sergio ramos - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İstanbul ve CL etkisi ağır bastı

Arapları reddedecek

Icardi ile konuşmuştur zaten gönderileri beğeniyor bir süredir

Arap ilgisinden dolayı maaş pazarlığında sadece

1 milyon euro fazla almanın derdinde

Kısa sürede fark kapanır bu haftaiçi biter bu iş

şaka maka çok ses getirecek illaki ama yedeklemezsekte sıkıntı olur uzun vadede....

Ziyech gibi değişik şekilde hazırlık yapılıyormuş dedikodusu var. Umarım saçma sapan gereksiz hareketlerle olmaz ve ziyech gibi orjinal olur.

Ne hallere geldik, havalimanında binlerce adamla karşılamayı aşıp elit tanıtım peşindeyiz.

şaka maka çok ses getirecek illaki ama yedeklemezsekte sıkıntı olur uzun vadede....

Ziyech gibi değişik şekilde hazırlık yapılıyormuş dedikodusu var. Umarım saçma sapan gereksiz hareketlerle olmaz ve ziyech gibi orjinal olur.

Ne hallere geldik, havalimanında binlerce adamla karşılamayı aşıp elit tanıtım peşindeyiz.
Parasını karşılayan tabelaya çıkaracağız Ramos'u.
ramos-park-trol2.png

Parasını karşılayan tabelaya çıkaracağız Ramos'u.
Ekli dosyayı görüntüle 217190
valla şu ana kadar çok iyi iş çıkardı bu tür konularla ilgilenenler - çekimler editler vs . Aman diyeyim isim büyük diye aptalca abartısı olan bir şey olmaz.

bu konuda fener aynı ayarında gidiyor çünkü - yeni kaleci bile gene boş stadda bir yürüyüş, çakma 5 yıldız reklam panoları , gereksiz bir müzik...

Ramos parasütle iner

Umarim bu aciklama mac önü yapilir

Örnegin evdeki Molde maci, taraftar o zaman iyice cildirir

Üst Alt