Serdar Aziz - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

"yerli ramos" ibaresi yerine "manyak yerli ramos" tamlamasını öneriyorum. O penaltının karşılığı türkçemizde manyaklık çünkü.:cautious:

Pozisyonun penalti olmadigini düsünüyorum hatta serdar'a faul var diyebilirim

Rakip oyuncu dirsegiyle Serdar'in dengesini bozuyor

Kontrolsuz girip pen yapması tamamen saçmalık fakat o golün 100 de 30 unuda marianoya yazdım.Öyle bir pas ne alaka oradan anlamak mümkün değil.Ben karga maçında çok arayacağımızı düşünmüyorum.Çünkü kargaların forvetleri ağır.Bir tek hızlı adamları var babel onuda kapatırız bir şekilde.

Yalnız biraz daha boyu uzun olsa o topa vurur penaltıya sebep olmazdı. Birazda boyunun azizliğine uğradı diyelim. Penaltıya kadar muazzam oynadı. O kadar çok top kesti ki her biri %100 gol pozisyonu olacak toplardı.

edit: 1,83 boy varmış la ben bunu 1.70 falan sanıyordum takımın yanında kısa duruyor bu adam :D

saatli bomba yine patladı. yılda en az 3-4 maç mutlaka takımı patlatır bu saatli bomba. aslında çok defa yapıyor bu hataları ama çoğunu rakipler değerlendiremeyince kimse fazla üzerinde durmuyor.

Üst Alt