Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Sıfır Ve İkinci El Araç Tavsiyesi

Bak arkadaşım taş gibi Skoda-Fabiasını sattı 14'e. Bu saydığın araçları döver geçer. Azcık daha bekle gerekirse alma o tenekeleri. Eski kasa hyundai-corolla falan bak ya da.

yok borçlar yeni bitti açılmayacağım bu kış önümüzdeki yaz honda vtec alacağım maksat yağmurda çamurda işimi görsün ustalaşayım sürücülükte diye alıyorum 7 yıldır motor kullanıyorum kışın kolay olmuyor

yok borçlar yeni bitti açılmayacağım bu kış önümüzdeki yaz honda vtec alacağım maksat yağmurda çamurda işimi görsün ustalaşayım sürücülükte diye alıyorum 7 yıldır motor kullanıyorum kışın kolay olmuyor

Anladım Barış da. Tofaş grubundan uzak dur derim. Zaten alacağın aracın piyasası belli. Yani çok fark yapmaz. Direksiyonları-frenleri sorunlu araçlar Allah korusun yürüyen tabut o araçlar.

arkadaşlar sıfır araç almaya niyetliyim.aklımda bi kaç model var.kararsız kaldım acıkçası ancak clio daha cazip geliyor.sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.aklımdaki bi kaç model sırasıyla:

new-renault-clio.jpg

Makyajl%2525C4%2525B1-2012-Seat-Ibiza-Facelift-4.jpg
,

RUBV4CYDXJVZ10.jpg

hyundai-yeni-i20-resimleri-1.jpeg

fft99_mf592236.Jpeg

aklımdaki ve bütceme uygun olanlar bunlar.kararsızım..sizce??

al 93 94 model beyaz doğan slx düşürttür 55 yanak lastik tak 5 kol jant tak ver yanı :trollface:

bütcem 30.000 maximum.düz vites arac istiyorm.cok binen bir adam da değilim.ayrıca annem babam ve ben yani üç kişiyiz.bagaj onemli değil.zaten bende müzik sistemi var.bagaj kullanım dısı olacak.

arkadaşlar sıfır araç almaya niyetliyim.aklımda bi kaç model var.kararsız kaldım acıkçası ancak clio daha cazip geliyor.sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.aklımdaki bi kaç model sırasıyla:

,

aklımdaki ve bütceme uygun olanlar bunlar.kararsızım..sizce??

Abi Cliodan uzak dur. Ne olursa olsun renault. 60bin km'den sonra her yerinden ses gelmeye başlıyor.

Kesinlikle Polo.

SAYKAL MELIHIN YORUMUNA BOMBOS MU DEMIS MELIH BAKALIM CEZAYI KESEBILECEK MI:confused::confused:

İ20 fiyatına göre iyi ve bol bol donanım veriyor. Clio 4 yine motor ve fiyat/performans olarak çok iyi çünkü her pakette ESP standart. Biraz spor bir araç yapıp müzik sistemiyle keyfi bir araç kullanmak istiyorsun belli. Clio 4 seni tatmin edecektir, gidip test sürüşü yapmanı tavsiye ediyorum.

Bomboş bir yorum.

test sürüşünde turbolu 1000 motor test aracı vardı clionun.ben 1.2 75 beygirlik düşünüyorum.clio ozellik olarak cogu modelin otesinde.senin de dediğin gibi esp olay var.galiba mantıklısı clio.ama ibiza da hoşuma gitmedi değil..

Üst Alt