# Semih Şentürk - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Cevap: Nöbetçi golcü Galatasaray'a yakın !

Dünyada başka futbolcu mu kalmadı ? Görende bulunmaz hint kumaşı sanır şaka gibi ya :) Adam kendi takımında yıllardır ilk 11 görmüyor. Yaşı genç olsa hadi diyecemde. Yazık.

bakın F.Terim kalkıp evet ben semihi çok istiyorum semih artık bizde oynucak derse boynumuz kıldan ince desteklerim ama bana asparagas bir haber gibi geliyor, neyse Terim işini bilir diyorum cümlemi bitiriyorum..

bizim genclere yedek kulübesinde iyi abilik eder, malum gencleri zaten oynatmiyoruz, bari yedek kulübesine abilik yapacak birini alalim.

Gelmez gelmesinide istemem..

Ben takımıyla özdeşleşmiş oyuncu istemiyorum..

Gitsinler Cenk Tosun için paraya kıysınlar.

Baros sakatlanıp 10 maç Anıl oynayınca, bu yönetim niye santrafor almıyor diye yırtınmayın o zaman.. :)

Her sene ayni terane :) Ona gerek yok, Anil var. Buna gerek yok, Kewell var. Onu alacagimiza, Pino´yu oynatiriz :)

Alirmiyiz bilmiyorum, muhtemelen medyanin sallamasi, Semih´in menejerinin oyunlari olabilir. Ama Semih iyi golcüdür beyler. Geldi mi affetmiyor. Herzaman isini yaptigi halde, herzaman gol attigi halde haksizlik yapilan nadir futbolculardan biridir Semih. Fenerbahce´de oynuyor olmasi benim icin farketmiyor. Ben karaktersizlere karsiyim. Semih gayet düzgün, efendi, karakterli adamdir. Bir olayini hatirlamiyorum simdiye kadar. Saha icinde Arda ile kavga etmesi haric, zaten 1 saat icinde baristilar.

Üst Alt