Sercan Yıldırım Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Çok iyi transfer oldu. Sercan alınmasını en çok istediğim yerlilerden biriydi. Süratli türk oyuncu çok zor çıkıyor. Sercan bitirici vuruşlarını geliştirir ve fizik gücünü de artırırsa çok iyi bir santrfor olabileceği gibi, çok iyi bir kanat oyuncusuda yaratılabilir. Henüz 21 yaşında olmasına ramen çok büyük maç tecrübesi var, adam CL bile oynadı :) Fatih hoca'nın elinde çok iyi yerlere geleceğine eminim.

Drogba gelse sercan kadar sevindirmezdi beni.

Resmi olarak açıklansın da forma alıp arkasına "Sercan" yazdırıyım. Bir de 10 numarayı alırsa tam olur :D

Sercan alındı diye zil takıp oynamaya gerek yok. Adam senelerdir göz önünde ama tam bir kapalı kutu. Patlayabilir de, patlayabilir de.

Yalnız transfer sezonu bitti ve biz Hakan ve Çağlar'a kaldık sol bekte, ben asıl buna taktım kafayı. İki leş sol bekle sezon sonunu çıkarabilecek miyiz bakalım?

Sercan alındı diye zil takıp oynamaya gerek yok. Adam senelerdir göz önünde ama tam bir kapalı kutu. Patlayabilir de, patlayabilir de.

Yalnız transfer sezonu bitti ve biz Hakan ve Çağlar'a kaldık sol bekte, ben asıl buna taktım kafayı. İki leş sol bekle sezon sonunu çıkarabilecek miyiz bakalım?

haklisin renkdas ama yabanci siniri yuzunden sol bek turk olmak zorunda.

Yok bence Sercan'a 10 numara değil,yanında basın toplantısı ile kaptanlıkta verilmeli.Şakamı la bu yazanda süper mod.

Adam olmaz Sercan'dan.YEteneklimi tabiki yetnekli ama İstanbul'da akar,sahada değil barlarda akar!Yanılailirmiyim o da mümkün,hadi yanıt beni hayat!

arkadaşlar doğrumudur bilmiorum ama sercan eğer ileriki yıllarda satılırsa aradaki farkın yarısı Bursaspor'a verilecekmiş.Çok saçma geldi bu durum..

Yani zaten kulubü istemiyordu sercan'ı tok alıcı rolü yapmamız lazımdı bi taraftan 3 mil e verildi bide misal 10 a satılırsa 3.5 daha verilcek.az para değil.yani sercana değer mi bu kadar paralar vermek tartışılması lazım.

Yok bence Sercan'a 10 numara değil,yanında basın toplantısı ile kaptanlıkta verilmeli.Şakamı la bu yazanda süper mod.

Adam olmaz Sercan'dan.YEteneklimi tabiki yetnekli ama İstanbul'da akar,sahada değil barlarda akar!Yanılailirmiyim o da mümkün,hadi yanıt beni hayat!

Lütfen ironileri yakalayalım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt