# Sercan Sararer - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sercan Sararer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sercan Sararer

Parlamadan almak gerek böyle oyuncuları. Alman birinci lige çıkan takımını bırakıp daha ne olacağı belli olmayan ligimize gelmesi kariyeri açısından tam bir salaklık olur. Ama keşke gelse. Hem bu gelse hem Gökhan Töre gelse, birde üzerine Burak'ı alsak. Ancak iyi Türklerle beslenmiş bir kadro ile çıtamızı yükseklere taşıyabiliriz.

Çocuk Tr ye gelmek istemiyorum diye açıklama yapmış. Dün bir gazetede okumuştum. Takımı yeni birinci lige yükseldi. Önümüzdeki sezon kendini gösterirse, dev bir klübe imza atabilir.

5 milyon euro gökhan töreye vereceğimize Sercanı almalıyız. Ama Burak Yılmazı da almalıyız herif napıyor ediyor defansın arkasına sarkıyor lazım bu adam bize..

bizim lige gelmez bursa ve bjk de istemiş önceden kabul etmemiş takımı bundesliga ya çıkmışken piyasa da yapmak varken, bence biz altyapıya Alman antrenörler getirelim 3 milyonluk yerde milli takımda 6 kişi Almanya dan

Fürth'te yaptıklarıyla az çok adından bahsettirmişti buralarda da. İlk defa Milli Takım'da izleme fırsatı buldum ve oldukça beğendim. Şampiyonlar Ligin'de oynamayı Bundesliga'da oynamaya tercih ederse eğer kesinlikle alınmalı. Araya başka takımlar girmediği sürece 2-3 milyon Euro'ya bu iş biter diye düşünüyorum. (En azından Milli maçlar öncesi rahat rahat biterdi, şimdi en azından Türkiye'de piyasası artmış olabilir.)

Her şeyden öte, en etkileyici tarafı fiziği. Oldukça sağlam bir yapısı var. Aynı zamanda teknik..

Arkadaş Gökhan Töre olsun Sercan olsun çok yanlış tanımışlar biz :Z6: açıklamalırını okuyorum bu elemanların sankı dubaiden teklıf gelmıste yok hamburgda schalkede leverkusende oynarım daha ıyı tavırları bana garip gelmedi desem yalan olur :/ Mağlesef yıllardır CL ye gidemedik unutulmus kudretimiz üzüldüm açıkcası

Vallahi Gökhan Töre ve Tunay'ı 1 yıldır izliyoruz. Sercan ise 2-3 maçtır çıktı piyasaya.

Ama şu bir gerçek ki Sercan hem yaşı itibariyle (24 sanırım ) fiziğini iyi geliştirmiş. Allah'ı var, çok iyi kondisyonu var, fizik gücü çok yüksek, hız ve tekniği mevcut.

Ne Gökhan Töre de ne de Tunay Torun'da böyle birşey yok.

Ama şu var Gökhan Töre henüz ya 19 ya 20 yaşında ve bu kadar güçlü.

Yani Gökhan iyi bir kondisyoner eşliğinde önümüzdeki 2 seneyi tamamlar ise inanılmaz işler yapabilir.

Bence Sercan ve Gökhan bizim takıma şart isimler. Sercan da 24 yaşında ve iki sene içinde iyi bir kondisyoner ile 26 yaşına geldiğinde çok iyi bir futbolcu olabilir.

Bence alınmalılar. Ve artık zaman kaybediyoruz.

bu dönem serdar azizle birlikte alınmasını istediğim tek oyuncu.2-3 maç izlememe rağmen hayran kaldım inşallah alırız

Ben Ömer Toprak'ı Serdar Aziz'den daha çok beğeniyorum. Serdar Bu sene daha oynasın Bursa da, seneye alırız. Semih Ömer Serdar yaparız Yabnacıya da gerek kalmaz.

Ben Ömer Toprak'ı Serdar Aziz'den daha çok beğeniyorum. Serdar Bu sene daha oynasın Bursa da, seneye alırız. Semih Ömer Serdar yaparız Yabnacıya da gerek kalmaz.

Ömerede burun kıvrılmaz tabi fakat serdar azizin alınmasının daha kolay olcağını sanıyorum ve f.terim in serdarı çok istediğini söylüyolar hayırlısı bir tane yerli gelsinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt