Sigaraya Zam Geldi – Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat Listesi


Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük Sanayi ve Ticaret AŞ Philsa Zamlı Fiyat ListesiPhilip Morris tüm sigaralarınıa 2 TL zam yaptı.Sigara Markası – Eski Paket Fiyatı (TL) – Yeni Paket Ücreti (TL)Marlboro Uzun 7 9Marlboro Kısa 7 9Parliament Reserve 7,5 9,5Parliament Slims 7 ,5 9,5Parliament Uzun 7,25 9,25Parliament Kısa 7,25 9,25Muratti 5,5 7,5Chesterfield Kısa 6 8L&M Uzun 4,5 6,5L&M Kısa 4,5 6,5Lark Uzun/Kısa 4,5 6,5Lark Blue Uzun/Kısa 4,5 6,5Lark Slims 4,5 6,5Bond Street Uzun/Kısa 4,5 6,5
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – 17 Ekim 2011 Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat ListesiAkrayakıta'da gelıyor % 3.98 gelmıs motorıne benzın ve lpg zamlarıda yoldaymıs :(
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – 17 Ekim 2011 Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat Listesiİçenlere geçmiş olsun, umarım bırakırsınız.
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – 17 Ekim 2011 Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat Listesiiciyorum ama super olmus:D keske 15 e ciksa da hic almasak bi daha :)
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – 17 Ekim 2011 Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat ListesiBugün saat 09.00 itibari ile çok sevdiğim sigarayı bıraktım :(Malesef ikide bir gelen bu zamlar gerçekten adamı canından bezdirdi artık....doğalgaz'a %12 , ötv'ye motorin'e elektriğe suya konulan zamların hiç biri %10'un aşağısında değil.....Bakalım ne kadar zam alacağız ?...
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – 17 Ekim 2011 Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat ListesiBugün saat 09.00 itibari ile çok sevdiğim sigarayı bıraktım :(Malesef ikide bir gelen bu zamlar gerçekten adamı canından bezdirdi artık....doğalgaz'a %12 , ötv'ye motorin'e elektriğe suya konulan zamların hiç biri %10'un aşağısında değil.....Bakalım ne kadar zam alacağız ?...Bu yazdıklarının ustune harbiden 10 numara yorumlar yapılırda şimdi siyaset karıstırmak istemiyorum, sadece sunu soyleyeyım bu ulkenın gelırı artık yok gibi birseydır, her kurum ozellestırılıyor devletın en buyuk gelırı artık vergı olucak ve bu sıgara ıckı kısacası ozel tuketım hersey bole olur, askerı ucret 660 alır ulkem gecınmeye calısır, ben dun sac trası oldum sacımı yıkattım 10 TL para verdım ben sacımı 1.5 - 2 ayda bır kestırıyorum 10 TL verıyorum, bır paket parlement 9.5 ve bunu hergun 1-2 paket ıcenler var vay benım memleketımın esnafının halıne ne dıyeyım.
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat Listesiher zamla daha da demokratikleşiyoruz !

durmak yok ileri ! bugün %10 olur yarın %50.
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat Listesi10 milyon emeklinin parasını başka şekilde çıkaramazdı devlet, yine olan garip vatandaşıma oldu.
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat Listesiben ve muratti iki ayrılmaz kardeş gibiyiz.NAH ayırırsınız ikimizi.
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat ListesiBen böyle zammın.Oha be! Soyguncu lan bunlar.

Ulan içen adam bu zam için sigarayı bırakır mı ?Sizin işiniz millete geçirmek anca zaten.
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat ListesiEvet zam yazılar bize de ulaştı, yalnız TEKEL ürünlerine henüz zam gelmedi, bugün aldığımız ürünler zamlı değildi ama ben yinede 2 TL yapıştırdım :asd: Nasıl olsa gelecek.İçki satmıyoruz ama Burn filan da zamlandı. 3.25 oldu.
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat ListesiBabam da içiyor bu laneti.Keşke 100 lira olsa.Sigara içme yaşı 12 olmuş alkol vs saymıyorum bile.Bizim milletimiz çok tuhaf eleman kıza hava atacam diye sigara,içki içiyor.
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat Listesikaçakçılık arttı bunların yüzünden kendi adamları kaçakçılıktan parayı götürüyor
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat ListesiBırakın yav su meledı tamamen zarar. Dısarda erkeklere yaranıyım,olgun goruneyim diye cebinde sigarayla dolasan kasarları gorunce zaten insan sinir oluyor. Keske paketi 100 lira olsa. Colugunun cocugunun rızkını kesıp sigara alanlar var yahu :eek:
 
Cevap: Sigaraya Zam Geldi – Yeni Sigara Fiyatları ve Fiyat Listesibenim west-gri'ye daha gelmedi zam.. stoklamak lazımondan sonra mecbur kaçak prestij veya kacak winston içicez.. sonra da niye bu kadar çok kayıt dışı var diyolar.. yapma birader bu kadar zam?? 10 lira nedir ya??
 
Üst Alt