Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu

Cevap: Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu

Vay be konuyu dönüp dolaştırıp Arda'ya getirdiniz ya helal olsun.

Sorunun sorulma amacı belli olay çıkarmak.. Semih'de tecrübesizliğinden böyle bi demeç vermiş olmalı. Ama söylediklerine %100 katılıyorum.

Galatasaray-Fenerbahçe maçı kadar heyecanlandığım başka maç bilmiyorum ben.

He bu cezalarını çekmelerine engel midir? Ne alaka. Onlar yaptıklarının cezasını çeksin biz tatsız, tutsuz, karaları bağlar devam ederiz yolumuza vesselam.

fb Galatasaraysız Galatasaray'da fbsiz olmaz ama herkes işlediği sucun cezasını cekmelidir dese problem yok, bu ne biçim demeç böyle , gerekli ceza verilsin.

Kadro dışı bırakılsın. 250bin tl para cezası verilsin. İdmandan sonra herkes evlere dağılırken o hiç bir yere gitmesin falakaya yatırılsın. 5 gün yemek verlmesin. Her maç saatinde Tv karşısına geçip maçı tek ayak üzerinde izlesin. Sezon sonuda sözleşmesi fesh edilip elden çıkarılsın..

Fenerbahçesiz ligin tadı olmaz deyip devamını getirmiyosan o formayı giyerken birdaha düşün derler adama olay basit aslında, haddini aşan bi cümle kurmuş.

sanami kaldi fenerin tasasi.yok düsmesinmis yok semihde zorlanirmis.semih önce bir oynasinda bakariz.kisacasi isine bak

nedir bu fenerbahce sevdasi ve yalakaligi suan takimizda kime sorsan fenerin dusmesini istemez hayretler icindeyim semihe kizmiyorum aslinda basta dedigm gibi takimdaki suan kime sorsan dusmesin diyor kimse cikmiyor eger suclari vasra cezasini ceksin diye.

Semihi çok fena tuzağa düşürmüşler olaya bak. Çocuk da saf gelmiş oltaya. Basının bu cevapları nasıl manipule edebileceğinin farkında değil. Fenersiz ligin anlamı olmaz. İtalyada oynamak istiyorum. En zorlandığım oyuncu semih şentürk...

nedir bu fenerbahce sevdasi ve yalakaligi suan takimizda kime sorsan fenerin dusmesini istemez hayretler icindeyim semihe kizmiyorum aslinda basta dedigm gibi takimdaki suan kime sorsan dusmesin diyor kimse cikmiyor eger suclari vasra cezasini ceksin diye.

bizim baskan ve öztürk gereken yapilmali yani kisaca düsmeli diyor,buda cikmis ne diyor.futbolcu futbolunu oynasin.

Eksik bi açıklama olarak görmek istiyorum bunu semihciğim. ek olarak; Cezalarını çekmeliler ama fenerbahçesiz tadı olmaz diyebilirdin.

Taraftar ve yönetimin bu konuyla ilgili bir duruşu olduğu ve Semih'in haddini aşan bir konuyla ilgili yorum yaptığı düşüncesine katılıyorum.Ancak ben de Semih'in böyle bir açıklama yapmadığı, haberin düzmece olduğu kanısındayım.Ve eğer öyleyse bu özellikle alt yapıdan gelen ve taraftarın çok değer verdiği futbolcular üzerinde uygulanıyor.Semih eğer böyle bir röportaj verdiyse tuzağa düşmüş belli ki, ezeli rakibinin içinde bulunduğu duruma centilmence yaklaşmak istemiş.Eğer böyle bir röportaj vermediyse de tuzağın içine çekilen belli ki Galatasaray taraftarı.

Her şekilde de bu olay Türk medyasının futbola ne kadar ahlaksızca müdahil olduğunun bir başka kanıtı .Örnek; medya maçlardan önce agresif, fanatik yönetici ve ünlü-ünsüz kişileri ekrana çıkartıp en tahrik edici soruları sormadığı zaman maçlarda olay olmuyor. Sonra çıkıp ekranlarda "Asıl suçlu yöneticiler, futbolcular, taraftarlar ama her olumsuzluğun sorumlusu olarak medya gösteriliyor"diye bize şikayet ediyorlar.Evet futbolun bu hale gelmesinin bir numaralı sorumlusu medyadır!

Lütfen sizler de artık 21-22 yaşında medyanın onu kullandığının farkına varamayan bir gencin eğer yaptıysa açıklamalarına hoşgörüyle yaklaşın.Başında Fatih Terim var o gerekli uyarıyı zaten yapacaktır.Bu çok ucuz ama etkili bir gazeteci tuzağı.

geçenlerde n.özdemir "Galatasarayında bize ihtiyacı olacak" dedi ve peşinden dün sallama ve ısmarlama bellinzona haberi geldi. bugünde hürrüyette n.özdemir "Galatasarayında bize ihtiyacı olacak" demiştim bakın 4-5 sene önceki maçlarıyla ilgili uefa da iddalar var diyor bakın ben demiştim demeye getiriyor. Semih Kaya röportajının altında ne kaynak nede röportajı yapanın adı geçmiyo. bence buda ısmarlama haberlerden biri, gaza gelmeyelim hemen. bakalım gerçekten böyle bişey demişmi. zaten zor futbolcu kazanıyoruz bari kolay kaybetmeyelim, düşmanların ekmeğinede yağ sürmeyelim. takımda oyuncular arasındaki ilişkiler olsun taraftar futbolcu ilişkileri olsun herşey dört dörtlük giderken bunu bozmalarına fırsat vermeyelim.

"İçim rahat etmiyor fenere koymayınca" demiştir. saatçi'nin basını yanlış aktarmıştır.

Bir sporcunun düşüncesi koca camiayı bağlamaz. Zaten bizim camia olarak düşüncemizi başkanımız 'Bu ateş üfleyerek sönmez.' diyerek açıklamıştı. Gerisi hikayedir benim gözümde.

Hurriyet aninda manset atmis gsy'in super yildizi konustu diye.. daha dune kadar semihden zar zor bahsedenlere bak hele..

Semih: F.Bahçe düşürülürse ligin anlamı kalmaz

Afferin..

böyle dediyse yazıklar olsun yok değilse bir açıklama bekliyorum senden.fener sevdalısı gibi konusmus.yok semih sentürkü tutamıyormus. şimdiki halini tutmasan da olur zaten bi b.k yapamaz

bence yalan haber gibi ,yada oyle olmasını diliyorum

Üst Alt