Sercan Yıldırım Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Bu transferde Sercan'dan çok Fatih Terim'e güveniyorum.

Potansiyeli olan bir çocuk, son vuruşlarını da geliştirirse inşallah elimizde daha da önemli bir silah haline gelecektir.

Hayirli Ugurlu olsun.. Muhtesem bir Transfer. Daha yasi 21.. Oynadigi Mac sayisi attigi Gol sayisi ortada.. Kafasini calistirirsa cok ama cok basarili olur Galatasaray´da..

Benim Gözümde Futbol stilini cok benzettigim icin herzaman Yerli Milan Baros´du Sercan..

Bu Sezon Yerli Transferlerde gercekten cok istedigim oyuncular alindi...

Selcuk Inan..

Sercan Yildirim..

Ceyhun Gülselam..

Engin Baytar...

Helal olsun..

Forvete bence gerek yok bu Sezon icin.. Baros..Elmander..Sercan hatta Kazim Kazim ve Riera bile yeterlidir ;)

Bu transferde Sercan'dan çok Fatih Terim'e güveniyorum.

Potansiyeli olan bir çocuk, son vuruşlarını da geliştirirse inşallah elimizde daha da önemli bir silah haline gelecektir.

Zaten zihinsel olarak gelişme gösterirse son vuruşları da hallolur, bu olursa yıldız statüsünde Avrupa'da da kendinden çok bahsettirir.

herşey kendi elinde örn: burak yılmaz.. bakalım hayırlı olsun..

resmi sitedede görmeden inanmak istemiyorum ve bu transferinde gerçeklesdiğinede inanmak istemiyorum bu adam bizi cok yoracak.

Çok iyi transfer. Fatih Terim'in etkisiyle Sercan maçlarda oyununu daha iyi yansıtır bence.

resmi sitedede görmeden inanmak istemiyorum ve bu transferinde gerçeklesdiğinede inanmak istemiyorum bu adam bizi cok yoracak.

Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım artık Galatasaray forması giyecek. Galatasaray ve Bursasporlu yöneticiler arasında yapılan görüşmelerin ardından Sercan Yıldırım Galatasaray'a 5 yıllık imza attı.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın edindiği bilgiye göre; Galatasaray bu transfer sonucunda Bursaspor'a 4 milyon avro ödeyecek... Galatasaray'dan başka bir takıma satıldığında aldığı paranın ana bölümü çıkartıldıktan sonra %50'si Bursaspor'a ödenecek...

İşte Sercan’ın çok özel açıklamaları:

GALATASARAY, AVRUPA’DA SES GETİRMİŞ TEK TÜRK TAKIMI, BÜYÜK BİR CAMİAYA GELDİM; ÇOK MUTLUYUM

Umarım, transferim benim ve kulübüm için hayırlı olur. Büyük bir camiaya gelmenin heyecanını yaşıyorum. Galatasaray, Türkiye’de bence, Avrupa’da ses getirmiş tek takım. Bu nedenle büyük bir camiaya geldim; son derece mutluyum.

FATİH HOCAYLA ÇALIŞMAYI ÇOK İSTİYORDUM; GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ

Fatih hocamla milli takımda çalıştım ve her zaman her yerde Fatih hocayla çalışmak istemişimdir. Şimdi böyle bir fırsat elde ettim; çok mutluyum. Umarım hep birlikte güzel günler göreceğiz.

AMACIM GOLLER ATARAK; ATTIRARAK TAKIMIMA MAKSİMUM KATKI SAĞLAYACAĞIM

Yeni takımımda elimden geleni sahaya yansıtacağım. Çok çalışacağım. Goller atmak, attırmak istiyorum. Tek amacım gollerimle Galatasaray’ın başarısına katkıda bulunmaktır. Umarım bunu başarırım.

HAKSIZ ELEŞTİRİLERE UĞRADIM; AMA ARTIK SADECE FUTBOLUYLA KONUŞULAN BİR SERCAN OLACAK

Her zaman, her konuda haksız eleştirilere uğradım. Bu nedenle kimse şüphe duymasın; ben kulübüm ve Fatih hocaya layık bir görüntü çizeceğim. Çok çalışan ve her zaman başarılarıyla konuşulan bir Sercan olacak. Herkese bu konuda söz veriyorum.

ARTIK SADECE GALATASARAY’IN BAŞARISINI DÜŞÜNÜYORUM

Galatasaray, bu sezon Avrupa Kupaları’nda yok. Aslında olsa bile ben oynayamayacaktım. Ama olmaması çok üzücü. Fakat her zaman söylüyorum. Bursaspor’dan ayrıldığımda daha farklı ve daha büyük bir camiaya geleceğimi biliyordum. Bu nedenle artık geride kalan zamanı tamamıyla unutup. Fatih hocayla ve yeni kadroyla birlikte büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.

GALATASARAY VE MİLLİ TAKIMDA BAŞARILI OLACAĞIM

Önce Galatasaray’ın başarısı sonda milli takımda yeniden yer almak istiyorum. Kesinlikle her iki takımda da kalıcı olacağım.

ARENA’DA OYNAYACAĞIM İLK MAÇI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

TT Arena’da oynayacak olmak benim için büyük bir heyecan; çünkü gerçekten muhteşem bir atmosferi olan bir stat. Orada ilk oynayacağım maçı sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım Arena’da büyük sevinçlerin parçası olurum. Bütün hayalim bu…

Radyo Spor

Zaten zihinsel olarak gelişme gösterirse son vuruşları da hallolur, bu olursa yıldız statüsünde Avrupa'da da kendinden çok bahsettirir.

herşey kendi elinde örn: burak yılmaz.. bakalım hayırlı olsun..

Evet önümüzde Şenol Güneş ile kendini daha da kanıtlamış olan Burak Yılmaz örneği de var, neden olmasın.

Ayrıca milli takımda kalıcı yer edinmesi için resmen bir nimet Galatasaray onun açısından.

Umarım bu fırsatları iyi değerlendirir, ve aldığı paranın hakkını verir.

sercanı volkandan daha çok istiyordum. daha genç daha teknik. Sercan çok iyi futbolcu olacak bakın görün.

Musanın verilmesinede sevindim zaten ayhanı barışı mustafa sarpı kesemeyen adamdan hayır gelmez.

Hayırlı olsun yaşadığı düşüşü FT ile telafi ederek Türkiye'nin en gözde forveti olması dileğiyle Hoşgeldin Sercan :)

Hayret, daha kimse ''Fatih Terim adam eder'' dememiş. Messi gelse ''Fatih Terim adam eder'' denilecek nerdeyse.

Sercan'ın gelmesi çok iyi oldu, 30 yaşını geçmiş gereksiz yabancılara milyon dolarlar vermek yerine sercan gibi adamları almak çok daha akıllıca. Mutlaka takımımıza katkı verecektir. Hayırlı olsun.

Adam olmaz. Net.

Çok genç, ancak evlenmesi lazım. Kazım gibi...

Milli macın olduğu zamanda Rus hatunla vakit geçiren adam ki bu futbolcu ise belirli bir karaktere gelememiş demektir.

Yaser gibi olacağını düşünüyorum... Keske kiralık alsaydık...

Bu arada Ali durust açıklama yapmış taş gibi takim olduk diye. 2 mevkiini atlamış kendisi, göreceğiz taşı, bir Servet birde Balta'nın durumunu göreceğiz...

Bu sene böyle idare edelim seneye de o iki adamı verip yerlerine iyi birisini almamız lazım. Birde orta sahaya selçuk gibi bir adam almamız lazım.

Ha birde unutmayalım, Milan baros felaket kötü... Cek cumhuriyeti macında batırdı resmen...

Artık bitti gözüyle bakıyorum, tıpkı nondanin son senesindeki gibi... Elmander var neyse ki...

Yalnız transferde yine son dakikalara kaldık, bı türlü şu işi çözemedik...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt