Serdar Aziz - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Konya ve Fb maçlarında hakeme gereksiz itirazdan yediği kartlardan dolayı cezalı oldu.Bugünkü kart yine bir nebze anlaşılabilir.

Negredo hızlı bir herif olmadığı için haftaya Maicon idare eder diye ümit ediyorum.

Neyse zaten bizi illa patlatacaktı en azından bunu Bjk maçında yapmadı ben öyle bakıyorum olaya çünkü kendisine güvenemiyorum bugün yaptığı şey gibi saçmalıkları yapmaya çok müsait. Tamam takım arkadaşın sıçmış olabilir de sen neden tüy dikersin ki yer arıyor adeta böyle durumlarda.

Birader iyisin hoşsun da, bugün penaltıya sebebiyet veren müdahele şeklinden daha önce de 2 sefer yapmıştın, 1 defa es geçtiler diğerinde de penaltı çaldılar, gavura dalar gibi dalma! Yaptığın hareketlerin futbolda yeri yok, iki ayak uçarak rakibe dalıyorsun altıpas içinde, kafan mı güzel?​

Yahu ne penaltisi gozunuz mu kor adamin en ufak temasi yok... iyi izleyin pozisyonu ayagina douglssa paralel salliyor onune bile atmamis..
Su penaltiyu kuslara verse ortaligi yikarlardi sacma sapan pozisyon uzerinden serdara yukleniyorsunuz..
Adamin mactaki tek hatasi su pozisyonda ayakta kalmamasi haftaya cok arariz maalesef

Hakemle maçın sonuna kadar o sarı kartı tartıştı denk geldikçe.BJK maçını istiyodu ama canı sağolsun.
Hatanın %70i Mariano'nun, o da 2 dene attırdı bugün.
Cx0dTZBXUAE6RXd.jpg

Penaltıda çok hatalıydı. Adamla gidip açısını kapatmaya oynasa penaltı olmazdı, çok kontrolsüz girdi. Ama esas hata Mariano’nun, orada o pas verilmez. Haftaya çok arayacağımız kesin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tam bir el bombası.Yaptığı hareketlerin çoğu penaltı zaten.Dua etsin de maçı aldık bugün yoksa öyle giren adamı amatörde bile oynatmazlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyiydi aslında ama bazen beyni duruyor aptalca müdahaleler yapıyor,Hem bedavadan penaltı yaptı hemde cezalı duruma düştü Negredoyu kucağına alma şansını kaçırdı(Adebayor ve Burağa yaptığı gibi)

penaltıda yaptığı saçmalık da rakip direk dirsekle topa salladığı bacağına giriyor nası penaltı lan o

yeni farkettim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu tarz hareketleri yapıyor maalesef. Ceza sahasında bu kadar akrobasiye gerek yok. Ayağını topa denk getiremedikten sonra penaltıyı çalarlar. Nizami şarj da değil zira baya bodoslama girdi. Neyse sağlık olsun. Maicon - Denayer tandemini görelim haftaya da bakalım.

Kötünün iyisi olarak düşünürsek ceza aradan çıktı akhisar maçında serdarın oynaması daha iyi akhisarda alanya gibi hızlı çıkıyor , bejeke maçında oynasa banko kart görürdü akhisarda cezalı olurdu.

Sezonun en iyilerinden ve şu an en iyi stoperimizdir kendisi ama bugün saçmaladı. Uzun zaman sonra kritik hata yaptı yoksa genelde bayağı iyi. Hata yapması için çok bekledi bazıları.

Serdar'ın cezası galibiyeti golgeledi..

Bestaş maçında çok ihtiyacımız olan bir adamı kaybettik..

Ama su kesin ki; bu adam bu senenin en istikrarlı oyuncusu.. Olmasa sampiyonluk potasında olamazdık..

Üst Alt