Shabani Nonda ile yollar ayrıldı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Nonda'yla Yollar Resmen Ayrıldı !

Teşekkürler Nonda..Seni seviyoruz..!!

Shabani Nonda Shabani Nonda 3. Köprü Yapılır onLa. :D

Eyvahh!!!!!

Şimdi fenev ya Nonda'yı aLırsa :( ...Neyse canım aLsında lige biraz zevk gelsin :D :D

evet belki herkes uzuldu belki de mutlu ama unutmayalim ki Nonda çok iyi bir profesyonel ve kendi ailesini dusundu Artik Fransa da mutlu yasar

Simdi anladim ki degisim tamamlaniyor 2007-2008 kadrosu nerdeyse yok

Güle güle güzel insan. Son maçlardaki performansın yüzünden seni çok ağır eleştirdik ama biz seni hep Şampiyonluk golüyle hatırlayacağız. Yolun açık olsun...

Ben Volkana da çok üzülüyorum ne haldedir şimdi:(

Yolun açık olsun :005:

Shabani Nonda Shabani Nonda 3. Köprü Yapılır onla

güle güle Shabani Nonda verdigin emekler için teşekkürler yolun açık olsun

Kim ne derse desin Nonda'ya büyük saygı duyuyorum. Efendi bir adamdı. Elinden geldiğince takıma faydalı olmaya çalıştı. Yeri geldi işini yaptı, yeri geldi sakatlıklarla boğuştu ama gülen yüzünü unutmayacağız onun. Verdiği tüm emekler için içten bir teşekkürü hak ediyor. İnsan üzülüyor bir yandan. Kolay değil. En azından Fenerbahçe'ye attığı gol ile efsaneleşmişti. İyi bir vedayı da hak ediyor fazlasıyla.

Bence de en iyi şekilde uğurlanmalı.Umarım bir uğurlama yapılır artık...

Dos Santos'un kurbanı açıklandı! - Nonda

Dos Santos'un kurbanı açıklandı!Ve Galatasaray'da Dos Santos'un transferinin ardından kimin gönderileceği belli oldu.28/01/10 16:53Meksikalı oyuncunun transferinden sonra Kewell ve Nonda ikilisi arasında gidip gelen Sarı-Kırmızılı yönetim, Kongolu golcü Nonda ile yollarını ayırdı...

Galatasaray resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Galatasaray Futbol AŞ ile oyuncu Shabani Christophe Nonda arasındaki sözleşme tek taraflı olarak feshedilmiştir. Shabani Christophe Nonda’ya kulübümüze yaptığı hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.

Ayrıntılar birazdan...

HABERTÜRK

Eldekiler;

Leo

Neill

Kewell (3 ay yok)

Elano

Keita

Jo

Dos Santos

Baros (2 ay yok)

TSL maçlarında Jo 'lu forvetle çıkacağız Baros ve Kewell dönünceye dek.

Avrupa Liginde ise, Arda - Keita - Dos Santos 3 lüsü gezgin santrafor olurlar. (Yine Baros ve Kewell dönünceye dek.)

Ne Kewell'ın ne de Nonda'nın gitmesini istemezdim ama gelinen sonuçta üzülsem de ikisinden biri seçilecekti...

Dos Santos diye diye adamın başı yendi en sonunda. 1.5 senedir doğru dürüst top oynamayan zaten maç ritmini birkaç ay sonra bulabilecek bir çocuk için elimizdeki tek santraforu da gönderdik.Hadi şimdi dos santos oynasın bütün mevkilerde de kurtarsın takımı 6 ayda zirveye ulaştırsın...

Yolun açık olsun top saklayışını sevdiğiminin :) Bu sezon attığın gollerle bize katkı sağlamışsındır sağol

Üst Alt