Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Sıfır Ve İkinci El Araç Tavsiyesi

Citroen DS4 ile i30 gibi bir aracı kıyaslamak bence yanlış olacaktır. Kalite-yalıtım-güvenlik ve tasarım olarak bile.

Ayrıca, yol tutuşu olarak en iyi araç kendi sınıfında. Bunlar gerçekler. MCP şanzumanın da avantajları var elbette.

Emrah abi kesinlikle yanlış düşünüyorsun. Dediğim i30 şunlardan | Hyundai i30 1.6 CRDi Elite 2012 Model 58.500 TL Galeriden satılık ikinci el Mavi renk - 98499224

En dolusu ve en üst seviyesi. Yol tutuşu , performansı , yakıtı gayet on numara bence.

DS4 kullanmadığım için bilemeyeceğim.

Yoo alakası yok önceden Passat vardı 2008 model . 2.0 motordu ama bunun kadar seri olamıyor. Konfor olarak harika passat ama Citroen de ondan aşağı kalır yanı yok içeri bir tane motor sesi bile gelmiyor dizel olmasına rağmen gittiğini anlamıyorum bir bakmışım şehir içi 80 olmuş araç diyorum ne oluyor :)

yakıt olarak çok normal abi passat 2.0 motor yakıtı içer :D

Emrah abi kesinlikle yanlış düşünüyorsun. Dediğim i30 şunlardan | Hyundai i30 1.6 CRDi Elite 2012 Model 58.500 TL Galeriden satılık ikinci el Mavi renk - 98499224

En dolusu ve en üst seviyesi. Yol tutuşu , performansı , yakıtı gayet on numara bence.

Citroën C4 1.6 HDi Confort 2012 Model 55.500 TL Galeriden satılık sıfır Gümüş Gri renk - 99170633

Birde buna bak istersen ;) İ30 'u ikiye katlar özellik ve yol tutuşu olarak .

Ama bilmeden yorum yapmışsın Melihcim. UFacık içi dolu tefecik i30. İsterse kanatlanıp uçsun Hyundai. DS4 daha özel bir araç. Ama en güzeli DS5:)

Yeni Mercede A serisi desem? Çok mu pahalı kaçar?

mercedes-a250sport-01.jpg

2013_mercedes-benz_a-class_55_1024x768.jpg

mercedes-a250sport-18-m.jpg

mercedes-a250sport-32-m.jpg

TR fiyatları 67.000 TL den başlıyor ama resimlerini verdiğim A250 Sport modelinin fiyatı 134.000 TL :asd:

ben peugeot kullanıyorum ama imkan varsa almandan şaşmayacaksın. volkswagen çok iyi, audi kanatlandırır, bmw mercedes uçurur

Aynı pişmanlığı sende C4 kullanarak yaşa:) Hatta farkı görürsün. Baya baya bir farkı hemde:)

Hocam ne oldu? Dönüş oldu mu? Liste fiyatlarından pazarlık yapıyorlar mı?

Eğer fiyatta güzellik yapıyorlarsa ben de ciddi ciddi Jetta'mı verip üstüne 45-50 bin kredi çekmeyi düşünmeye başladım. A200 Blueeficiency için. :)

Hocam ne oldu? Dönüş oldu mu? Liste fiyatlarından pazarlık yapıyorlar mı?

Eğer fiyatta güzellik yapıyorlarsa ben de ciddi ciddi Jetta'mı verip üstüne 45-50 bin kredi çekmeyi düşünmeye başladım. A200 Blueeficiency için. :)

Mail atmışlar. Bayii listesi fiyat ve ürün hakkında detaylı bilgi asistanlığı için yönlendirdiler. Hepsi bu.

Üst Alt