Shaqiri Resmen Bayern Munih'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Resmen Bayern Munih'de

Cevap: Basel Başkanı'ndan Shaqiri Açıklaması!

Ribery Bayern Munih'te diye nefret ediyordum zaten şimdi nefretim 2'ye katlandı. Ribery gibi ah vah edeceğiz yine.

bide yalan atiyorlardi yok 15-*20 milyon istiyorlar he belli oldu simdi..

bizim yönetime göre kimse istenilen para kadar etmez dünya piyasasında sattıları aldıkları topcular çok :asd:

Yiğit 2.5M , Sercan 3.1M hadi hadi bu verilen paralrıda geçtim Yiğit Yerine T.Doğan Şahin alınsaydı.. suan ilk 11 oyuncusuydu... sırf Sercana vereceğin parayı Shaqiriye Eklerdin al sana Necati Baros Elmander Forvet... al Sana Shaqiri Turgut doğan veya yine Salla Yiğit...

birkez yazdim yine yazacagim......Bayernin verdigi para 9 Milyon € arti SHAQIRI ile kazaninlan Sampiyonluk bonuslari.....birde Bayern tam iki senedir ugrasiyormus Shaqiri ile(simdiki Isvicre ve eski Bayern teknik direktörü Hitzfeld önermis Bayerne)......

Cevap: Basel Başkanı'dan Shaqiri Açıklaması!

İsviçre klübleri Türk klüblere oyuncu satmak istemiyor ! bunu tek nedeni bu ! Ciddi bir Türk düşmanlıkları var bunu bir yönetici açıklamıştı . 20 de versek sorun çıkartıcaklardı

ama senin rakibin 4m'ye bienvenü'yü alıyor, nasıl düşmanlık bu?

bahane üretmesinler, transferi yapamadık desinler.

Arkadaslar kacan kacmis neyini konusuyoruz,basina yansimasa böyle tonla adam kacirmis olabiliriz,bizim son zamanlarda transferlerimiz basina yansidigindan külüteki yetkililerde isimleri vermek durumunda kaliyor ve böyle durumlar ortaya cikiyor,iyi bir futbolcu kacirdik ama dünyanin sonu degil,istedigimiz oyuncununda bayerne gidecek olmasi ayrica bir haz demekki vizyonumuz citamiz yükselmis,burda en üzüldügüm nokta Fatih hocanin cok isteyipte alinamamasi yoksa daha etkili isimleri yazin daha ucuza buluruz,kacan messi degil sonucta...

ben zaten üzülmüyorum...gelse tabiki sevinirdik ama buradaki bazi Futbol dahilerinin yazdiklarina uyuz oluyorum.....

bence tutulur en gec bir sezon sonra ilk onbirin vazgecilmez oyuncusu dahi olabilir.

Shaqiri'de söyle bir durum olmus olabilir,biz malum cok istedik arzuladik tam transfer yapicakken maddi sebeblerden olmadi,ama Shaqiriye bir teklif götürdük ve suan kazandiginin 4-5 kati bir meblag sunduk,oyuncunun kafasi karismistir ve muhtelemen külübünde eskisi gibi mutlu degildir,elenicekleride ortadayken bir daha bu firsat ne zaman gelicek diye bir panik yasamis ve külübüne yasatmis olabilir,o paniklede bayerne teklif edilmis olabilir,bayern cok arzuladigindan degil ama pazarini buldugundan aliyor olabilir,cünkü oyuncu belliki baselden gitmek istiyor maasina kisacasi zam istiyor,onuda panik yapmamak adina simdiden protokol imzalatip kafasini rahatlamasini saglamislardir.

Bu yüzden bizim verdigimizden daha ucuza gitmis olabilir,cünkü basel bizden fazlasini koparmak istedi bizim külüp sokaga aticagimiz tek kurusumuz yok isinize gelirse dedi ve baseli yuz üstü birakti,onlarda kivrana kivrana sattilar aslinda olay bu eminim biz ayni paralari vermistik basele ve oyuncuya hatta belki daha fazlasini.Bu arada shaqiri bizde kazanicagini gene bayernde kazanamicak almanyadaki vergilerden dolayi.

Üst Alt