Sercan Yıldırım Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Hocam bu futbolcuları antremanlarda izleyen, sürekli takip eden adamlar antrenörleri. Kimse bir ışık görmedi ki gerek görülmüyor. İlla genç oyuncu kazandırcaz diye de yok Anıldı, Musaydı, Canerdi... saçmalamamak lazım. Herzaman diyorum, iyi olan adam kendini her türlü belli eder, bir kere formayı giyince daha da çıkarmaz. Bknz. Arda Turan, Emre belözoğlu, Mehmet Topal...

Bence gelecek yıllardaki orta saha için en büyük adayımız Musa'ydı,ama Sercan'ın gelmesine çok sevindim.Keşke Musa kiralık verilseydi.

Musa gelecekte iyi bir oyuncu olabilir ama Galatasaray'da olması zor çünkü hiç bir zaman direk ilk 11 oyuncusu olabileceğine inanmıyordum.Umarım hem Sercan hemde Musa için en hayırlısı olur.Sercan için Fatih Hocamız Musa içinde Ertuğrul hoca büyük bir şans.Milli takımımız içinde ilerisi için önemli isimler olmasını bekliyoruz artık.

Sercan ve Riera'yı aldık transfer bitti herhalde,bir yabancı forvet alacaktık ama yetişmeyecek gibi gözüküyor. Hem zaten Sercan'ı aldık durumları oluşabilir ve bu iş Ocak ayına kayar son anda bir sürpriz olmaz ise.

Bence bu lig için bu kadro fazlasıyla yeterli,iyi bir yer edinip seneye Avrupa kupaları için yaparız nokta takviyeleri.

Sercan ve Riera'yı aldık transfer bitti herhalde,bir yabancı forvet alacaktık ama yetişmeyecek gibi gözüküyor. Hem zaten Sercan'ı aldık durumları oluşabilir ve bu iş Ocak ayına kayar son anda bir sürpriz olmaz ise.

Bence bu lig için bu kadro fazlasıyla yeterli,iyi bir yer edinip seneye Avrupa kupaları için yaparız nokta takviyeleri.

Avrupa Kupaları için değilde inşallah tek Avrupa Kupası olarak Şampiyonlar Ligi için yaparız takviyeleri.:)

Hayırlı olsun.

Zaten daha önce Quiz programında,Fatih hoca ile çalışmak istediğini dile getirmiş.Bu şansı iyi kullanacağını düşünüyorum.

Umarım, kendini futbola verip,çok çalışır.Önyargılı bakmıyorum ben asla.

Hoşgeldin Aslan!

Bu saatten sonra forvet alınmasına gerek kalmadı. Hedef defans veya sağ forvet olmalı.

Avrupa Kupaları için değilde inşallah tek Avrupa Kupası olarak Şampiyonlar Ligi için yaparız takviyeleri.:)

İnş. Çoğul kullandım çünkü belli olmaz 3. çıkarız gruptan yine UEFA kupasını sallarız :D Ama gerçek isteğim gruptan da çıkalım,gidebileceğimiz son yere kadar gidelim eskisi gibi.

İnş. Çoğul kullandım çünkü belli olmaz 3. çıkarız gruptan yine UEFA kupasını sallarız :D Ama gerçek isteğim gruptan da çıkalım,gidebileceğimiz son yere kadar gidelim eskisi gibi.

Aynen abi şampiyonluktan çok Şampiyonlar Ligi'nde boy göstermeyi özledik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt