sergio ramos - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
real madrid'den ayrılan sergio ramos'a 3 resmi teklif geldi.

manchester united ve manchester city'den teklifler var ama en iyi teklifi psg yaptı. (as)

sergio ramos, psg ile anlaşma sağladı. [cadena cope]
tahminim, paris sehir olarak cezbediyordur ailecek ramos'u...
* iki yillik sozlesme garantisini alabilecegi bir secim psg....
*psg digerlerine gore maas olarak acik ara onde. son ,wijnaldum ornegi misal.
basari odakli baksaydi, machester ikilisinden birini sececegi soyleniyordu, bu ikisi arasinda tercihini manu dan yana yapacagi soyleniyordu takimin tarihi ve durusundan dolayi.....

psg resmi olarak gerceklesirse, merak ediyorum performansini...
psg en son silva(ayni jenere) o bolge de oynatmisti, brezilyali chelsea'ya gidip cl kazandi.
tekrardan silva benzeri birine donmeleri bu baglamda ilginc oldu.

fit kalirsa katki verir ozellikle liderligi ve tecrubesi ayrica surpriz golleriyle...
* fit kalirsa <> kritik denklem. gecen sezon sadece 22 mac oynayabilmis ramos'un yeni sezonda kac mac oynayacagi da merak edilesi....

Yalnız PSG 'nin kadrosu da çok acayip bir hale geldi Wijnaldum sonrası Ramos transferiyle sonrası için A.Hakimi ismi geçiyor filan. Man U / PSG filan nasıl güzel takımlar kuruyorlar öyle ekmek banasım geldi

tahminim, paris sehir olarak cezbediyordur ailecek ramos'u...
* iki yillik sozlesme garantisini alabilecegi bir secim psg....
*psg digerlerine gore maas olarak acik ara onde. son ,wijnaldum ornegi misal.
basari odakli baksaydi, machester ikilisinden birini sececegi soyleniyordu, bu ikisi arasinda tercihini manu dan yana yapacagi soyleniyordu takimin tarihi ve durusundan dolayi.....

psg resmi olarak gerceklesirse, merak ediyorum performansini...
psg en son silva(ayni jenere) o bolge de oynatmisti, brezilyali chelsea'ya gidip cl kazandi.
tekrardan silva benzeri birine donmeleri bu baglamda ilginc oldu.

fit kalirsa katki verir ozellikle liderligi ve tecrubesi ayrica surpriz golleriyle...
* fit kalirsa <> kritik denklem. gecen sezon sadece 22 mac oynayabilmis ramos'un yeni sezonda kac mac oynayacagi da merak edilesi....

Paris herhangi bir numarası olmayan sıradan bir şehir açıkçası, cezbeden tek şey PSG’den yapacağı son vurgun olmalı.

Üst Alt