# Semih Şentürk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Cevap: Nöbetçi golcü Galatasaray'a yakın !

En beğendiğim futbolculardan biri Türkiye'de. Gelmesini çok isterim.. Hiçbir özelliği olmayan gibi yorumlar yapılmış, hangi Semih'i izlediniz merak ettim. Müthiş pozisyon alan, bitirici vuruşu çok iyi olan ve en önemlisi ilerde top tutup, çok iyi asist yapan bir oyuncu. Her sene en az 5 maç çeviriyor, yedek kulübesi için müthiş bir alternatif.. :)

Arda ile yasadigi olay disinda, Fenerbahce´nin en efendi futbolcusu oldugunu düsünüyorum. Olay yapmaya gerek yok bence transfer edildigi takdirde. Ha Tuncay filan gelir, sonuna kadar arkanizdayim :) Dagitin ortaligi :) Ama Semih gercekten efendi bir adamdir. Iyi de bir futbolcudur. Kariyeri boyunca hep haksizliga ugramistir.

En beğendiğim futbolculardan biri Türkiye'de. Gelmesini çok isterim.. Hiçbir özelliği olmayan gibi yorumlar yapılmış, hangi Semih'i izlediniz merak ettim. Müthiş pozisyon alan, bitirici vuruşu çok iyi olan ve en önemlisi ilerde top tutup, çok iyi asist yapan bir oyuncu. Her sene en az 5 maç çeviriyor, yedek kulübesi için müthiş bir alternatif.. :)

ha onların yedek kulübesinden çıkıp bizim yedek kulübeye gelcek ilginç? manchesterda Solskjaer vardı oda yıllarını yedek kulübesinde harcamıştı..

Cevap: Nöbetçi golcü GALATASARAY a yakın..

diyosunda ben Ardayla olan kavgasını unutamıyorum hala, istemem kalsın Cem Sultanı 1000 kere tercih ederim cemin üstünde durulsa semihten belki daha iyi olacak kim biliyor??

Yapmayın arkadaşlar. O kavga da Arda'da hatalıydı Semih'de. Olabilir yani o. Bak Tuncay dersen eyvallah derim. Hindi baba, 6 Kasım kutlamaları falan. Ama o maç içinde olmuş İki arkadaş onlar yani hala sever Arda Semih'i

Kavgası-efendiliği, iyi-kötü oyuncu oluşu değil benim meselem.

Bu adam gelirse yedek olacak mı , olacak. Diyorum ki bu yedek olacağına Anıl olsun, Cem olsun.

Allah aşkına Cem Sultan oynatılmıyor diye bır bır konuşursunuz sonrada semihi istersiniz bırakın semihi falan dünyada başka golcümü kalmadı. Cem Sultanı 1000 kere tercih ederim...

Istemem isterse dunya gol krali olsun Kazim farkli semih tuncay farkli ,gokhan gonul gelse yine istemem!

Semih gelir bu takımın da birinci santraforu olur.

Elmander'den de fazla katkı yapar. İmkan varsa kesinlikle kaçırılmaması gereken bir adam.

Kaldı ki Selçuk ve Semih birlikte transfer edilirse Arda'nın performansı da ciddi derecede artacaktır.

Yerli Kalitesinin artması açısından mükemmel bir transfer olur.

Uzun bir yola çıkıyoruz Yerliside kaliteli olmalı Yabancıda.

Milli takımın forveti dendiğinde ilk olarak Semih yazılıyorsa tahtaya, demekki Yerli en iyi forvet semih.

Varsın gelsin yedekde oturması bile yeter

arkadaşlar semih arda ve selçuk çok samimi arkadaşlar..bırakın şimdi fenerliymiş trabzonluymuş ayaklarını..takımımıza yapacağı katkıyı düşünelim..fatih terim milli takımdayken semihsiz yapamazdı hatırlasanıza..semih i semih yapan fatih hocadır..gelirsede SÜPER olur..

semih bize nasıl gelir biliyormusunuz bonservisini eline alacak Terimi arıcak hocam ben size gelmek istiyorum dicek anca, yoksa yalan haber bence..

Sıkıntı sadece yerli oyuncu kalitesi ise, Mevlüt Erdinç gibi sistem ya da Cenk Tosun gibi potansiyel sahibi oyunculara ihtiyaç duyarsın, kahramanlara değil.

Hırvatistan maçından sonra kariyerm boyunca çalıştığım en iyi teknik direktör Fatih Terim demişti Semih. Bu transfer olabilir.

Fatih Terim geldi diye milletin takımını bırakıp bize gelmesi saçma sanki.

Üst Alt