Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar

Cevap: Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar

sercanla uğraşacağımıza 4 5 e alırdık mehmet yıldızı.....

Tabi koskoca Mehmet dururken ne Sercan'ı hatta keşke Sivas'tan önce Ersen Martini de kapsaydık

Cevap: Sercan gerçeği

10 milyona olmuşunu alırsın. Adam yetiştirmek için 10 milyon vermez Galatasaray.

Cevap: Sercan gerçeği

Ya bırakın beyler, Sercan'a bu kadar veren takım çıkmaaaz.. Belki Dünya kupasına gidersek ve Sercan orada kendini ispatlarsa verirler bu parayı..

TUZAĞA DÜŞÜRÜLDÜM

Kenan Yıldırım, “Star TV beni resmen tuzağa düşürdü. Gerçekler ekrana yansıtıldığı gibi değil” diyerek kendini savundu.

Sercan`ın babası, tepki toplayan sözlerinin montajlanıp verildiğini iddia etti

Engin AKSÖZ

Transfer sezonunun en gözde oyuncusu olan Bursasporlu Sercan Yıldırım’la ilgili spekülatif haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Transferin gündemini bazı günler neredeyse tek başına belirleyen yıldız oyuncuyu, süreçte tepe tepe kullanan yaygın yazılı ve görsel medyanın, son olarak baba Yıldırım üzerinden olaya yeni bir parantez açması, dün Bursa’da geniş yankı bulmuştu.

Dün Olay Spor`u ziyaret eden baba Kenan Yıldırım, Star TV’deki ‘Futbolig’ programına yaptığı açıklamaların bazı yerlerinin montajlandığını iddia etti.

Söylemediği bazı şeylerin kendi ağzından dillendirildiğini belirterek, “Söz konusu kanal beni resmen tuzağa düşürdü. Gerçekler ekrandaki gibi değil. Telefon konuşmamızı bana haber vermeden kaydedip yayına vermişler” açıklamasında bulundu.

G.SARAYLIYIZ DEMEDİM

Programa pazar gecesi canlı bağlanmadığını, konuşmalarının 4 Eylül Cuma günü kendisine haber verilmeden banda alındığını, bazı pasajlarda kullanmadığı ifadelerin yer aldığını ileri süren baba Kenan Yıldırım en çok “Ben de Sercan da G.Saraylıyız” sözüne içerlediği söyledi.

Baba Kenan Yıldırım kendini şu sözlerle savundu:

“Star TV’den arayanlar bir süre sonra tuzak sorulara başladı. Fenerbahçe’nin önerdiği rakamlarla, G.Saray’ın ne verdiğini sorguladılar. Daha sonra sıra ailece Sercan’ın hangi takımda oynamasını istediğimize geldi. Ben bu soruda kesinlikle `ben de Sercan da Galatasaraylıyız` demedim. Bu sözlerim kesinlikle kurgu ve doğru değil. Sadece Rijkaard’ı taktir ettiğimi, G.Saray’da oynarsa Arda Turan ile iyi bir ikili olacağını öne sürdüm. Ama asla `Galatasaraylıyız` demedim. Ben doğma büyüme Bursalı ve Bursasporluyum. Böyle bir şey deklare etmem, kendi özümü inkar anlamına gelir.”

SAĞLAM’DAN ÖZÜR DİLERİM

Rijkaard’ın adını telaffuz ederek Ertuğrul Sağlam’ı istemeden incittiğini de belirten baba Yıldırım, “Burada hata ettiğimi kabul ediyorum. Ertuğrul Sağlam’ın oğlumun üzerinde büyük emeği vardır. Rijkaard’ı başarılı futbol kariyeri nedeniyle örnek göstermiştim. Bu yanlış anlaşılma nedeniyle Ertuğrul hocamdan özür dilerim” şeklinde konuştu.

“Bizim ailece derdimimiz para değil” savunmasında bulunan baba Yıldırım, her ortamda paragöz birisi gibi gösterilmekten şikayet ederek sözlerine şöyle devam etti:

“Elbette oğlumun haklarını koruma adına arkasında duracağım. Hakkımızı arama adına yaptığımız çıkışlar hep yanlış yorumlandı. Başkan Yazıcı’ya sözleşme yenilerken ‘bizi mağdur etme, istersen 2015’e kadar imza atalım’ dedim. Her şeyi sayın Yazıcı’ya ve yönetime bıraktık. Çünkü biz önce Bursasporluyuz. Sercan’ın kazandığı parayla ilgili de spekülasyonlar yapılıyor. Beş kuruş peşin para almadık. Oğlumun altındaki son model arabayı bankadan kredi çekerek satın aldık. Hala taksitlerini ödüyorum.”

ARTIK KONUŞMAYACAĞIM

Söz konusu programda anlattığı birçok şeyin yayına verilmediğini öne süren baba Yıldırım sözlerini şöyle bitirdi:

“Örneğin Sercan’a Manchester United ve M. City’den 15 yaşından beri teklifler geldiğini belirttim. Konuşmamı yayına hazırlayanlar bu sözlerimi makaslamış. `Bana inanmıyorsanız, açın telefonu kulübe sorun` dedim. İşlerine gelmeyeni kestikleri için, anlatmak istediklerimin özü uçup gitmiş. Beni oğlumun üzerinden kullanıp tuzağa düşürdüler. Taraftarla karşı karşıya bıraktılar. Yanlış yaptığımı kabul ediyorum. Artık bundan böyle kimseye oğlumla ilgili açıklama yapmayacağım.”

Olay.com.tr (MB)

2 konuyu birleştirdim. Fazla Sercan konusuna gerek yok. İçerikte aynı zaten.

boşverin sercanı 11 milyon euroya sercanın 2 kalite üstü forvet gelir..:p

bugun fena değildi oyuna girdiğinde..babası tam bi fırıldak çıktı çok isterim gelmesini ama şimdi gitsin 10 mılyona tüpçüde yada azizde patlasın ne bu bulunmaz hint kumaşımı tamam iyi adam ama michael jacksonun ölümü bile bu adam kadar konuşulmadı

Demekki yanılmamışım serkan çalıktan hiç bir üstün özelliği yok..Maximum 3 mn euro edecek oyuncu..İlk maçta takım oyunu oynayamadığını 2.maçtada bitirici olmadığını gördük..Hızlı ve gezen bir oyuncu hepsi bu kadar..

Bugünden sonra bu lavuk gelecekse koysun cebine 15 milyon ytl veya babası harçlığını versin gelsin. Anca üstüne para vererek gelir, para verilmez buna. Serkan bu adamı hoplatır, zıplatır.

Demekki yanılmamışım serkan çalıktan hiç bir üstün özelliği yok..Maximum 3 mn euro edecek oyuncu..İlk maçta takım oyunu oynayamadığını 2.maçtada bitirici olmadığını gördük..Hızlı ve gezen bir oyuncu hepsi bu kadar..

Yapma Onur

Manu istiyor çocugu :D

Evet ya, o ne, 1'e 1'de topu kaleciye atiyor.

Yakti bizi milli takim.

Oyuncular moralsiz geri gelecek.

Mükemmel oyuncu. olacak eğer yurt dışına giderse dünya standatlarında bir Milli takım forvetimiz olabilir.

Futbol zekası gelişmiş,çok seri çalımlar atabiliyor,çok kıvrak,çok hızlı,boyu da bu özellikte futbolculara göre oldukça uzun sayılır bu özelliklerine bide bitiriciliği ekledi mi dünyanın her takımında oynar;)

Futbol zekası gelişmiş,çok seri çalımlar atabiliyor,çok kıvrak,çok hızlı,boyu da bu özellikte futbolculara göre oldukça uzun sayılır bu özelliklerine bide bitiriciliği ekledi mi dünyanın her takımında oynar;)

Nasıl bu görüşe vardın bu oyununu izleyerek çok merak ediyorum..

Futbol zekası gelişmiş dedin ilk maç takımdan çok kopuk oynadı..

Çalım dedin bir çalımını hatırlamıyorum..

Üst Alt