Şenol Güneş: "4 yıllık sözleşmem var, hikayeyi ben başlattım ben bitireceğim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "4 yıllık sözleşmem var, hikayeyi ben başlattım ben bitireceğim"

Şenol Güneş: "Taylan'la ilgili sıkıntım benim izlediğim maçlara göre daha durağan geldi. Dorukhan daha iyi ondan. Taylan döndü ve ilk geldiği gün ameliyat oldu. Temposu düşüktü, doktoru aradım var mıydı problemi diye, hayır dedi. Tedbir amaçlı ameliyat olmuş.."

Şenol Güneş: "Emre Belözoğlu ile 2 defa görüştüm, görüşüyorum. Medya yazıyor, bana söyleyecek bir şey kalmıyor. Kamuoyu biliyor zaten düşüncelerimi."

Şenol Güneş: "Emre Belözoğlu ile olup olmayacağı konusunda bir kesinlik yok."

Yönetim taylani işte şimdi savunması gerekiyor. Umarım açıklama yaparlar. Hem kerem hem Taylan için. Begenmedigimiz Emre Kılınç bile o milli takimda seçtikleri karşısında siritmazdi.
Ayrıca savunmadan top çıkarma ozurlusu bir ilk onbir kurar. Savunmadan top çıkarmaya çalışır. Bunu ligde en iyi yapabilen Taylan a beğenmedim der

Şenol Güneş: ''Mahmut Tekdemir sakatlandı, bel sakatlığı vardı. Efecan ve Halil Akbunar ile ilgili de o bölgede Cengiz Ünder vardı."

Şenol Güneş: ''Kadroya alınmayan Salih, Berat gibi oyuncular düşündüğüm oyuncular. Taylan da oynayamadı. Onu izlediğim maçlara göre daha durağandı. O bölgede Kaan'ı kullandım.''

Şenol Güneş: ''Hiçbir oyuncumu kendi performansında görmedim. Sizin söylediğiniz, benim de beğendiğim Mert Müldür de dahil. Burada bir problem var ve bunu da yine ben çözeceğim.''

Üst Alt