Shabani Nonda ile yollar ayrıldı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Nonda'yla Yollar Resmen Ayrıldı !

Antep maçını izledikten sonra gönderilmesi taraftarıydım. Penaltı kaçırdığı için değil genel olarak oyun içinde bir isteksizliği vardı. Antrenmanları aksattığını göz önünde bulundurursak tadında bırakmamız iyi oldu. Yolu açık olsun.

Bari Guzel Bir ugurlama yapılsın.. Tek nondaya degil Forma icin Canla basla calısan emek veren butun futbolculara.

yolu acik olsun

sahsen beklemiyodum nondanin gonderilecegini

500 bin dolara zor bulunur bidaha boyle adam

iyi bir ugurlamayi hak ediyor

ozellıkle sampıyon oldugumuz sene cok onemlı goller attı. bu senede bıldıgım kadarıyla hem avrupada hemde lıgde en fazla gol atan oyuncumuz. ama ne yazıkkı sartlar boyle gerektırdı. umarım gıderken ugurlanır taraftarlar tarafından ancak sanmıyorum ne yazıkkı...

Şüphesiz çok büyük katkı verdi ama bu takımdan Hakanlar , Bülentler , Hagiler gitti bu taraftar buna da alışır.. Zannediyorum yönetim taraftar baskısından dolayı Kewell ile yolları ayırmayacak ..

31167-nonda.jpg

Herşey için teşekkürler...

Gol krallığında Baros ve Kewell'ın yokluğunda en önemli ismimizdi...Neyse artık takım olarak goL rekoru kırarız :D

Kasımpaşa seni unutmıcak Nonda :D

Çok seviyordum kendisini. Kulübe yaptığı katkılar büyük bence. İlk senesinde şampiyonluğun mimarlarındandı. Bu sene de fena değildi, sonradan girdiği maçlarda etkili oldu özellikle. Fakat son maçlarda cidden forvetsiz gibiydik. Hani derler At.Madrid maçına forvetsiz mi çıkacağız bu adam giderse felan diye ama zaten Nonda'nın artısı sırtı dönük oynayabilme ve arkadaşlarını oynattırmaydı bu sene bu özelliklerden faydalandık, ama son maçlarda işte dediğim gibi hiç bir özelliği yok gibiydi.

Yani Nonda yerine Dos Santos'u felan koy gezer, koşar, Nonda'dan daha yarar sağlar. Bilemiyorum ama bitiricliği de güzel diyorlar Dos Santos için bu nedenle gol de atar, o bölgede oynamıştı sanırım bu da var tabii. Bu nedenle gönderilmesi iyi oldu Kewell'da kalmış oldu böylece.

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER SHABANI NONDA !,

Seni unutmayacağız...

Simdi Avrupa´da Dos Santos mu oynar forvette, yoksa mutlaka bir yerli forvet mi alinir su bi kac gunde?

Bu arada tessekurler Nonda

Cevap: Dos Santos'un kurbanı açıklandı! - Nonda

Emre iki Atletico maçında 4-6-0 oynicaz eger Nonda kalsaydı ve o oynasaydı 4-5-1 degil 4-5-0 olacaktık ne yazıkki. Atleticoyu geçtiğimizde de (inşallah) Baros'umuz geliyor. Sakin olun. En güzeli oldu.

Üst Alt