serkan is my girl - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

serkan is my girl

Cevap: Serkan Is My Girl

bunu super yapmis herifler

[video=youtube;z_iOA0m_JE4]https://www.youtube.com/watch?v=z_iOA0m_JE4[/video]

Videodaki arkadaş Almanya'da yaşayan bir gurbetçi vatandışımızmış ve adı da Tolgaymış.Serkan isimli arkadaşından intikam almak için bu videoyu yaptığı söyleniyor.:D

Sanırım bu çocuk Güntekin Onay ın oğlu.Çünkü ağız yapısı dehşet derecede Güntekin Onay'a benziyor.:D:D

Videodaki arkadaş Almanya'da yaşayan bir gurbetçi vatandışımızmış ve adı da Tolgaymış.Serkan isimli arkadaşından intikam almak için bu videoyu yaptığı söyleniyor.:D

Bende diyorum bu adam nerde yaşıyor , yanındakilere baksana biri Zenci diğeri normal çocuk diğeri Pino .

Hay izlemez olaydım da dolanmasaydı dilime diyorum. Komik olan, dinlerken kendinizi birden eşlik ederken buluyorsunuz.

Hay izlemez olaydım da dolanmasaydı dilime diyorum. Komik olan, dinlerken kendinizi birden eşlik ederken buluyorsunuz.

Hele bi ara arabadayken sessiz bi şekilde söylüyor ya orda kendimi çocuğun ağız hareketleriyle birlikte söylerken buluyorum.:DNasıl bir yaratıksa artık.

Bi de arabanın kaportasını açıp tanponu arabaya dayarken söylediği yer bitirdi beni.:D

Hele bi ara arabadayken sessiz bi şekilde söylüyor ya orda kendimi çocuğun ağız hareketleriyle birlikte söylerken buluyorum.:DNasıl bir yaratıksa artık.

Bi de arabanın kaportasını açıp tanponu arabaya dayarken söylediği yer bitirdi beni.:D

Çocuk gerçektende dillere pelesenk olacak bir şarkı yapmış.

Üst Alt