Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar

Cevap: Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar

özet olrak sercan fenerbahceyı ıstemıyo babasıda Türkiyeden sadece galatasarayımızda oynamak ıstıyo devre arasında GALATASARAY olmazsa TR de baska takım olmaz demeye getırdı

Yanlız menejerliğini Metin korkmaza vermiş yani topuzun menejeri çok gıcık bi adam fiyat yükseltmeyi iyi biliyor

Alir diyorum ben de A-LIR.

Genc futbolcular icin verilen special talent diye birsey var, Sercan'dan cok daha kotu durumdaki futbolculara bile veriliyor, ki Sercan her yas grubunda oynadi milli takimda son 2 yilda, bunun disinda Turkiye'nin siralamalardaki durumu ve Sercan'in Bursa'da banko oynamasi da verilmesini kolaylastiran ekstra sebepler.

Aydinlattim mi seni kocum soralim modeatorlerimize istersen aydinlatmis miyim diye? ;)

Seni de hangi mesajda görsem koçumlu felan yavaş biraz uslubunu düzelt

Yazıcının para aşkı çocugun kariyerini etkileyecek

Sercanın kariyer planlamasını kesinlikle babası yapmalı

Sercan & Galatasaray ilişkisini tuttuğumuzda demek sallamıyormuşuz, bildiğimiz birşeyler varmış. Bunu onaylatmak çok güzel bir gelişme oldu.

Uslubsuz Insanin ayakkabasina tüküreyim!

Sercana gelince;

Bursasporun Baskani gibi baskanlar olmaz olsun. Adam daha 2 kelimeyi bir araya getiremiyor. Ne konustugunu kendisi bile bilmiyor. Konusamiyor desem yalan olmaz. Sarhos adam gibi resmen, burnundan konusuyor. Ya sen kos koca Bursasporun Baskanisin. Adam gibi 2 cümle kur anasini satayim.

Anladigim kadariyla Sercan ve Babasi Galatasarayi tercih etmisler. Ve yine anladigim kadariyla Baba Yildirim Yazicinin cevirdikleri oyunlardan son derece rahatsiz. Fiyati Ucuk tutmasi, Metin Korkmazi devreye sokmasi, Fenerbahceye satmak istiyor olmasi... Bunlardan dogal olarak son derece rahatsiz görünüyor Baba Yildirim.

Adam (neden bilmiyorum ve cok merak ediyorum) artik "Fenerbahce bizim icin bitmistir" diyor "fenerbahceye göndertmem" diyor. Böylece Yaziciya mesaj gönderiyor. "Oglum senin istedigin takimda degil, benim ve kendisinin tercih ettigi yerde oynar` diyor. Yazicinin hedefi belli, 5-6 milyon euro eden Sercani Fenerbahceye 9-10 milyon euroya satmak... Bakiniz Topuz.

Benim aklima ne geldi :idea:

Bizim yønetim. Sercan'i hic kimsenin haberi yokken almis. Ve simdi Bursada kendisini gelistirmek icin kiralik oynuyor:D:D:D

Ne fikir ama.

Bu transferi gerçekten istersek yaparız Sercan Galatasaray'ı istiyor Bursa ile anlaşılabilir 4-5 günlük yoğun transfer görüşmeleriyle.

Devre arası nasıl alıcaz. Bizi isteyebilirler ama Fenerbahçe transferi son anda yatmış. 10 milyon euro vereceğimizi düşünmüyorum.

11m € istiyor Bursanın başkanı. Milli takımda da oynamaya başladı. Bu saatten sonra 11m€nun altına bırakmazlar. Alırsa gözü dönmüş Aziz alır.

Devre arası nasıl alıcaz. Bizi isteyebilirler ama Fenerbahçe transferi son anda yatmış. 10 milyon euro vereceğimizi düşünmüyorum.

Vermeyiz zaten 10 milyon.

Ufuk'da nasil oldu birden bire evet dediler, cunku Ufuk kendisi istedi.

Sercan'da kendisi isterse køle gibi kullanmayacaklardi herhalde.

Üst Alt