Seneye Transferlerle Birlikte İlk 5'imiz Nasıl Olsun? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seneye Transferlerle Birlikte İlk 5'imiz Nasıl Olsun?

Cevap: Seneye Transferlerle Birlikte İlk 5'imiz Nasıl Olsun?

Evet yazdıklarım direk sanaydı Mert Kızıltepe ve evet milletin taraftarlığını sorgulama görevini külüpten resmi olarak aldığım için yakaladığımın taraftarlığını sorguluyorum Emre Arıcı.

Rütbe muhabbetine hiç girmiyorum zaten.

Bu konu bjk maçından önce açılmış olması söylediklerimi geri almamı gerektirmez.Zaten bjk maç forumundaki genel durum üzerine buraya da yeni kadrolar yapıldığını gördüğüm için buraya yazdım.Konu özelinde veya kişiler özelinde değildi yazdıklarım aslında.(Burda Mert'in atarlı tavrından geri bastığımı anlatmaya çalışıyorum aslında)Gerçekten çok insan kafayı yemiş.Önemli bir tespitimdir bu da.

Neyse ya kısacası Bjk maçı konusunda yazılanlardan sonra bu konuya atılan mesajı görüp bu konuda giydirmişim onlara.Konuyu açan sana değil demekki sen daha önce ve daha farklı bir amaçla açtıysan konuyu.

Evet yazdıklarım direk sanaydı Mert Kızıltepe ve evet milletin taraftarlığını sorgulama görevini külüpten resmi olarak aldığım için yakaladığımın taraftarlığını sorguluyorum Emre Arıcı.

Rütbe muhabbetine hiç girmiyorum zaten.

Bu konu bjk maçından önce açılmış olması söylediklerimi geri almamı gerektirmez.Zaten bjk maç forumundaki genel durum üzerine buraya da yeni kadrolar yapıldığını gördüğüm için buraya yazdım.Konu özelinde veya kişiler özelinde değildi yazdıklarım aslında.(Burda Mert'in atarlı tavrından geri bastığımı anlatmaya çalışıyorum aslında)Gerçekten çok insan kafayı yemiş.Önemli bir tespitimdir bu da.

Neyse ya kısacası Bjk maçı konusunda yazılanlardan sonra bu konuya atılan mesajı görüp bu konuda giydirmişim onlara.Konuyu açan sana değil demekki sen daha önce ve daha farklı bir amaçla açtıysan konuyu.

Birader bu mesajında olayı yumuşatmışsın ama ilk mesajında ben dahil çoğu kişiyi transfer taraftarı olmakla itham ettin.Kimse kimseyi böyle laflarla itham etmeye çalışmasın.Bide klüpten sorgulama yetkisi aldım diyosun nasılmış o yetki,kim kime nasıl yetki veriyomuş bi anlat bakıyim de bizde anlayalım.Buraya konu özelinde gelmenin amacı yazarsın kadronu bakarsın diğer yorumlara fikir sahibi olursun ama sen gelip de burda milleti sorgularsan ve itham edersen yanlış yapmış olursun ve o yanlışı yaptın.Benim hayatımın çoğu Galatasaray ı sevmekle ve takip etmekle geçti burdaki çoğumuzun ki gibi.Sen benim takımımı ne kadar sevdiğimi bilmediğin için transfer taraftarı lafını ettin bende o lafa çok kızdım.Konuyu da dedğim gibi basketbolda daha fazla bilgi sahibi olmak için açtım

maç da kaybetsek şampiyon da olmasak oktay mahmudi ve takımımla gurur duyuyorum avrupada ve ligde başarı ile devam ederken hakem hataları ile kaybettigimiz b.taş maçı sonrası bu konunun gündeme gelmesi hiç iyi olmadı takıma fazla takviyeye gerek yok oncelikle önümüzdeki sene bütçe ne olacak bu cok onemli eger mümkünse yerli olarak birkan batuk ile yabancının kralı olacak mirza telotoviçi alalım seneye şampiyonlugun ve final 4 un en buyuk adayı oluruz yabancı olarak gordon ve lakoviçinde takımda kalması şartıyla.

maç da kaybetsek şampiyon da olmasak oktay mahmudi ve takımımla gurur duyuyorum avrupada ve ligde başarı ile devam ederken hakem hataları ile kaybettigimiz b.taş maçı sonrası bu konunun gündeme gelmesi hiç iyi olmadı takıma fazla takviyeye gerek yok oncelikle önümüzdeki sene bütçe ne olacak bu cok onemli eger mümkünse yerli olarak birkan batuk ile yabancının kralı olacak mirza telotoviçi alalım seneye şampiyonlugun ve final 4 un en buyuk adayı oluruz yabancı olarak gordon ve lakoviçinde takımda kalması şartıyla.
aga bu beşiktaş macı oynanmadan daha önce olan bir topik. kusura bakma 1-2 takviyeyle olacak iş degil bence. 2 numara haric 1-3-4-5 numaralara oyuncu almamız lazım.

aga bu beşiktaş macı oynanmadan daha önce olan bir topik. kusura bakma 1-2 takviyeyle olacak iş degil bence. 2 numara haric 1-3-4-5 numaralara oyuncu almamız lazım.

renkdaş oyuncu almamız tabi şart senle hemfikirim ama 3-4 tane oyuncu alacagımıza bütçeye göre 2 tane cok iyi transfer yaparsak bu takım cok ama cok iyi yerlere gelir her sene 2 tane üst düzey transfer yapsak mahmudi hoca ile beraber 3-4 yıl içinde euro lig şampiyonlugu gelir onun için yerli olarak birkan batuk ve yabancı olarak telotoviçin ismini yazdım az ama oz transfer yaparsak daha iyi olur düşüncesindeyim.

2.Kemp

3.Aaron Jackson

4.Fotsis ve Slaughter

5.Joe Freeland

1.Numara da Gordon oynar..2 Numarada Göksenin,Kemp ve Aaron Jackson oynayabilir..

1.Gordon,Ender,Tutku

2.Kemp,Göksenin,Jackson

3.Jackson,Shipp,Caner

4.Fotsis,Slauther,Cevher

5.Freeland,Furkan,Andric

Muhteşem olur..

2.Kemp

3.Aaron Jackson

4.Fotsis ve Slaughter

5.Joe Freeland

1.Numara da Gordon oynar..2 Numarada Göksenin,Kemp ve Aaron Jackson oynayabilir..

1.Gordon,Ender,Tutku

2.Kemp,Göksenin,Jackson

3.Jackson,Shipp,Caner

4.Fotsis,Slauther,Cevher

5.Freeland,Furkan,Andric

Muhteşem olur..

5 oyuncu alalım diyosun yani

Efes gibi yapalım öylemi

Arkadaslar kontratı devam eden oyuncularla yollarımızı ayırmayız kolay kolay.

oyuncuların bazılarının kontratlarını bulamadım bulduklarım kontratım devamedenler sunlar

1-lakovic

2-ender

3-furkan

4-cevher

5-gordon

6-andric

bunların gelecek senede sözlesmeleri var.Ayrıca Boris Savovic ve Shumpertsezon sonu sözlesmeleri bitiyor.Tutku,Ship ve Canerin kontratlarını bilmiyorum.

Göksenin ve Sertaçın alt yapıdan oldugu için sözlesmeleri var diye düşünüyorum.

Haluk reyizinde emekli olacak sezon sonunda...Evren ise büyük ihtimal ayrılır.

Savovic,Shumpert,Haluk,Evren kesin gidecek. Daha iyisini bulursak Lakovic'in de gitmesi olası. Caner'in bilmiyorum ama Tutku ve Shipp'in kontratı bitiyor. Andric'in 1 senesi daha var onun kontratı bitmiyor.

Tahminen Tutku 1 sezon daha kalır, Oktay hoca Caner'den vazgecmez ve Shipp Türk olur.

bıtane sızelı el sevıyesınde 5 numara,bırde skorer kalıtelı 3 4 arası bır forvet ucurur bu takımı

Savovic,Shumpert,Haluk,Evren kesin gidecek. Daha iyisini bulursak Lakovic'in de gitmesi olası. Caner'in bilmiyorum ama Tutku ve Shipp'in kontratı bitiyor. Andric'in 1 senesi daha var onun kontratı bitmiyor.

Tahminen Tutku 1 sezon daha kalır, Oktay hoca Caner'den vazgecmez ve Shipp Türk olur.

evet andric uzatmıs....

Zaza

Andric

Furkan

Gordon

Lakovic

Ender

Tutku

Shipp

Transfer

Savovic

Cevher

Caner

Shumpert

Göksenin

Pivotlarda Zaza transferi yeterlidir Üstelik yerli zaten. Guard mevkisinde iyiyiz bence transfere gerek yok. bir tane skorer yabanci gerekiyor bize. 3 Numara'ya klas biri lazim. 14 Oyuncu ile iyi kadro yani 2 transfer gerekiyor bize Zaza + yabanci 3 Numara. (yerlide olabilir aslinda :D)

takımı oldugu gibi koruyalım kaptan haluk jübile yapabilir everen takımın en zayıf halkası ben 1 yabancı 1 turk istiyorum bu takıma yerli olarak birkan batuk tek yabancı ile transferi kapatalım o da MIRZA TELOTOVİÇ. bu kadro seneye final 4 yapar.

bu takıma özellikle oyunu yönelnbedircek delici guardda lazım.

shumpert gider seneye shipp yerli statüsünde oynar. 3 numaraya çok iyi bir şütör alınmalı böyle durumda ilkan da gelecek karşıyakadan eğer lakoya hoca inanıyorsa kalacaksa başka transfere de gerek yok bence. guard rotasyonumuz yeterli takımda eksiklik şütör bir isim olmaması ilkana furkana güvenelim gelecek sezon 1 yabancı transferi yeterli bence

Saglam bir 4 ve 5 numara yeter. Biraz sansla Final Four'u bile görebiliriz.

Üst Alt