Serdar Aziz - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Seneye tıpkı Serdar gibi önde rakiple çata çat oynayabilecek tabiri caiz ise rakiple boğuşabilecek bir stoper lazım Fatih Terim 'in baskılı oyunu ile defans bu kadar önde tutulduğu sürece Maicon daha çooook başımızı yakar

Seneye tıpkı Serdar gibi önde rakiple çata çat oynayabilecek tabiri caiz ise rakiple boğuşabilecek bir stoper lazım Fatih Terim 'in baskılı oyunu ile defans bu kadar önde tutulduğu sürece Maicon daha çooook başımızı yakar

Denayer bu tanima uyan bir stoper. Yaşı henüz genç ve kesinlikle üst düzey bir stopere evrilebilir. Sadece hava topu ve yer tutma konusunda biraz daha gelişmeli ki bunu yapabilecek düzeyde bir potansiyel. Umarım kaçırmayız bu fırsatı.

Denayer bu tanima uyan bir stoper. Yaşı henüz genç ve kesinlikle üst düzey bir stopere evrilebilir. Sadece hava topu ve yer tutma konusunda biraz daha gelişmeli ki bunu yapabilecek düzeyde bir potansiyel. Umarım kaçırmayız bu fırsatı.
Şu anda olduğu gibi 3. stoper olarak kalacaksa kesinlikle katılıyorum. İşin açıkçası Denayer bu sene Fatih Terim geldikten sonra yakaladığı fırsatları iyi değerlendirdi

Ama benim burada yazdığım Maicon yerine hem Serdar 'a hem Denayer 'e liderlik edebilecek savunmayı çekip çevirebilecek kadar iyi bir stoper lazım demek istedim. Yoksa Maicon 'u lider diye getirip onun defolarını Serdar 'la kapatmaya çalışırsak olmaz sonra yine Denayer alır onun elinden formayı

Denayer 'in 1 sene daha kiralanması konusunda çok sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum Denayer ile bir planı yoktur City cephesinin

Stoper rotasyonunda Ahmet-Hakan-Maicon yerine Lider Stoper-Serdar-Denayer olarak devam edersek seneye muazzam olur

DbPBzV3W4AAGhEZ

Ramos

Bu maçta saçmaladı malesef

Aslında hata Marianonundu, o topu oraya göndermeyecekti ama Serdar topun sahaya inene kadar bekleyip ondan sonra müdahale etseydi penaltı olmazdı gol de yemeyecektik

Neyse saglık olsun

ne penaltisi ?
topa bile dokunuyor bence orda.
daha pozisyon olusmadan biliyordum hakemin calicagini.
bu kacinci mac oldu deplasmanda ?
yine bugün yirtik ama kactane mac gitti böyle.
baska mac olsun hayatta o penaltiyi vermez, hakemin uydurmasi.

En iyi defansımız, bazen böyle hata yapıyor ama olsun

Yanına iyi bir partner şart bu aralar Denayer aşırı hoşıma gidiyor ama bir takımın 3 tane iyi defans oyuncusu olmalı

Üst Alt