Şenol Güneş: "4 yıllık sözleşmem var, hikayeyi ben başlattım ben bitireceğim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "4 yıllık sözleşmem var, hikayeyi ben başlattım ben bitireceğim"

Şenol Güneş: "Kampta hiçbir sıkıntı yoktu. Sadece Galler maçı öncesinde Enes Ünal ile Halil Dervişoğlu arasında küçük bir tartışma yaşandı, kavga bile denmez."

Şenol Güneş: ''Halil Dervişoğlu pas atılmadığı için söylenirken Enes de kendisini o an ağabey olarak gördü ve cevap verdi. Olay bu, kavgalar ve yumruklar yazıldı. Keşke olsaydı, belki hırslanırlardı.''

Oyunculara ödenen para geri alinmali, rezil herifler, milli takimda para alinmamali, istemeyen gelmesin, bu kafar basit, ben utanirdim milli takima gidip para alacam diye

Şenol Güneş: ''Bu takım en çok desteklenen takımdı. Beklentiler o kadar yüksekti ki oyuncular da ona göre davranmaya başladı. Benim çalıştırmalarımın haricinde oyuncular da ekstra çalıştı. Belki de bu yanlıştı.''

Şenol Güneş: ''Isınmada oyunculara hiçbir şey demem. O da hata olabilir. "

Şenol Güneş: "Ben hayatımda İtalya'nın ısınması gibi bir ısınma görmedim. Senin maçta atacağın deparı onlar ısınma sırasında atıyor. Hızlı başlayabilirler dedim takımıma.''

Şenol Güneş: ''İki bekimiz belli, bunlara kimi katabiliriz diye bakıyoruz. Mert Müldür geldi ve iyiydi. Ben bunları oyuncularla da konuşuyorum. Kafamdaki oyuncularla bunu paylaşıyorum.''

Şenol Güneş: "Ben oyuncularımdan vazgeçmeyi düşünmüyorum. Bunu onlarla da konuşuyorum. Kafamdaki oyuncular belli ama yeni isimlere kapımız açık."

Şenol Güneş: ''Isınmada oyunculara hiçbir şey demem. O da hata olabilir. "

Şenol Güneş: "Ben hayatımda İtalya'nın ısınması gibi bir ısınma görmedim. Senin maçta atacağın deparı onlar ısınma sırasında atıyor. Hızlı başlayabilirler dedim takımıma.''

Aslında ne kadar yetersiz ve kalitesiz idman yaptırdığını bu cümlesiyle ele vermiş.

Üst Alt