi tavri varsa tam tersi aciklama yapma kardes. yoksa arda turan olursun.

Büyütmeyin asıp kesmeyin ayıptır yav. Hep bu yüzden kaybettik hala aynı kafayla devam ediyoruz..(!)

@UnalAysal___ Ünal Aysal

Semih Kaya doğruyu söylemiş bu ligin tadıdır tuzudur FB-GS rekabeti Ama şike yaparak bu tadı bozanlar mecburen küme düşerek cezasını çekmeli

Kilit

@YamanAkinci Yaman Akinci

Semih : FB'yi derby de yenmenin tadi bambaska. Ligden duserlerse ligin tadi kalmaz. / AA : Semih FB ligden duserse ligin tadi kalmaz dedi.

Arda yı bu taraftara düşman ettikleri gibi şimdi aynısını Semih'e yapıyorlar.Taraftarımız artık bilinçlenmeli böyle kolpa haberlere inanmamalı.Aynı tuzağa 2.kez düşmemeli.

hemen ardanın yolunda lafını gördüm ya...

ne var abi fenere koymadan hanginiz zevk alırısınız...

ama düşsünler geri gelsinler...

gene koymaya devam ederiz...;)

Ne güzel taraftarımız var futbolcumuzun bile ne söleyecegine karısıp haddini bil diyebilecek kadar büyük taraftar.... Alkışlıyorum herkesi....

Taraftar gözüyle düşmesi gerekiyor ama futbolcu istemeyebilir kendisi bilir..... Helal olsun Semih herzaman arkandayız ne dersen de.... Arda gibi taraftarın onune atılamayacaksın.....

beyler korumaya calismayin. yaptigi dogru degil. normallestirmeye calistiriyosunuz. tepkiler kendisine gitsin ki neyin dogru neyin yanlis oldugunu algilasin. burasi buyuk camia kartalspora benzemez. her lafina dikkat etmesi lazim. ustelik galatasaraylilar derneginde yapmasi daha isin aci tarafi.

fb Galatasaraysız Galatasaray'da fbsiz olmaz ama herkes işlediği sucun cezasını cekmelidir dese problem yok, bu ne biçim demeç böyle , gerekli ceza verilsin.

Bunlar tuzak sorular.Semih'in yapmış olduğu yorumu yaşına bağlıyorum.

Başkan ve üst düzey yöneticiler hariç kimse bu konu hakkında konuşmazken Semih'in konuşması yanlış olmuş. Bir diğer yanlış konuşmanın içeriği lütfen verdiği cevabı savunmayın kendi görüşü böyle olabilir ama o sıfatla o cümleleri sarfetmesi yanlış.

semihim boşver kuşları onların tüyleri yolunacak zati...

Basının cımbızla laf seçmesinin azizliğine uğramış. Ama akıllanıp bir daha böyle şeyler söyleyince ne kadar büyütüleceğini anlar.

Üst Alt