Sıfır Puan Almamızı Neye Bağlıyorsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıfır Puan Almamızı Neye Bağlıyorsunuz?

Cevap: Sıfır Puan Almamızı Neye Bağlıyorsunuz?

4. şık 3. şıkkı kapsıyor

tecrübesizlik, futbolcu performanslarına sirayet ediyor yani

selçuk'un bile eli ayağına dolaşıyor cl maçlarında, sorumluluk almıyor ya da alamıyor

yoksa oyuncu kalitemiz bu grupta 2. olmak için gayet yeterli bence, ama tecrübe şart

1- net bir santforumuz yokkkkkkk. adam gibi santrfor alınmalıydı.tüm gol çabalarımız boşa kaçıyor.

2-kapanan savunmalara karşı düzgün stratejimiz yok. tüm ortaları sağa ya da sola atıyoruz,sağ ve soldan orta açarak kafa şutu vurmaya çalışıyoruz. bu yöntem yüzde 1 tutar. çünkü rakip stoperler her zaman topu uzaklaştırır

3- adam gibi forvet almadık. bizi riera'ya muhtaç kılan anlayışa yazık...

1. Büyük katki bekledigimiz yeni transferlerden bazilari (Burak, Amrabat), alistigimiz düzene ayak uyduramadi henüz

2. Ofans ve defans arasindaki dengeyi saglayamiyorlar. Bu da takimin düzenini bozdu.

3. Cesaretli oyunu biraz fazla abartmamiz. Bunu yaparken, hücum anlaminda da birsey yapamayisimiz.

4. Panik oyun. Hücum ve panik arasinda fark var. Biz panik oynuyoruz. Bi düzen yok.

5. Paslasirken zoru secmemiz. Ortadan ortadan ortadan. Sert paslar. Begenmiyorum. Basit paslasma istiyorum.

net olarak avrupa maclarinda 4-2-3-1 e dönmeliyiz. orta saha rakipte resmen. böyle olmaz sinyor terim.

0 puanda olmamızın nedeni türk futbolunun çökmüş olmasıdır. En kaliteli türkler bizde ama ne acıdır ki bu avrupada yetmiyor. Hele CLnde hiç yetmez. Umut deli dana gibi koşturup ligde bir şekilde gol atar ama CL takımına sadece deli dana gibi koşup suursuzca saldırmak yenmeye yetmez.İyi bir taktik ve haddini bilen bir oyunla ben hala gruptan çıkabileceğimizi düşünüyorum.

bate borisovun oynadığı ligteki takımlar bate borisovu çok mu zorluyorlar da bate borisov lilleyi bayerni takır takır yeniyor?

semihi kazanmayla aydını adam etmeyle meloyu oynatarak kazanmayla felsefeyle coğrafyayla uğraşmıyor şampiyonlar ligi takımlarının hocaları biz uğraşıyoruz yeniliyoruz durum budur..

GSARAY sağlam takım mı?

bu soruya en fanatik en aşık en manyak en metin oktay en hagi taraftarımız bile evet diyemez..

şampiyonlar liginde iyi takım pahalı takım olamıyorsan sağlam takım olacaksın..amerika keşfedilmiş hala keşifle derdinde hocamız..bu ligte bu ekonomomik imkanla 2 forvet+stoperde semihle başarılı o-la-ma-yız..!

GSARAY 0-1 göteborg

yıllllaaaar öncesinin çok etkili bir örneğidir bu maç.26 korner 0 gol rakip 1 korner ve yenip gitmişti..

dün gece o maç sık sık zihnimde canlandı..tamam avrupada yıllardır oynamadık tecrübe eksikliğimiz vs vs mazeretlerimiz kabul görür de bu denli avrupa futbolundan bi haber oyunumuz üzdü beni..

Tecrubeyle alakasi yok bence,cunki ligdede kotuyuz (puani degil oyundan bahsediyorum), gecen sezonki oynadigimiz futbolla bu grupta yenemeyecegimiz takim yok, ama bu sene futbolcular birbirleriyle uyumlu degiller, bunda hocanin uyguladigi rotasyonlarinda etkisi var, dany semih umut ve elmander her mac ilk onbirde oynamali bence, melonun yerinede yektayi denemeli, kac mac oldu, hala hazir degil, yektaya sans taninmasi icin daha ne olmasi lazim

oyun anlayışımıza bu sebeple oyunculardan yararlanamama.kendimize yazık etmeyiz inş.

Arkadaşlar maç boyunca topla ceza sahalarına 1 kere ya da 2 kere girebildik..

Tek kelime rezalet

Eldeki oyuncularla oynamanın zor olduğu bir oyun şekli ile oynuyoruz.

Ya oyuncuları değiştireceğiz ya da saha içi dizilimi.

Şu aşamada yapılabilecek olan saha içi dizilimi değiştirmek. 4-3-3 türevi bir diziliş ile hücumda ve savunmada daha verimli olacağımıza inanıyorum.

1. Forvet yok. Elmander banko oynamsi lazim. Umut/Elmander hatta Baros dönebilir. Burak cok bencil, bana kalsa sezon sonunda satarim.

2. Oyun kurucu yok. Selcuk dün resmen saklandi.

3. Meloya alternatif lazim.

4. Engin

5. Amrabat 90 dk oynatcaksin

6. Türkiyede 4-2-2 ok, S. Liginde 4-5-1 , 4-4-1-1 vs

Yapılan yapılmayan transfere diye bir şık var ama ben sadece yapılmayan transfere bağlıyorum : 10 numara

Bana göre kadro seçimi.Hoca güvendi formsuz oyunculara bizimkiler Avrupa'da farklı oynuyor diye ama beklenen olmadı.Amrabat,Burak,Selçuk,Melo bu oyuncularımızın formsuzluğu bizi mağlubiyete götürdü.Kadroyu geniş tutmak lazım.Formsuzsa topçular yedek kalır extra antreman yapar gene formuna kavuşmaya çalışır yerine alternatifleri oynar.Ordu,Antalya,Manchester maçları bize yol gösterici olamadı.Bakın Real'e Mesut bile yedeğe çekildi.

Cimriliğe bağlıyorum. 15-20 milyonu basıp adam akıllı forvet almadığımıza bağlıyorum. Lig için kadro kurmuş olmamıza bağlıyorum.

Üst Alt