Şenol: "Ayrılırsam kulüp takımından çok milli takımı düşünürüm" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol: "Ayrılırsam kulüp takımından çok milli takımı düşünürüm"

Benim anladığım "Lucescu ayrılırsa milli takımın takımın başına geçmek isterim. Şimdi bjk deyken 14 yabancı iyi ama geçersem takımlarda daha çok Türk oyuncu oynatsın ki bende rahatça seçebileyim. "

bu yavsak milli takımın basına geçerse kesin sınırlama getirtir.
resmen akıl oyunları ağzına zıctığımın ükesinde futbol.

Benim anladığım "Lucescu ayrılırsa milli takımın takımın başına geçmek isterim. Şimdi bjk deyken 14 yabancı iyi ama geçersem takımlarda daha çok Türk oyuncu oynatsın ki bende rahatça seçebileyim. "
Kendisi kaç tane Türk oynatmış Beşiktaş'dayken, sadece Cenk vardı bir de Caner geçsin bu ayakları 14 yabancı sınırı kalkmamalıdır.

fft226_mf8126347.Jpeg

Milli takım için biçilmiş kaftan. Umarım Milli takıma gider.

Tabi bu durumda büyük ihtimalle Avcı BJK'ye gider ki üzülürüm.

Belki Başakşehir şampiyon olursa CL için kalır Avcı.

Milli takima giderse desteklemek gerekir

Artik su sirkulasyon bitsin ve herkes yerini bulsun , unal ts de tuttu , senol ts ihtimali zayifladi

Bence avci da basaksehirde tuttu , fb olabilirdi ama bjk zor

Milli takim senol uygun ,Bjk icin ise birini dusunemiyorum su asamada

Milli takima giderse desteklemek gerekir

Artik su sirkulasyon bitsin ve herkes yerini bulsun , unal ts de tuttu , senol ts ihtimali zayifladi

Bence avci da basaksehirde tuttu , fb olabilirdi ama bjk zor

Milli takim senol uygun ,Bjk icin ise birini dusunemiyorum su asamada
Yerli yerli diye ağlayıp ama tkiminda oynatmayan adamın nesini desteklicem. Malın teki senol güneş. Gitsin hamsi beyinli memleketlisi desteklesin.

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kesin milli takıma gideceğin için 14 yabancı sakıncalı oldu değilmi sıfatına tükürdüğümün ağlakı.Cl oynarken hiç bu konulara girmiyordun ama 11 yabancı ile lig maçlarına çıkarken çok mutluydun değilmi bay zımba.Bunun kadar çıkarcı, yanar döner bir adam futbol dünyasında yoktur.

Fatih Hocamız Galatasarayımızda, Şenol Hoca da MT da kariyer finallerini yapsınlar; en mantıklı ve tercih edeceğim formül budur. Ha, tabi ki FT için daha geç olsun bu ''Final'', daha önceki başarılarının da ötesine geçsin inşaallah. Şenol da bir şeyler yapsın işte, başarılı olursa seviniriz, olamazsa kgg!...

Üst Alt