Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor!

Cevap: Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor!

servetin milli takım stoperi olması en iyi stoper olduğunu ispatlamaz g. zan da milli takımda şöyle diyeyim s. şahin ön libero oynarken valencia da oynayan m. topal oynayamıyor bana bunlarla gelmeyin servetin yerine oraya direk diksem en azından beni kanser etmez ne yapacağını bilirim. bu adamı savunanları anlamıyorum takımı satan adamı destekleyenler nasıl galatasaraylı anlamıyorum cidden. hep 90 sonrası doğumlular hep uefa kupası yüzünden böyle taraftar profilimiz oldu hiç bir şeye yaramayan çoğunluk.

servetin milli takım stoperi olması en iyi stoper olduğunu ispatlamaz g. zan da milli takımda şöyle diyeyim s. şahin ön libero oynarken valencia da oynayan m. topal oynayamıyor bana bunlarla gelmeyin servetin yerine oraya direk diksem en azından beni kanser etmez ne yapacağını bilirim. bu adamı savunanları anlamıyorum takımı satan adamı destekleyenler nasıl galatasaraylı anlamıyorum cidden. hep 90 sonrası doğumlular hep uefa kupası yüzünden böyle taraftar profilimiz oldu hiç bir şeye yaramayan çoğunluk.

Çok kral Galatasaray'lıyım.

Böyle bir konuyu yeni gördüğüm için utanıyorum kendimden. Mete'nin yorumlarına hiç katılmadığım zamanlar vardır ama bu konu gerçekten tam oturmuş.

yaşından büyük konuşmuşsun bence...

Servet Çetin'e kimse en iyi stoper demiyor zaten.Olanların içinde en iyisi deniyor.Türkiye'de kaç tane düzgün stoper yetişmiş bu zamana kadar.Geçmişten günümüze kadar kaç tane doğru düzgün stoper yetiştirmişiz de Servet oynuyor diyoruz.Bu sadece Galatasaray'ın değil Türk futbolunun sorunu.Türkiye'de stoper-sol bek-sağ bek hiç bir zaman istenilen seviyede olmadı ve olacağı da meçhul.Başarılı olmuş takımların hepsi de 1 yabancı 1 yerli stoperlerle başarılı oldular.Türkiye'de olan yabancı kontenjanından dolayı 2 tane yabancıyı savunmada kullanmak pek akıl karı olmadığındann dolayı ülkedeki en iyi stoperlerden 2 tanesi olan Gökhan-Servet ikilisine mecburuz.Eğer onlara mecbur olmazsak hücumda oynayabilecek yeterli kapasitede Türk futbolcular bulmalıyız.Sıkıntı Servet'in çok iyi olmasından değil oyuncu yetişmediğinden dolayı.

Zaten yeni bir oluşum yarattık eğer servet bu sezon giderse kimi alacağız onun yerine yerli stoper ? Düşünen var mı ?

Olanların içinden en iyi sıralaması yapmanı istiyorum.

Ersan Gülüm

Ömer Toprak

İbrahim Toraman

Serdar Taşçı

Serdar Aziz

Mustafa Yumlu

Aykut Demir

Hadi bir liste yapmanı bekliyorum. Alma almama mevzusu değil. Sadece sıralama.

yok abi hiç bir şey demiyorum müstehak ne diyeyim servet saçma sapan ileri çıkmaya çalıştığında serveeet serveeet diye bağırın siz sonra buralarda kimse şikayet etmesim cidden müstehak herşey futbolcu yetişmiyormuş patlıcan mı biraderim bu ? oynatırsan oynar semihin var kaç kere oynattın ? muratın var geçin abi servet hakkında fazla konuşmak istemiyorum sinirlerimi bozuyor.

Ersan Gülüm

Ömer Toprak

İbrahim Toraman

Serdar Taşçı

Serdar Aziz

Mustafa Yumlu

Aykut Demir

Sıralama açısından düşünmedim ancak

Serdar Taşçı iyi stoperdir kendisi.

Ömer Toprak elit stoper olma adayıdır.

Serdar Aziz ülkenin en iyi yerli stoperi olma adayıdır.

Ersan Gülüm az maç oynadı. Sakatlanmasa çok iyi stoper olur.

Kalanını boşver. Servet onlardan iyi diye düşünüyorum.

Ersan Gülüm

Ömer Toprak

İbrahim Toraman

Serdar Taşçı

Serdar Aziz

Mustafa Yumlu

Aykut Demir

ersan bu saatten sonra eski formunu imkansız yakalayamaz

ömer yeni bir takımda yükselişe geçerse unutun anca düşüşteyken alırız

ibrahim toroman malumunuz bence bir servet kadar iyi değil

serdar taşcıyı almak yürek ister

serdar aziz bursa avrupada gidiyor vermesi zor

mustafa yumlu giray ve m.yumlu kaldı sadece defansta satacaklarını sanmam fakat çok beğendiğim oyuncu

aykut demir aralarında en alınabilir futbolcu fakat yine bir servet kadar katkı katmaz

Ersan Gülüm

Ömer Toprak

İbrahim Toraman

Serdar Taşçı

Serdar Aziz

Mustafa Yumlu

Aykut Demir

Hiçbiri bizi şampiyon yapmadı. ayrıca hiçbiri yuro 2008 kadrosunda diildi qnqa.

Ersan Gülüm

Ömer Toprak

İbrahim Toraman

Serdar Taşçı

Serdar Aziz

Mustafa Yumlu

Aykut Demir

Bunların en iyisi Kayserideki Eren'di. Futbol hayatı bitti Ersan gibi. O sakatlıktan saglıklı cıkan hemen hemen hic yok. En azından üst düzey takım olayı bitti Ersan'ın ve Eren'in. Umarım da yanılırım.

Aykut Demir tam oturmaz cuk oturur. Defans tandeminin istisnasız her bölgesinde oynuyor. Harika top teknigi var. Tam aranan kan.

Serdar Aziz cok iyi bir durdurucu ve kesici. Ama onu almak zor. Sonucta Bursa oynamayan adamlarına 8-10 milyon Euro'dan kapı acıyor. Terim'in yerli transferlerinin zorlugundan kastı Serdar Aziz'dir eminim.

yok abi hiç bir şey demiyorum müstehak ne diyeyim servet saçma sapan ileri çıkmaya çalıştığında serveeet serveeet diye bağırın siz sonra buralarda kimse şikayet etmesim cidden müstehak herşey futbolcu yetişmiyormuş patlıcan mı biraderim bu ? oynatırsan oynar semihin var kaç kere oynattın ? muratın var geçin abi servet hakkında fazla konuşmak istemiyorum sinirlerimi bozuyor.

zamanında cafercanın vardı özgürcanın vardı şimdi aydının var emre çolağın var nerde bunlar arkadaş Türkiye liginde kolay kolay elit oyuncu yetişmiyor kabullenmesi niye bukadar zor senin için?

Mustafa Yumlu ile Servet'i takas etsek ne süper olur lan. Selçuk-Barış değişiminden sonra 2. kazığı atmış oluruz.

Üst Alt