Shaqiri Resmen Bayern Munih'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Resmen Bayern Munih'de

Cevap: Basel Başkanı'ndan Shaqiri Açıklaması!

bak Basel başkanı, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, herseyin var. binlerce kişi calışıyor emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama nasıl yakışmasın! sen değil misin öz Şakir'ine bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. ama ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan adama, sevgiyi öğretmeye çalışıyorum. hıh, sen, büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi saim bey! sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm! ben, Cimbom usta! sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimizr parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? dokunma artık aileme! dokunma çocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, Cimbom usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!

Ünal Aysal:"Xherdan Shaqiriyi almayıp Yiğit Gökoğlanı alarak 10m euro kar ettik. Ayrıca Drogbayı almayıp Necati yi alarak yaptığımız karı danışmanım Bülent Tulun hesaplayamadı bile siz düşünün artık nekadar kar ettiğimizi." açıklaması bekliyorum. Ünal Aysal Adnan Polat olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

birde unutmamak lazim....Isvicre Milli Takiminin basinda Hitzfeld var(Bayernenin gelmis gecmis en Büyük teknin direktörlerinden biri) ve Basel Baskaninyla Bayernin ikinci Baskani Karl-Heinz Rummenigge cok iyi iki arkadasmis....yani bu dandikler bizi oyalamaktan baska birsey yapmamis bence........

Biz zaten hep masallara inanalım, akıl mantık süzgecinden geçirmeyelim. Yöneticiler bile çıkıp açıklama yapıyor, Galatasaray adı geçince fiyat otomatik olarak artıyor diye, ve bunu yabancı transferi için bile söylüyorlar utanmadan, tabi ya, dünyadaki tüm takımlar bize düşman, başkasına 3 bize 20, saçma sapan bir olay. Sen 20 milyonluk adama 3-5 eder der, o kadar teklif edersen Galatasaraya yüksek fiyat çekiyorlar diye mantık dışı söylemlerde bulunursun. Komik duruma düşüyoruz haberimiz yok, kimse kimseye yüksek fiyat çekmez, herşeyin bir bedeli vardır, o bedel pahalıysa ilgilenmezsin bile, ama ederi 10 olan adamı 5'e alıyım diye şark kurnazlığı yapar, taraftarınla dalga geçersen bitmez uyduracağın bahaneler.

Cevap: Basel Başkanı'dan Shaqiri Açıklaması!

Yönetim kongreye gitsin. Ciddiyim. Bir sürü iç karışıklıklar, sorunlar, bölüşmeler, transfer konusundaki beceriksizlik hele bu Shaqiri konusunda tablo ortada. Daha huzurlu bir yönetimle devam ederiz yola. Adnan Polat haklıymış Aysal başkan seçildiğinde 3 aya bırakır çünkü yönetimde bölüşmeler var kulağama geliyor dediğinde ciddiye almamıştım.

ozaman bende sizi istifa'ya davet ediyorum:

yaptiginiz bu elestirili cikismalariniz takim sevdasina uygun olmadigini dusunup ortamda ve camiamiz icinde chaos yaratmadan baska bir amaci olmadigini, ve sizin tamamen kendi cikarlariniz dogrultusunda ortam germekten baska bir niyetiniz olmadigi ap acik ortada. Bu davranislarinizi Galatasaray adina ve Türk futbol adina istafinizi bekliyorum!

istersen ciddiye al istersen alma.. ama yani benim burda yazdiklarim cok basit ellestiri yapmak cok basit istifaya cagirmak cok basit. Demiroren BJK daki karamsarligi kapatmak icin TFF yi istiaya cagiriyor Fenerbahce her gun baska bir dans yapiyor...

Bizlerin onlar gibi basitce chaos ortamina girmemiz cok yanlis olur...

yanlis anlamayin, sizi kucuk dusurecek bir sekilde cevap vermek niyetim degil burda Galatasaray taraftarinin daha sabirli ve daha objektif olmasi temelim.

takimda cok eksik var ama puan farki ile lideriz. Shaqiri konusunda herkes sahsen kendi fikrini elbet soyliyebilir ama bence 10 milyonda cok para bir genc yetenek icin.. burda 2 milyon dollardan dolayi mi kacirdik? yoksa baska isler mi var diye bir sormak lazim. bilmediklerimiz var.

ulan yigit ile rieraya okadar para verecegimize gidip alsaydik.. yinede baselin killigi.

Fatih Demireli

Xherdan Shaqiri sağlık kontrolü için şu an Münih'te. Bayern ile büyük ihtimalle 2016 yılına kadar sözleşme imzalayacak.

yav arkadaslar parayi veren düdügü calar...

yok sevmiyorlar türkleri ,yok suymus, yok buymus bunlar fasa fiso

bizimkiler parayi vermedi

tuhaf tuhaf bonus olaylarina girdi

ki kuzey avrupalilar isvicre,avusturya dahil direkt adamlardir para konusunda böyle italyan vari tutumlari hic sevmezler.....

Fatih Demireli

Shaqiri'nin bonservisi 10-12 Miyon € olacak. Bayern hem uzun süre izledi, hem Hitzfeld, Fink, Vogel gibi hocalardan referans aldı.

Üst Alt