Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat

Cevap: Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat

yanarım yanarım şu karaktersiz adama barbie dediğim için 1 ay myc aldığıma yanarım :D

Kırca transfer olmuyacak diyince.

"Hayat sürprizlerle dolu"

renktaşlar azcık kurnaz olun...forma satışları kombine satışları falan var...transfer bitti diyip spor basınının ilgisini ürün ve kombine satışlarını düşürmek ister mi?? son söyledikleri bence bununla alakalıydı...yani transfer bitmiştir..lincoln bitmiştir...özetle sezon kadrosu kesinleşmiştir...hayırlı olsun hadi bismillah;)

bazı arkadaşlar lincoln kovuldu diye ve

başkanı protesto için

intihar eylemi düzenlemezler inşallah

En az Keita ayarı veya genç yıldız adayı bir oyuncu alınırsa alınacak galiba. Zaten artık yıldız transferi yapıyoruz sayılır hep. :D

arkadaslar transfere bence gerek yok zaten bundan sonra alinan adamlar kadro sisirebilir, ben inaniyorumki rijkaard gencleride kadroya almak istiyor, onlara yer acilmasi cok zor adam alirsak

serdar, emre, erhan bunlar buyuk yetenek eger seyrettiyseniz hazirlik macini, ayrica mustafa sarp sanki 5 yildir bizde oynuyo gibi pas dagitiyo, hemde yari yasindaki cocuklarla oynarken

İlk geldiğinde ne iyiydi.. Anakargücüne, Rize'ye attığı gollerle Hagi Hagi diye bağırıyordum kahvede.. Karaktersiz çıktı, şans..

Başkan genç birisi olursa alabilirz dediğinde, aklıma lucas biglia ve lucas leiva geldi birden.ikisinden birini alırız umarım

Lincoln için her zaman yetenekli dedim ama yetenek bir yere kadar. Bu yetenek profesyonellik, istikrar ve takımdaşlık ile birleşmiyorsa tek para etmez. İnanılmaz beklentilerim vardı. Takımda çok görmek istediğim bir oyuncuydu. Hatta GSCimbom.com'a 2 yıl önce katılmamı sağlayan adamdı kendisi. Ama kendi etti, kendi buldu. Benim asıl üzüntüm ise Lincoln'ün Galatasaray ile özdeşleştirilmesi, Hagi gibi olduğu düşünülmesi ve ondan Hagi gibi olması beklenmesiydi.

İmkansızdı.

Daha geldiği ilk gün Hagi benzetmesine gurur duyarım ama onun performansının %30'unu gösterebilirsem ne mutlu bana demiş bir adamdır. Aslında adam daha ilk günden hanyayı, konyayı göstermişti ve farkına bile varmamışız.

Lincoln'ü tamamen ayrı yerlere koyan ve değişmez adam sananlara sadece şunları söyleyelim.

Hagi, babasını kaybettiği günün ertesinde İstanbul'a geldi maçını oynadı.

Hagi 40 derece ateş altında 2001 yılında Milan maçına çıktı golünü attı, Galatasaray'ı çeyrek finale çıkardı.

Hagi -20 derecede Erzurum'da karlar altında top oynadı.

Ya Lincoln?

Her zaman bahane, her zaman mazeret. Ailesine düşkünmüş! O ailesine düşkün de Hagi düşman mıydı?

Hem de babasını kaybettikten sonra çat diye formasını üstüne geçiren.

Gerçek Galatasaraylı gibi olmayanı övmek de korumak da bir yere kadar...

Lincoln için her zaman yetenekli dedim ama yetenek bir yere kadar. Bu yetenek profesyonellik, istikrar ve takımdaşlık ile birleşmiyorsa tek para etmez. İnanılmaz beklentilerim vardı. Takımda çok görmek istediğim bir oyuncuydu. Hatta GSCimbom.com'a 2 yıl önce katılmamı sağlayan adamdı kendisi. Ama kendi etti, kendi buldu. Benim asıl üzüntüm ise Lincoln'ün Galatasaray ile özdeşleştirilmesi, Hagi gibi olduğu düşünülmesi ve ondan Hagi gibi olması beklenmesiydi.

İmkansızdı.

Daha geldiği ilk gün Hagi benzetmesine gurur duyarım ama onun performansının %30'unu gösterebilirsem ne mutlu bana demiş bir adamdır. Aslında adam daha ilk günden hanyayı, konyayı göstermişti ve farkına bile varmamışız.

Lincoln'ü tamamen ayrı yerlere koyan ve değişmez adam sananlara sadece şunları söyleyelim.

Hagi, babasını kaybettiği günün ertesinde İstanbul'a geldi maçını oynadı.

Hagi 40 derece ateş altında 2001 yılında Milan maçına çıktı golünü attı, Galatasaray'ı çeyrek finale çıkardı.

Hagi -20 derecede Erzurum'da karlar altında top oynadı.

Ya Lincoln?

Her zaman bahane, her zaman mazeret. Ailesine düşkünmüş! O ailesine düşkün de Hagi düşman mıydı?

Hem de babasını kaybettikten sonra çat diye formasını üstüne geçiren.

Gerçek Galatasaraylı gibi olmayanı övmek de korumak da bir yere kadar...

n6816493493402183769sv2xx3.jpg

Aradaki bağlantıyı bilen bilir.

İlk geldiğinde ne iyiydi.. Anakargücüne, Rize'ye attığı gollerle Hagi Hagi diye bağırıyordum kahvede.. Karaktersiz çıktı, şans..

bizim en büyük hatamız bu işte renktaş...hep hagiler hakan şükürler taffareller popescular bekliyoruz...efsanelerin yeri dolmayınca da sinirleniyoruz.belki de lincoln e taraftar olarak bü yüzden çok bağlandık çok şey istedik olmayınca da çok kızdık...

Öncelikle başkan kendine yakışanı yaptı ve takımda kangren olan lincolnün biletini kesti.Cesaret isteyen bir karardı bu ve başkan polat bunu yaptı,en doğrusuda buydu çünki takım içerisinde lincolnden nefret edercesine tiksinen oyuncularımız vardı ve geçen sezon bu konudan çok muzdarip olmuşduk,neyseki polat gelecek sezon için lincoln defterini erkenden kapadıda bu işi uzatmadan bitirdi..Bravo başkan senden bunu bekledik 1 yıl boyunca..

Transfer olayına gelince,ser verip sır vermeme olayını sürdürdü başkan.Bence transfer olacak ama hedef şaşırtmalar devam ediyor.ŞLigine girer isek mutlaka oynayacağımız taktik içerisinde eksik olacak bölgeye transfer yapılacakdır diye düşünüyorum.Şimdi tam kadro bir maç yapmadık ve yeni bir vizyon ile yola çıkıyoruz dolayısı ile hangi oyuncu bu yeni sisteme nasıl tepki verecek bilemiyoruz onun için tüm oyuncuların yeni sistemde bir yerlere gelmesi mümkün,ağustosa kadar bekleyeceğiz transfer için..

Kısacası güzel bir konuşma ve tüm camianın beklentilerini cevaplandırma bakımından güzel bir röpörtaj oldu.Aklımızdaki soru işaretleri ortadan kalkdı.

son kez, Lincooooooooln Lincooooooooln :bid:

cok iyi bir futbolcuydu, ama adam degildi.

Üst Alt