Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar

Cevap: Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar

Yanlız sercanın babası bu topuz olayındanda çok midesi bulanmış olmalıki topuzun menecerinin kendi oğlu içinde bir dümen çevirmesini istemiyor ve kesin dille feneri istemediğini,oğlunuda bir mehmet topuz olayına engaje etme niyetlerinin olmadığını dile getirdi.

şimdi baba yıldırımın özellikle "benim ve oğlumun gönlü Galatasaray" demesi bence manidar zira çok keskin sözlerde söyledi baba yıldırım dolayısı ile bir topuz olayı yaşanmaz bu transferde,yani Galatasaray böyle alenen kullanılıp yada alet edilp fenere sercanı satmazlar,öyle kolay değil bu işler.Bence bizim yönetim şimdiden sercanın yeni yuvasının ismini millete nakşetmeye başladı.Öyle kimse ulu orta "biz Galatasarayı istiyoruz" demez çocuk oyuncağı işler değil bunlar.Bu noktadada bazı arkadaşlarımızın çok eleştirdiği gsscout.com un sercan haberlerine bence itimat etmeliyiz zira geçen haftalardaki "kesin" bir dille transferi bitti denilen ve sercanında Galatasarayı istediğini belirtmeleri bugünki telegole çıkan babasının beyenatları ile birebir örtüşüyor ama ortada ciddi bir baskı olduğuda kesin çünki fener sercanı bize kaptırırsa topuz transferinde kazandığı karizmayı bize ciddi bir şekilde çizdirecek..aziz yıldırımın bunu kaldırabilceğini zannetmiyorum ama bizim yönetimde tüpçü değil,işlerini bilen insanlar dolayısı ile yönetimimize bu konuda güvenim sonsuz..

Sercan'ı ocakta Floryada görmek istiyorum üstünde parçalı formasıyla:f50:

nasılda korkuyor azize ve nasılda çomak sokmaya çalıştı işe. ya ben bu kadar futbolu çirkinleştiren bir adam daha görmedim ya ama merak etmesin manisa maçındaki gibi 10. hafta terkedecek tribünü belkide daha maç bitmeden. sene sonu ise verdiği sözü daha ilk seneden gerçekleştiremeyincede gündemi değiştirmek adına gider istifa eder ve sonrada geri döner biter gider, nasılsa angutlara göre adam ne yaparsa yapsın desteklenecek kendi de biliyor ama Rijkaard yönetimindeki aslanlar ona o koltuğu dar edecek hiç merak etmesin.

Sercan'ı İngilizler nasıl istemiş yalan yaa!! Adam son Estonya maçıyla 3. milli maçına çıktı. Dolayısıyla şu an istese bile, Manu 100 milyon euro verse bile gidemez Premier Lig'e. Çalışma izni alamaz çünkü millimaç sayısı az. Ha 2 sene sonra isterler o ayrı..

Sercan'ı İngilizler nasıl istemiş yalan yaa!! Adam son Estonya maçıyla 3. milli maçına çıktı. Dolayısıyla şu an istese bile, Manu 100 milyon euro verse bile gidemez Premier Lig'e. Çalışma izni alamaz çünkü millimaç sayısı az. Ha 2 sene sonra isterler o ayrı..

Her turlu alir.

Sanırım İngiliz çalışma izni kurallarını bilmiyorsun arkadaşım. Öğrenmek istersen sorabilirsin bana. Sercan şu anda Premier Lig'e Gİ-De-MEZ. İstersen bu konuyu moderatörlerimize soralım onlar da seni aydınlatır koçum. ;)

geçen haftalardaki "kesin" bir dille transferi bitti denilen ve sercanında Galatasarayı istediğini belirtmeleri bugünki telegole çıkan babasının beyenatları ile birebir örtüşüyor ama ortada ciddi bir baskı olduğuda kesin çünki fener sercanı bize kaptırırsa topuz transferinde kazandığı karizmayı bize ciddi bir şekilde çizdirecek..aziz yıldırımın bunu kaldırabilceğini zannetmiyorum ama bizim yönetimde tüpçü değil,işlerini bilen insanlar dolayısı ile yönetimimize bu konuda güvenim sonsuz..

Ona bakarsan telegolde geçen hafta çıkan Sercan Fenev'de haberiyle de örtüşüyor söyledikleri.

Bırakalım artık transfer dönemi bitmiş.Ara dönem de ihtiyaç duyulursa bakarız.

İngiltere'de genç futbolcular için özel bir madde var.Eğer kulüp almak istediği gencin 'özel yetenek' olduğuna inanıdırırsa alabilir futbolcuyu.

Ayrıca inşallah devre arası alırız.Çok hızlı bir futbolcu.

Sanırım İngiliz çalışma izni kurallarını bilmiyorsun arkadaşım. Öğrenmek istersen sorabilirsin bana. Sercan şu anda Premier Lig'e Gİ-De-MEZ. İstersen bu konuyu moderatörlerimize soralım onlar da seni aydınlatır koçum. ;)

Alir diyorum ben de A-LIR.

Genc futbolcular icin verilen special talent diye birsey var, Sercan'dan cok daha kotu durumdaki futbolculara bile veriliyor, ki Sercan her yas grubunda oynadi milli takimda son 2 yilda, bunun disinda Turkiye'nin siralamalardaki durumu ve Sercan'in Bursa'da banko oynamasi da verilmesini kolaylastiran ekstra sebepler.

Aydinlattim mi seni kocum soralim modeatorlerimize istersen aydinlatmis miyim diye? ;)

Sercan Ufuk/Lincoln 2 modeliyle devre arası yada sezon sonu alınırsa hiç şaşırmam. :)

SErcan ı ilk defa sıkınıtlı ve yıldızlarla dolu bir milli maçta izledim.

Çocukta potansiyel cidden var süratlenmesi fln çok iyi ama daha vücudunu kullanmasını ve oyun takipi yetersiz.

En az 1-2 yıl daha Bursa da oynayıp tamamen tecrübe edinip birçok açıdan eksiklerini kapatıp GS ye gelmesi gerek Zira şu haliyle oynaması çok çok zor.

ama seneye alınması şart 5-6 milyon euro ile

bence sadece sercan la anlaşılmalı.

bırakalım 1-2 sene bursada kalsın, ama sözleşme uzatmasın. zaten tek forvet oynarken, baros, nonda varken sercan zor 11 e girer.

1-2 sene sonra hem bonservissiz, hem daha tecrübeli bir genç almış oluruz.

"İngilizler istemiş" ulan allah belanızı versin ya :D soy isimleri bile aynı :D

Üst Alt