Şenol Güneş: "4 yıllık sözleşmem var, hikayeyi ben başlattım ben bitireceğim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "4 yıllık sözleşmem var, hikayeyi ben başlattım ben bitireceğim"

Şenol Güneş: ''Başımız dik, alnımız ak. Ama çok çalışacağız."

Şenol Güneş: "Bana yapılan hiçbir eleştiri veya saldırı aldığımız sonuçların yarattığı üzüntüden fazla değil. Daha kötü günler gördüm. Beni de yıpratabilirsiniz ama oyuncuların yıpranmasını istemiyorum.''

Şenol Güneş: ''Nereden geldiğimizi ve bundan sonra ne yapacağımızı biliyoruz. Tabloda bir takım değişimler olacak. Değişimlerin ne olacağını sizinle sonra paylaşacağım.''

Şenol Güneş: ''Bu tabloyu yarım bırakmayacağız ve fırça darbelerimize dikkat ederek bu tabloyu tamamlayacağız. İkinci hedefimiz olan Dünya Kupası'na ulaşacağız.''

Şenol Güneş: ''Başarısızlığımızın analizini yapıyoruz, yaptık, yapacağız. Beni istemeyenler, eleştirenler de var ama yalnız hissettirmeyen çok büyük bir kesim de var.''

Şenol Güneş: ''Ben her bıraktığım oyuncuya üzülüyorum, kendilerine de söylüyorum. Sevmek, saymak başka bir şey ama iş başka bir şey.''

En son cok calisacagiz dediginde oyuncularina sadece yuruyerek birbirinden top kapmalarini calistiriyordu

Milli Takım TD Şenol Güneş: "Dünya kupasında üçüncü olduğumuz zaman dünya futbol ülkesi üçüncü değildik, bugün de 24 takım arasında kaybeden takım olarakta 24. takım değiliz veya FIFA'da sıralamamız 29 değil."

Bunlar nasıl açıklama yahu dupe düz menajer dayatması ile oyuncu oynatan sensin. Hakkaniyetli davransan Enes yerine Adem Büyük. Filan oynardı. Utanmasa futbolseverler e yikacaklar basarisizliklarini

1625737101568.png

Sözleşmeleri ben başlatırım Kılıç! Primin yönünü ben söylerim! Mağlubiyeti ben hazırlarım! Eğer kalemize gol bulaşacaksa, defansı önde kurar, gollerin içinde yıkanırım!

Taraftarlar hesaplaşmak istiyorsa, buyursun gelsin! Bizim de 30 yıllık hikayemiz var!

Tasrif etmiyorum ama futbol, siyaset böyle kabadayı ağzıyla konuşulmaz.(n)(n)(n)

Şenol Güneş: ''Maddi konularla ilgili, hepinizin bildiği gibi turnuvaya katıldık ama kimse para falan almadı. Çünkü başarı gelmedi. Başarının takdiri yönetimindir. Bu, benim takdirimde olan bir şey değil. Oyuncu maaş almıyor, maaş alan benim.''

Şenol Güneş: ''Ben hiç para almayayım, çok önemli değil. Benim kulüplerden de federasyondan da alacaklarım var ama dava açtığımı hiç duydunuz mu? Türkiye'de kimse euro almıyor, bunu hala anlamadınız mı? Bu kadar yalan yazılmaz, ben dövizle maaş almıyorum ama yazıyorsunuz.''

Şenol Güneş: "€3.2M alıyor diyorlar. Yahu Türkiye'de EURO ile maaş alan var mı? Ben almıyorum. Söylüyorum. Hala aynı yalanı yazıyorsunuz. Bana hırsızsın diyor. Ben sana rakamı söylemek zorunda mıyım?"

Şenol Güneş: ''Maddi konularla ilgili, hepinizin bildiği gibi turnuvaya katıldık ama kimse para falan almadı. Çünkü başarı gelmedi. Başarının takdiri yönetimindir. Bu, benim takdirimde olan bir şey değil. Oyuncu maaş almıyor, maaş alan benim.''

Şenol Güneş: ''Ben hiç para almayayım, çok önemli değil. Benim kulüplerden de federasyondan da alacaklarım var ama dava açtığımı hiç duydunuz mu? Türkiye'de kimse euro almıyor, bunu hala anlamadınız mı? Bu kadar yalan yazılmaz, ben dövizle maaş almıyorum ama yazıyorsunuz.''
Hastir lan

Üst Alt