Şenol: "Ayrılırsam kulüp takımından çok milli takımı düşünürüm" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol: "Ayrılırsam kulüp takımından çok milli takımı düşünürüm"

Buna 'adam gibi adam' diyenler forumun %95'iydi. simdi tam tersi. Senol hep yavsakti. hic adam olmadi. adam gibi adam hic olmadi.

Bir insanın mantıklı bir şekilde düşünüp de yabancı sınırının düşürülmesini istemesi imkansız. Ya çıkarı vardır, ya bahaneye ihtiyacı vardır ya da başka bi kurnazlık peşindedir. O açıdan yabancı sınırı meselesi güzel bir turnusol işlevi görüyor.

İnşallah. BJK'den ayrıl da...

Yalnız konuşa konuşa kendini bitiriyorsun Hocam. BJK'ye gitmeden önceki ''efendi adam'' imajını yerle bir ettin.

Bir insanın mantıklı bir şekilde düşünüp de yabancı sınırının düşürülmesini istemesi imkansız. Ya çıkarı vardır, ya bahaneye ihtiyacı vardır ya da başka bi kurnazlık peşindedir. O açıdan yabancı sınırı meselesi güzel bir turnusol işlevi görüyor.

Luce icin onemli olan kendisinin basarisi. Turk futbolcularin Turkiye liginde oynamasi kendisininde isine geliyor cunku hepsi bir arada. Izlemek takip etmek cok daha kolay. Yoksa Turk futbolu gelissin, yabanci kurali gelsin vs falan bahane. Uc kagitcilik yapiyor rumen

Serkan Şafak'ın da var mı acaba

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mancini yerine Şenol Güneş gelsin demiş zamanında.Keşke dediği olsaymış bence.Kutluyorum ahbabımı.

yabancı bir hocanın uzun bir süre bu ülkede tutunması çok zor ,şimdi ise yerli hoca lazım diyoruz saçma olur tekrardan yerli arayışına girilirse mancini gider başka bir yabancı gelir oda bir sene belki dayanır,müneccim olmak gerekmiyordu bunu görmek için ama başkan görmek istemedi herhalde

evet,Şenol güneş

Yanlış anlama benim de çok Şenol övmüşlüğüm vardır ama sen de yapmışsın maalesef.

Ulan ben kendi mesajlarimi taradim birsey bulamadim sen bulmussun.

Helal olsun vallah :asd:

Edit: Övmek ile asik olmak arasinda fark var ama. Care Senol Günes falan gibi konular vardi burada ben böyle seyleri kast etmistim.

bir sorun yok, çalışıyorlar. biz de yardımcı olmaya çalışıyoruz. guti orta saha, ilhan forvet... bu kadar değerli oyuncuların bizimle olması bizi gururlandırır. önemli olan takıma katkı.

Guti ve ilhan icin bunlari demis galiba

Yabanci fazla diyor, türk oyunculari oynasin diyor ama zamaninda(yabanci sinir varken) Ozan Tufana zamaninda dis ülkeye git demis.

Niye avrupaya gitsin genc oyuncu yabanci siniri varken? Türkiyede fazla performans göstermeden 1,5-2 Milyon alabiloyorsa? Yani kendisi bile biliyor sanki, bizim türklerin büyük üce geldigi an tembelesiyor diye.

Elit liginde yabanci siniri türkiyede cok yüksek diye aglasaydi, adamlar popolariyla gülerdi senola.

Üst Alt