# Semih Şentürk - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Cevap: Nöbetçi golcü Galatasaray'a yakın !

Yahu niye anlamamakta ısrarcısınız bu kadar. Semih olmazsa forvetsiz mi kalıcaz şimdi yani? Semih olmadı, ozaman Baros sakatlandımı Servet forvete geçsin. Dünyada tek adam Semih mi?

Mevlüt Erdinç

Eren Derdiyok

Cenk Tosun

Halil Altıntop küme düştü takımı..

Git bunların peşinde koş..

gelmez hersene aynı olay gelcekmıs havası yapıp fıyatınıyukseltır sonra kalır semıhe gelene kadar gurbetcılerın peşındekoşalım daha kalitelı lıgımızdekı yerlılere bakalım

Ya hayali tekliflerimiz gidiyor sözde Fener'e onlarda reddettik bakın ne kadar büyük kulübüze yatıyor :D

Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar işte..

Yahu niye anlamamakta ısrarcısınız bu kadar. Semih olmazsa forvetsiz mi kalıcaz şimdi yani? Semih olmadı, ozaman Baros sakatlandımı Servet forvete geçsin. Dünyada tek adam Semih mi?

Dünyada tek adam Semih'mi veya Ahmet'mi Mehmet'mi gibi yaklaşımların arkasında yatan nedir acaba. Ne demek isteniyor yani. Tabi ki Semih değil, ama şu anda konu Semih yani :) Beğenmiyor olabilirsin ama bu anlatış şekli bana çok komik geliyor.

Bir sürü adam var dünyada. Şimdi aralarında karşılaştırma mı yapalım işi gücü bırakıp. Semih demişler onu tartışıyoruz.

Cem var Anıl var denilebilir. Yada bizde onun yerine adam var denilebilir. Ama atlanılan birşey var. Semih bedava gelecek. Al oynat. Anıl oynayabiliyorsa Semih varken oynasın. Ayrıca yerli oyuncu.

Dünyada tek adam Semih'mi veya Ahmet'mi Mehmet'mi gibi yaklaşımların arkasında yatan nedir acaba. Ne demek isteniyor yani. Tabi ki Semih değil, ama şu anda konu Semih yani :) Beğenmiyor olabilirsin ama bu anlatış şekli bana çok komik geliyor.

Bir sürü adam var dünyada. Şimdi aralarında karşılaştırma mı yapalım işi gücü bırakıp. Semih demişler onu tartışıyoruz.

Cem var Anıl var denilebilir. Yada bizde onun yerine adam var denilebilir. Ama atlanılan birşey var. Semih bedava gelecek. Al oynat. Anıl oynayabiliyorsa Semih varken oynasın. Ayrıca yerli oyuncu.

Semihte şeytan tüyü var.Solskjaer gibi,vurduğu giriyo adamın.Bitiriciliği çok iyi.herzaman isterim gelmesini.

yedek kulübemizi bu yıl olduğu gibi 2.sınıf oyuncularla,paf takımdan da destekli dolduramayız.Kimse kusura bakmasın.Her bölgede 2 şer alternatifli olmalıyız.Forvette ise 3.

Ya Rıza daha bişey demiycem ben. :)

Semih'i istemedigimi beyan ettim, gereksiz dedim. Bir arkadas da bana "ozaman Baros sakatlanınca Anıl'a razı olun, yönetim bir santrafor almadı diye yırtınmayın" demiş. Ona istinaden öyle yazdım. Sanki Semih olmazsa, Baros sakatlanınca illaki Anıl oynayacak.

Ya Rıza daha bişey demiycem ben. :)

Semih'i istemedigimi beyan ettim, gereksiz dedim. Bir arkadas da bana "ozaman Baros sakatlanınca Anıl'a razı olun, yönetim bir santrafor almadı diye yırtınmayın" demiş. Ona istinaden öyle yazdım. Sanki Semih olmazsa, Baros sakatlanınca illaki Anıl oynayacak.

Ok. ;)

inanamiyorum semihi cogu kisi istiyor simdi necati haberi ciksa herkes karsi cikar guresci filan der ama necati top diye oynar semihinizle !

inanamiyorum semihi cogu kisi istiyor simdi necati haberi ciksa herkes karsi cikar guresci filan der ama necati top diye oynar semihinizle !

Necati'nin geçen yıl geri gelmesi için yazdıklarım hala kayıtlı.Ama adam olduysa.hala takımı karıştırma görevini üstlenmeyi kendine borç biliyorsa gelmemeliydi.ve gelmedi de zaten.

Semih Necati'den çok çok karakterli bir futbolcudur.Bunun aksini hiç kimse idda edemez

Semih güreşe mi başladı.:eek:

Pekiiiii Nonda mı Semih mi?

Hocam böyle binlerce örnek verirsin. Ne diye karıştırıyon şimdi Necati'yi falan. Necati'yi isteyenlerde var, istemeyenlerde var. O Necati ile isteyip istemeyenlerin problemi. Semih ayrı bir konu. Necati'yi istemeyen Semih'i isteyemez diye bir şart yok yani ;)

Semih güreşe mi başladı.:eek:

Pekiiiii Nonda mı Semih mi?

Hocam böyle binlerce örnek verirsin. Ne diye karıştırıyon şimdi Necati'yi falan. Necati'yi isteyenlerde var, istemeyenlerde var. O Necati ile isteyip istemeyenlerin problemi. Semih ayrı bir konu. Necati'yi istemeyen Semih'i isteyemez diye bir şart yok yani ;)

Ozaman Drogba hayırlı olsun diyebilir miyiz ?

Benim demek istedigim Necati dururken Semihi almakta neyin nesi? Semih necatiden iyimi? Tutturmussunuz karakter karakter efendi saygili

Benim demek istedigim Necati dururken Semihi almakta neyin nesi? Semih necatiden iyimi? Tutturmussunuz karakter karakter efendi saygili

Semih necatide daha karakterli ve daha kaliteli bir futbolcudur.Sonuç olarak,evet semih necatiden iyi.Birazcık olaylara göreceli bakın.Necati kaç kez milli forma giydi.O da yok olup giden yıldızlardan.Serkan Aykut gibi.Semih öylemi?adam yedek kulübesindeyken bile 10 golün altına düşmüyor.

Üst Alt