Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar

Cevap: Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar

vaaay be fener 20 trilyon teklif etmiş sercana yani he deseler alıcaklar o paraya

sercan o kadar para etmez

bu saatten sonra makul bir paraya bizde alamayız

menajeri ve babası önce bi avrupaya yollamaya çalışır

o olmazsa fener ya da bjk verir öyle bi parayı

Haldun abi o parayla 2 tane sercan bulur getirir...

Sercan gerçeği

F.Bahçe ile G.Saray'ın transfer etmek için kıyasıya yarıştığı Bursasporlu golcünün babası bomba gibi açıklamalar yaparak "G.Saray'la görüştük ama istenen para fazla geldi. Sercan da ben de G.Saray'ı istiyoruz" dedi

F.Bahçe ve G.Saray'ın uzun süre peşinde koştuğu Bursaspor'un 19 yaşındaki yıldızı Sercan Yıldırım'ın hangi

takıma daha yakın olduğu

sonunda ortaya çıktı. Sercan'ın

babası Kenan Yıldırım, bilinmeyen gerçekleri ilk kez açıkça anlattı ve "Oğlum da ben de G.Saray'ı istiyoruz. Hatta G.Saray yöneticisi Haldun Üstünel'le görüştük. Ancak G.Saray, Bursaspor'un istediği rakamı çok yüksek buldu. Keita ve Elano'ya çok para ödediklerini, bu sebeple bütçelerinin yeterli olmayacağını söylediler" dedi.

Sercan'ın G.Saray'a transfer olması halinde Arda ile çok iyi ikili oluşturacaklarını vurgulayan Kenan Yıldırım, "G.Saray Sercan'ın oyun stiline uygun bir takım. Orada çok başarılı olacağından emindim. Sercan'ın Rijkaard'la çalışmasını çok istiyordum. Fakat transfer şimdilik gerçekleşmedi. Artık önceliğimiz Avrupa" ifadesini kullandı. Baba Yıldırım'ın "Artık Avrupa'yı düşünüyoruz" demesine rağmen G.Saray'ın Ocak'taki transfer döneminde Sercan'ı renklerine bağlaması bekleniyor.

Fener bizim için bitmiştir

Kenan Yıldırım, Sercan için F.Bahçe ile anlaşmalarına rağmen transferin son anda gerçekleşmediğini belirterek şunları söyledi: "Transfer bitmişti ama bir anda F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım 'Vederson'u vermem, onun yerine Sercan için 9.5 milyon euro vermeye hazırız' deyince bizim Bursaspor başkanı uçtu. Bir anda fiyatı 11.5 milyon euro'ya çıkardı. F.Bahçe transferde bizi muhatap almadı. Benim çocuğum Mehmet Topuz gibi değil. Ben evladımı o durumlara düşürmem. F.Bahçe bitmiştir bizim için. Trilyonları verseler bitmiştir. Dünyanın sonu gelse bitmiştir."

Fotomaç.

Cevap: Sercan gerçeği

Star TV Spor Müdürü Ertem Şener tarafından hazırlanan Futbolig'de dün gece Estonya maçının kahramanlarından Sercan Yıldırım'ın babası Kenan Yıldırım'ın sözleri gündeme bomba gibi düştü.Ertem Şener'in sorularını yanıtlayan Kenan Yıldırım son zamanlarda tehditler aldıklarını vurgulayarak "Oğlum Galatasaraylı ben de öyle.Artık söylemekten çekinmiyorum. Fenerbahçe bizim için bitmiştir" şeklinde konuştu. Baba Yıldırım Sercan'ın Fenerbahçe'nin kapısından nasıl döndürüldüğünü açıkladı.

İşte Ertem Şener ve Kenan Yıldırım arasındaki konuşmanın detayları…

E.Ş – Sercan'ın Fenerbahçe'ye transferi neden olmadı?

SERCAN'IN BABASI (Kenan Yıldırım)- Fiyatı başkan çok uçuk tuttu (Bursa başkanı).Ondan yani.Siz geçen hafta duyurduğunuzda "Sercan Fenerbahçe ile 4 yıllık anlaştı diye bu haberin kaynağı da bendim zaten.Size bağlanan arkadaş haberi benden aldı .Ben çık söyle dedim.Çünkü bitmişti transfer.Siz doğru haberi vermiştiniz."…Ama bir anda Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım Vederson'u vermem onun yerine Sercan için 9 buçuk milyon euro vermeye hazırız deyince bizim Bursaspor başkanı uçtu uçtu.Bir anda fiyatı 11 buçuk milyon euro'ya çıkardı.İnanamadım.Sercan'ı çok yıprattılar.Çok hırpaladılar.

Türk kulüpleri isteseler vermeyeceğim artık.Hedef Avrupa bundan sonra.Tercihimiz Avrupa.

E.Ş.-Siz şöyle bir yorumda bulundunuz mu yakın çevrenize "Galatasaray'ı Fenerbahçe'ye tercih ederiz"? bu doğru mu?Gönlünüzden Galatasaray geçiyormuş doğru mu?

K.Y-Aynen öyle…Ben Galatasaraylıyım.Sercan'ın da gönlünde Galatasaray vardı.

E.Ş- Peki Galatasaray ile görüştünüz mü bu konuda?

K.Y-Evet Haldun Üstünel ile bir görüşmemiz oldu.Çok kibar bir insan.Çok iyi.Bizim istediğimiz rakamı veremeyeceklerini dobra dobra açıkladı.Keita ve Elano'ya çok para ödediklerini bu sebeple bütçelerinin yeterli olmayacağını söyledi.Dedim ya bundan sonra Türk kulüplerini düşünmüyorum.Zaten devre arasında Avrupa'dan gelecekler.Ocak'ta büyük ihtimalle İngiltere'ye gidecek.

E.Ş –Fenerbahçe ile ve Galatasaray ile birlikte mi görüştünüz aynı anda mı görüştünüz?

K.Y-Hayır.Önce Galatasaray ile görüştük.Fenerbahçe'den bir çok menajerler aracılığıyla teklif geldi bize.Bizzat bizimle görüşmediler.Menajerleri devreye soktular hep.

E-Ş-Sercan'ın kaç tane menajeri var ki?

K.Y- Kaç tane değil.Bir sürü menajer geldiler.Bitireceğiz dediler.Hiç birine itimat etmedim.En son kulüp bize Metin Korkmaz ile bağlantıya geçiyoruz.Biz o'na yetki verdik.Mecburen kulüple hareket etmemiz gerekiyordu.Biz de o şekilde hareket ettik.Metin Korkmaz'a verdim ben.2011'e zaten Federasyona verildi,resmi menajerimiz diye.

E.Ş – Metin Korkmaz bu Mehmet Topuz'un menajeri değil mi?

K.Y – Evet evet evet !

E.Ş – E hani bu Mehmet Topuz olaylarından dolayı Aziz Yıldırım bir daha Metin Korkmaz ile çalışmam demişti? N'oldu ,nasıl oluyor bu olaylar ?

K.Y-Vallahi ben Fenerbahçe'den hiçbir yetkiliyle görüşmedim.Onlar benle görüşmüyorlar.

Bu Metin Korkmaz Bursaspor kulübünün menajeri.Tanju Çolak ile Metin Korkmaz ortaklar.Bursa ile çok iyiler.Bundan kaynaklanıyor.Fener'de muhatap olarak alıyor.Ben çalışmak istemedim.Ama benim çocuğum Mehmet Topuz gibi değil.Gelip benden istemediler.Ben oğlumu evladımı o durumlara düşürmem.Bir daha Fenerbahçe bitmiştir benim için.Bitti Fenerbahçe bizim için.Trilyonları verseler bitmiştir.Dünyanın sonu gelse bitmiştir.Benim oğlum neyse ya neyse.

E.Ş-Sercan nereyi istiyor peki?Sizin Galatasaray'ı istediğinizi biliyorum da.Sercan da mı istiyor Galatasaray'ı?

K.Y-Evet doğru.Artık söylüyorum.Sercan'da Galatasaray'ı istiyor.Ama bundan sonrası için hedefimiz yurt dışı.

Ben Sercan'a da dedim.Gördün işte bütün takımları.Seni başkan vermez bu fiyata.Biz bu sene kulübe inandık 1 sene daha uzattık.Neyse konuşturmayın beni.

E.Ş-Kenan Bey kimse M.United ve M.City'nin teklif yaptığına inanmıyor Sercan'a…

K.Y-Gidin Bursaspor'dan isteyin o zaman.Kulüpte var.

E.Ş-Siz bana fakslayın.

K.Y-Ben de yok Bursaspor kulübünde var.Bana vermezler.

Fanatik.

Baba Yıldırım'ın "Artık Avrupa'yı düşünüyoruz" demesine rağmen G.Saray'ın Ocak'taki transfer döneminde Sercan'ı renklerine bağlaması bekleniyor.

Transfer bitmeden 30 dakika önce söylediğim laftı bu benim ocak ayı planı!

telegolde izlemiştim görüşmeyi

ama manu olayı banada hiç inandırıcı gelmiyor gerçi bursa yönetiminin şu aç gözlülüğünü gördükten sonra onlardanda 10 milyon euro istedilerse sitiri çekmişte olabilir adamlar.

ben dinledim galatasaraylı demiyodu galatasarayı istiyor çünkü oyun yapısına uyacağını düşünüyor diyordu..ama bi gerçek varki sercan küçükken galatasaraylıydı

okadar abartılacak bir adam diğil... iyi topçu, hızlı vs. ama, abarttıkları kadar yok.

Sercan belli ki bir takımla anlaşmış. Bu biz miyiz yurt dışından bir takım mı bilemem ama anlaşmasaydı babası fenere bu kadar saydırmazdı

Bursasporlu Sercan Yıldırım’ın babası Kenan Yıldırım, oğlunun en büyük hayâlinin G.Saray’da oynamak olduğunu söyledi. Futbolig programında Sercan hakkında bilinmeyenleri açıklayan baba Yıldırım, “Oğlum G.Saraylı, ben de öyle. Artık söylemekten çekinmiyorum. F.Bahçe bizim için bitmiştir. Bir anda F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, ”Vederson’u vermem onun yerine Sercan için 9.5 milyon Euro vermeye hazırız“ deyince bizim Bursaspor Başkanı uçtu. Bir anda fiyatı 11.5 milyon Euro’ya çıkardı. İnanamadım. Sercan’ı çok yıprattılar. Çok hırpaladılar. G.Saray da devreye girmişti ancak onlar bütçelerinin yetmediğini dile getirmişleri. Zaten Sercan ocak ayında Avrupa’ya, büyük ihtimalle İngiltere’ye gidecek” dedi.

‘BURSA’DA MUTLUYUM!’

Vatan Gazetesi'nin haberine göre Kenan Yıldırım’ın bu sözlerinin üzerinden 24 saat bile geçmeden, genç golcü babasını yalanladı. İşte Sercan’ın savunması: “Son dönemde basında yer alan transfer söylentileri ve benim dışımda yapılan açıklamalardan son derece rahatsızım. Yapılan açıklamaların benim ile hiçbir ilgisi yok ve beni bağlamaz. Ben Bursa’da oynamaktan gurur duyuyorum. Milli Takım’dan döndükten sonra bu konularla ilgili daha geniş bir basın açıklaması gerçekleştireceğim.”

Maraton

Bursasporlu Sercan Yıldırım’ın babası Kenan Yıldırım, oğlunun en büyük hayâlinin G.Saray’da oynamak olduğunu söyledi. Futbolig programında Sercan hakkında bilinmeyenleri açıklayan baba Yıldırım, “Oğlum G.Saraylı, ben de öyle. Artık söylemekten çekinmiyorum. F.Bahçe bizim için bitmiştir. Bir anda F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, ”Vederson’u vermem onun yerine Sercan için 9.5 milyon Euro vermeye hazırız“ deyince bizim Bursaspor Başkanı uçtu. Bir anda fiyatı 11.5 milyon Euro’ya çıkardı. İnanamadım. Sercan’ı çok yıprattılar. Çok hırpaladılar. G.Saray da devreye girmişti ancak onlar bütçelerinin yetmediğini dile getirmişleri. Zaten Sercan ocak ayında Avrupa’ya, büyük ihtimalle İngiltere’ye gidecek” dedi.

‘BURSA’DA MUTLUYUM!’

Vatan Gazetesi'nin haberine göre Kenan Yıldırım’ın bu sözlerinin üzerinden 24 saat bile geçmeden, genç golcü babasını yalanladı. İşte Sercan’ın savunması: “Son dönemde basında yer alan transfer söylentileri ve benim dışımda yapılan açıklamalardan son derece rahatsızım. Yapılan açıklamaların benim ile hiçbir ilgisi yok ve beni bağlamaz. Ben Bursa’da oynamaktan gurur duyuyorum. Milli Takım’dan döndükten sonra bu konularla ilgili daha geniş bir basın açıklaması gerçekleştireceğim.”

Maraton

Sercan yapmamistir bu aciklamayi.

Babasina karsi saygisizlik olur.

Bu Maraton'da amma atiyor.

Kisaca Sercan GS'li, Fenerbahce ile anlasilmisti ama gitmedi/gidemedi, hedefi ise Avrupa ama Türkiyeden bir takim olursa'da oda Galatasaray olur.

bence GS'liden ziyade kariyeri için doğru seçimin Galatasaray olduğunun bilincinde

Bu Maraton'da amma atiyor.

Kisaca Sercan GS'li, Fenerbahce ile anlasilmisti ama gitmedi/gidemedi, hedefi ise Avrupa ama Türkiyeden bir takim olursa'da oda Galatasaray olur.

Bravo renktas.

Kisaca durumu aydinlattin.

bence GS'liden ziyade kariyeri için doğru seçimin Galatasaray olduğunun bilincinde

Bu da olabilir renktas. Galatasarayli olmasina gerek yok. Galatasaray'da oynamak istegi yeter:D

Bursa, yüksekten uçmayı bırakırsa Sercan'ı Ocak'ta takımımızda görebiliriz, yoksa Avrupa'ya gider.

sercana aziz ve tüpçü dışında kimse 9-10 vermez,ama tüpçü köybaşı ve tabatada tepki çektiği için alamaz tırsar tepkiden.bursa bence avrupaya 5mılyon euro cıvarı bıseye satar FBye de satamaz.manu filan yalan manuda sercan rooney ile aynı sahada idmana bile çıkamaz.premier lige gitse bile gittiği takımın reserv takımında yada ingiltere 2.liglerinde kiralık geçirir kendi gibi bi sürü topçu orda premier lig ekiplerinin reserv takımlarında harcanıyor.bi kere güçlü değil avrupanın güçlü defansları arasında erir orda en kısa defans adamı 180 sercansa 181,yani hava üstünlüğüde yok..tek yolu bize gelip kendini geliştirecek güçlencek mental açıdan zirvede oynama tecrübesiyle pişecek.bursada kalırsa uefaya gideyim yeter diyen bi takımda gelişemez,avrupaya giderse ise direkt 11de başlayamaz jack wilshere gibi reserv takımlarda parlarsa a takımda forma bulabilirki anca arsenalde olur o da ne city ne de diğerleri reservden yıldız çıkarma gibi derdi yok

Üst Alt