Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak

Cevap: Şike iddianamesi hazır!

önümüzde 2 sonuç var;

1- FB ye ligten düşürülme

2- FB ye ligte tutup para ve puan cezası...

eğer 1.si de olsa 2.side olsa ben FB nin bir şekilde az hasarsız olarak bu dönemi TFF tarafından atlatmasına yardım edileceğini düşünüyorum.

yani TFF müthiş destek olacak... emin olun bundan. hangisi olursa olsun.

misal ligten düşerse; hemen seneye lige dönmesi için elinden geleni yapacak...

puan cezası ile kalırsada bir şekilde ( nasıl olacağını siz tahmin edin... hakemler diyenler kazandı beyler... ) o puan farkı kapanması sağlanacak.

yani aslında suçlu ceza çekmeyecek.bir anlamda hapis cezası alan birinin cezasını evinde çekmesi gibi birşey olacak.

ama düşerse olan bankasyadaki diğer takımlara olacak.

Cevap: Şike İddianamesi Tamamlandı, Yarın Açıklama Yapılacak

[video=youtube;I5YzC6zexPo]https://www.youtube.com/watch?v=I5YzC6zexPo&feature=related[/video] :lol::lol:

Şu eziklere bi koysaydık gitmeden ya.:asd:

Derbi tehlikede değil beyler şöyle 1-2 hafta bekletirler, şu mallar hemen karar verildi diyip ağlamasınlar diye. :asd:

Yasalara göre Fene(v)bahcenin hemen düşmesi gerek bu zamana kadar bile 10 kere düşmesi gerekti. MAA ve arkadaslarına göre ise işi sezon sonuna çekmek zaman geçtikce olayın soğuyacağını düşündüklerinden feneri sene sonunda ligte tutmak..

Bunu Türkiye olarak Avrupa'dan men olma ihtimaline karşın yapacaklarını düşünüyorum..Ne yaptığını bilmeyen kişiler bu ülkede hep üst kurumlarda çalışıyor.Bu yüzden hep birşeyler eksik veya hiç olmamış oluyor.

Ne zaman düzeltirsek bu düzeni ülke olarak gelişir ve kalkınırız.

Azize örgütten suçlanıyorsa, Cumhurbaşkanının önnüdeki yasadan yararlanamaz..

Göksel Gümüşdağda şüpheli..

Peker mafyası zaten her zaman 1.sanık olur :D İşi organize eden onlar :D

Bu işi çözse çözse UEFA ve FIFA çözer.TFF yine sezon sonunu bekleyeceğim , dava sonucunu bekleyeceğim falan der süreyi uzatır.Ama UEFA ve FIFA'nın olaya derhal el etmesi lazım İddianame açıklanır açıklanmaz.

Savcı Mehmet Berk tarafından hazırlanan iddianame, İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Fikret Seçen'e gidecek. Seçen, konuyla ilgili olarak yarın bir açıklama yapacak. Seçen, yarın saat 13:00’te İstanbul Adliyesi’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulunacak.

yarinki GS macindan cok daha heyecanli :D

Yarın bir bakmıssınız Aydın lar isitifa etmis;)

Cevap: Şike iddianamesi hazır!

önümüzde 2 sonuç var;

1- FB ye ligten düşürülme

2- FB ye ligte tutup para ve puan cezası...

eğer 1.si de olsa 2.side olsa ben FB nin bir şekilde az hasarsız olarak bu dönemi TFF tarafından atlatmasına yardım edileceğini düşünüyorum.

yani TFF müthiş destek olacak... emin olun bundan. hangisi olursa olsun.

misal ligten düşerse; hemen seneye lige dönmesi için elinden geleni yapacak...

puan cezası ile kalırsada bir şekilde ( nasıl olacağını siz tahmin edin... hakemler diyenler kazandı beyler... ) o puan farkı kapanması sağlanacak.

yani aslında suçlu ceza çekmeyecek.bir anlamda hapis cezası alan birinin cezasını evinde çekmesi gibi birşey olacak.

ama düşerse olan bankasyadaki diğer takımlara olacak.

kişişsel olarak fenerin cezası umrumda değil bunlar ŞİKECİ damgası yesin yeter bana.(ha ceza yerlerse kaymağı olur ayrıca:D)

yarın açıklanırsa hemen düşürmeleri gerekir uefa bunların kulağını çekti yoksa çok daha fazla uzardı

[video=youtube;yEasYU4P8pg]https://www.youtube.com/watch?v=yEasYU4P8pg[/video]

Şamil tayyar'in dediği X şahıs Göksel gumusdag demek ki.

olgun peker zaten o sülaleden değil...

yalamanın teki...

soyismini değiştirmiş yalamanın teki...

Üst Alt