Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ev alımı konusunda 1 adet eviniz olmalı, işsiz kalırsınız bir şey olur o evin faydasını görürsünüz. Sonrasına gerek yok.

Araba alım satım konusunda da şunu söyliyim, kobiler 1.5 yıl önce vergiden düşmek için şirket karlarıyla gittiler araba aldılar sonra Ocak dönüşü ÖTV indirimi mi ne geldi o dönem fiyatlar artmadı, ellerinde kaldı arabalar. Nakit gerektiğinden de elden çıkarmak durumunda kaldılar, bir çok yer yaşadı bunu.

Araba, kullanmak için alınır ya da daha büyük yatırımda peşinat yapmak için, bugün alıp yarın 2 katına satsanız, üst modeli de 2 katına alacaksınız.

Yatırım için neyi önerirsin? Mesela cebinde 100 bin TL var adamın ne yapabilir

Yazik su ulkedeki fiyatlara gencler istedigi arabayi ancak hayalinda alabiliyorlar.

80.000 TL

Model olarak buna en yakin bulabildigim 5000 dolar civari. Farki daha cok yol gitmis.

Screenshot_20200603-084310_CarGurus.jpg

otobüs tren derdinden ziyade arabayı manzaralı bir yere çekip içinde bir şeyler yeyip içerek saatlerce vakit geçirmeyi, kafe gibi kullanmayı seviyorum ben hatta yaz akşamları sahil kenarında yürüyen ev misali arabanın içinde bile yattım fakat güvenli bir yer olmalı, araba nimet ama derdi de yok değil, bakımı mtv'si ötv'si yakıtı benzini vizesi muayenesi sigortası derken uğraştırıyor biraz.
@Onur Adıbelli bana kizacak ama kendisi arabalara biraz fazla önem veriyor gibime geliyor

gerci benim de hayalim kendi arabami almak

otobüs saatlerine bakmiyorsun, 3-5 kilometre bile olsa araba sürmek keyifli. araban varsa istedigin her yere gidebilirsin hem de toplu tasimanin kötü taraflarindan etkilenmezsin. trafik ayni trafik. park yeri aramayi otobüste oturmaya tercih ederim.

kazasiz belasiz kullanirsin insallah

306 beygirlik versiyon ozaman tahminim

pahaliymis aga

30 bine aldim 2014 model facelift
80 bindeydi kmsi

kullanmasi baya eglenceli oluyor bastigin zaman cok güzel hizlaniyor :asd:

20200520-180924.jpg

Üst Alt