Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak

Cevap: Şike İddianamesi Tamamlandı, Yarın Açıklama Yapılacak

iddianame açıklanınca uefanın tff ve fenerin gözünün yaşına bakmayacağına eminim. zaten cas da mahkemelikler uefa ile.

İddianame açıklanacak dediler foruma tekrar döndüm. Fener kümeye düşmeden ilgim olmayacak bu ligle tekrar hareketli günler bekliyor bizi şike konusunda.

Ahmet Altan, Mehmet Altan, Rasim Ozan Kütahyalı, Talip Doğan Karlıbel,Erman Toroğlu, Gökmen Özdenak, Mehmet Baransu, Hıncal Uluç, Turgay Demir,Kemal Belgin, Ahmet Çakar medyada bu isimlere büyük iş düşüyor

büyük beklenti içine girmeyin beyler bence spor bakanından tut tahkim pfdk tff başbakanlık heryer fenerli dolu

Olgun Azize Aziz Şekipe Şekip Ümite Hepsi Azize

PLATINI alayici bir sekilde ne demisti hatirlayaniniz varmi siz gercekten fenerbahceyi neden CL'ye almadimizi bilmiyormusunuz ? ozaman idianama aciklandinda herkes ogrenecek demisti

olgun peker ve aziz yildirim iki ayri grubun örgüt lideri olarak suçlaniyor... ( cnn türk )

Uefa çok pis koyacak.Fener Uefa'yı karşısına alarak tarihinin en büyük hatasını yaptı.

Bana göre karar falan alınmaz.Belki kisiler hakkında PFDK spordan men cezaları verebilir.Onun dısında birsey olmaz.Fener kulubü hakkındaki karar da sezon sonuna bırakılır.Eger yine bu yasayı degistirdikleri gibi,seefisizlik yapmazlarsa er ya da gec küme düserler.

Eger MALİ yarın,bir mucize olupta küme düsme kararı alırsa,acık konusuyorum kararının ertesi günü istifa eder!

Bana göre karar falan alınmaz.Belki kisiler hakkında PFDK spordan men cezaları verebilir.Onun dısında birsey olmaz.Fener kulubü hakkındaki karar da sezon sonuna bırakılır.Eger yine bu yasayı degistirdikleri gibi,seefisizlik yapmazlarsa er ya da gec küme düserler.

Eger MALİ yarın,bir mucize olupta küme düsme kararı alırsa,acık konusuyorum kararının ertesi günü istifa eder!

yine sallayacaklar.yok savunma hakkı yok masumiyet karinesi..yok dilil,yok etik kurulu raporu..anlıcanız fb ye tecavüze devam:D

Yalniz gargamel 3 aralik demisti demi, vay be.

Üst Alt