Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."

Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."

Saçımı başımı yolmak istiyorum. :akansular::akansular:

Ister top teknigi olsun ister son vuruslari, Sercan'dan ustun. Istatistikleride Sercan'dan cok daha iyi. Ben sahsen Sercan'in alinacagini sanmiyorum, IBB'nin baskani aciklama yapti Ibrahim Cimbom'a yakin diye.

Izledigim en salak oyunculardan biri . Cidden aklini hic kullanmiyor . Sprinter ozelligi disinda pek bi artisi yok . 3 bilemedin 4 eder . Daha da etmez . Kendi adima Sercan'i alacagima daha az parayla Batuhan'i alir riske girerim . Ikiside tabiri caizse pic . Fakat Batuhan piclik yaptigini kabul eden bi pic :) ve Fatih Terim ile beraber cok iyi isler yapabilir bence .

adamin leblebi gibi calim attiginin farkinda olmayan arkadaslar var galiba

Yapma etme Mehmet :)

Yapma Alper. Sercan ancak suratini iyi kullanabiliyor. Teknigi vasat. Ibrahim her turlu daha iyi. Arda'dan sonra Turk oyuncularda en yaratici futbolcularin basinda geliyor. Tek fark Sercan'in gelisime acik bir futbolcu olmasi, Ibrahim su an en iyi doneminde.

Yapma Alper. Sercan ancak suratini iyi kullanabiliyor. Teknigi vasat. Ibrahim her turlu daha iyi. Arda'dan sonra Turk oyuncularda en yaratici futbolcularin basinda geliyor. Tek fark Sercan'in gelisime acik bir futbolcu olmasi, Ibrahim su an en iyi doneminde.

Sercan leblebi gibi çalım atıyor ve ben Pektemek ile karşılaştırıyorsun sanmıştım yoksa İbrahim de çok yetenekli.

Gecen seneki kalitesiz takimimizda is yapmazdi, ama iyi, kaliteli ve tecrübeli takimda is yapar bence.

Ne İbrahim Akın'ı yahu.Adam bu yaşta hem şampiyon oldu.Hem Cl oynadı.Milli maç desen var.Neyin Pektemek'inden felan bahsediyorsunuz.

Sercan leblebi gibi çalım atıyor ve ben Pektemek ile karşılaştırıyorsun sanmıştım yoksa İbrahim de çok yetenekli.

Forvet hattinin en ucunda Pektemek'i gozum kapali tercih ederim. Sercan bana gore Galatasaray'da ancak kanat forveti, yani winger olarak oynayabilir. Ama Kazim ve Ibrahim Akin'i o bolgede tercih ederim.

sercanı hangi mevkide oynatacaksınız merak ettim

adam ne kanat ne forvet ne de kanat-forvet

Lokomotif'e falan gider Milli Takim'a cagrilmaz.

Galatasaray'li zaten Sercan.

Volkan'dan falan adam olmayabilir, ama Sercan'dan olur bence.

Forvet hattinin en ucunda Pektemek'i gozum kapali tercih ederim. Sercan bana gore Galatasaray'da ancak kanat forveti, yani winger olarak oynayabilir. Ama Kazim ve Ibrahim Akin'i o bolgede tercih ederim.

Dursun bizde ben de orada tercih ederim yani kanat forvet olarak. Değişmeli oynasınlar.

Üst Alt