Servet Neden Yok? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Neden Yok?

Cevap: Servet Neden Yok?

Olay doğru ise bi yorum yapmak istiyorum. Ferrari Schuster tarafından resmen istenmeyen adam. Onun sistemine uymuyor. Ya arkadaş bi günden bi güne Ferrari çıkıp ta hocasına laf söyledi mi ya da aralarında böyle bir tartışma yaşandı mı ben bilmiyorum. Futbolcuların yerleri garanti değilken neden Servet hala inat ediyor. İyi oynar kötü oynar ayrı. Ama Servet bugün Rijkaard' a yaptığın bu hareketleri yarın bir gün başımızda Terim olsa yapabilecekmisin. Ne kadar garip insanlarsınız ya, bırakın oyununuza dönün hoca isterse Sinan Osmanoğlunu koyar sana ne arkadaşım sana ne sen performansını en üst düzeyde tutmakla mükellefsin :mad:

Ferrari örnegi cuk diye oturmus.

Adam resmen acik acik sistemime uymuyor, gönderin demisti Ferrariyi, yani daha gecen sezon alinan ve performansiyla takimin en iyi stoperi olan Ferrariden bahsediyoruz.

Adam simdi sans verildigi zaman cikiyor, en iyisini yapiyor, sesini cikartmiyor.

Medyanın haberi doğru ise de Suçlu servettir isterse ilk 18 e almaz seni Teknik adam ! Bişey diyemezsin deme hakkın yok !

Bazı futbolcuların sakatlıkları milli takım performansları ile kulüp performans farkları kimi futbolcuların Teknik direktörün arkasından konuşmaları, aklıma hep aynı soru işaretini getiriyor ama şu sezon bi hayırlısıyla bitse de yeni sezona süper bir takımla ve şampiyonlar ligine başlayarak katılsak diye düşünüp unutuyorum

Hakan Balta iyilestigi icin Neill´in yaninda Hakan Balta´yi kullanmak istedigini söylemistir Rijkaard bence, Servet´de cildirmistir. Sonucta bugün son antremani yaptilar ve Hakan Balta´nin oynayacagini ögrenmistir. Baska aciklamasi yok bunun. Bence suanda Servet´in yerine Hakan Balta düsünülmemeliydi cünkü Servet cok iyiydi 2 haftadir. Morali alt üst olmustur böyle birsey varsa ki bence de hakli olabilir. Aynisi Serkan Kurtulus´un bu performansla yine yedege cekildiginde yasanabilir. Morali cok bozulur futbolcunun.

Servet önce ego sorunlarını halledecek.Galatasaray hocasından büyük değilsin.Burada Rijkaard değil Mesut Bakkal olsa aynısını derim.Kimse hocasına isyan edemez arkadaş.Sezon başında Rijkaard gelsin benim ayağıma konuşsun derken, Rijkaard'ın son şansı akıllı olsun şeklinde beyanatlar verirken gönderilmesi gerekiyordu.Ama Rijkaard bu listeyi verdiğinde göndermedi yönetim Servet'i.

Sonra unutulmasın Lyiv maçında o son dakika faciasında Hakan Balta'dan fazla hatalı olan adamdı.

Servet isterse Terry olsun.Galatasaray etiğini yakışmaz şu davranışlar.Ocak'ta üçe beşe bakılmadan Rus klüplerine satılmalıdır.

Yönetim de bir kere olsun hocasını arkasında dursun.Takım disiplini adına şu hamlesinden ötürü Rijkaard'ı tebrik ederim.Bu ayağını denk al mesajıdır herkese. Bundan sonraki maçda daha iyi bile oynarız. Bu tarz olaylar hep ters etki yapar.

Bakınız Hakan Şükür ve Lincoln'ün kadro dışı kaldığı Beşiktaş maçı.

Hakan Balta iyilestigi icin Neill´in yaninda Hakan Balta´yi kullanmak istedigini söylemistir Rijkaard bence, Servet´de cildirmistir. Sonucta bugün son antremani yaptilar ve Hakan Balta´nin oynayacagini ögrenmistir. Baska aciklamasi yok bunun. Bence suanda Servet´in yerine Hakan Balta düsünülmemeliydi cünkü Servet cok iyiydi 2 haftadir. Morali alt üst olmustur böyle birsey varsa ki bence de hakli olabilir. Aynisi Serkan Kurtulus´un bu performansla yine yedege cekildiginde yasanabilir. Morali cok bozulur futbolcunun.

Servet konusunda katılabilirim de Serkan konusunda moralinin bozulmasına gerek yok bence. Kötü bir benzetme olacaktır lakin Xavi'nin yerine 21 yaşında bir adamı oynatsalar, oyuncu müthiş performans gösterse Xavi geri döndüğü gibi formayı alır. Her takımda böyledir. Sabri'de Rijkaard'ın gözünde -bizim takımda- Xavi gibi kilit bir isim, bu gerçek. Belki her maç müthiş oynamıyor ama o bölgede kimse performans göstermezken Sabri tam Rijkaard'ın istediği bir bek olmuştu.

Bu yüzden Sabri geldiği gibi formayı alabilir. Bakın alır demiyorum, alabilir. Serkan bu mantıkla düşünse iyi olur. Bu mantıkla düşünüp kendini her maça hazır tutmalı.

Olayı bilmeden yorum yapmak hoş olmaz. Belki de Servet antremanda birine sert bir müdahale yaptı ondan böyle oldu bilemeyiz.

Servet konusunda katılabilirim de Serkan konusunda moralinin bozulmasına gerek yok bence. Kötü bir benzetme olacaktır lakin Xavi'nin yerine 21 yaşında bir adamı oynatsalar, oyuncu müthiş performans gösterse Xavi geri döndüğü gibi formayı alır. Her takımda böyledir. Sabri'de Rijkaard'ın gözünde -bizim takımda- Xavi gibi kilit bir isim, bu gerçek. Belki her maç müthiş oynamıyor ama o bölgede kimse performans göstermezken Sabri tam Rijkaard'ın istediği bir bek olmuştu.

Bu yüzden Sabri geldiği gibi formayı alabilir. Bakın alır demiyorum, alabilir. Serkan bu mantıkla düşünse iyi olur. Bu mantıkla düşünüp kendini her maça hazır tutmalı.

Diger haber yeni gördüm. Hakan Balta´da cagrilmamis. Ben Rijkaard´in Hakan Balta tercihi yüzünden tartismis olabileceklerini söyledim. Aciklama gelir umarim kulüpten. Bisey anlamadim

Üst Alt