Şike Soruşturması - (ARŞİV 1) - Sayfa 4373 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması - (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına Başladı

"Şike parası geri verilir mi?" diyenlere;

Mafya geldi senden bir iş istedi, diyelim sen de kabul ettin, işin parasının tamamını veya bir kısmını ödedi, sonra sen o işi yapmadın, parayı geri vermek zorunda kalır mısın kalmaz mısın? Yoksa mafya zaten senden söke söke alır, alamazsa da cezasını keser mi? Hatta parayı geri versen bile sadece bununla kurtulursan kendini şanslı saymaz mısın?

Forumu takip eden kuşlar vardır belki.Alın 92-93 sezonu sürekli 8-0 dediğiniz Ankaragücü maçının sezonu.Galatasaray 8-0 değil 1-0 yensede zaten şampiyon.

Galatasaray tarihinin her bir sayfası tertemizdir alın teridir emektir,bizi kendinizle karıştırmayın şikeciler..

1992-1993 Sezonu TFF

Ya buna ne demeli ?

11j6hs1.png

Aziz Yıldırım:''İddianame'nin tek doğru yanı Trabzonspor'un teşvik çalışmasını önlememiz.Bir bu doğru.''

1992-1993 Sezonu TFF

Burada var abi şu sezondan bahsediyorlar Galatasaray 8-0 değil 1-0 yensede şampiyon...

onu biliyorum da biz 8 averajı aldıktan sonraki durum o

son maçlar oynanmadan önceye bakmak gerekir

bizm maç 1 sıfır bitse averajımız +46 olacaktı

bejeke 5 sıfır alsa averajları 48 olacaktı

bjk de 2-3 hafta önce 6-0 kazanmıştı orası ayrı

ama 1-0 bize yetmeyebilirdi

Ben de merak ediyorum. Capraz sorgu falan da olacak mi?

sanirim.

-suc duyurusu mahkeme tarafindan okunur

-suclayan taraf kisaca sucu anlatir ellerindeki delileleri sunar

-savunma sozunu alir ve savunma verir

-capraz sorgu ve deliller sunulur mahkemeye ve suclanan cepheye

-delil delil iki taraf sorularini sorar sozlerini soylerler soru veya ilave olmazsa bir sonraki delile gecilir

-toplam surec biter iki taraf da kapanis konusmasini yapar

-Hakim konulari iyce inceler ve belirli bir zaman icinde verilen karari sunar.

Yoo beni yanlış anlamayın lütfen ben 1 yılı aşkın süredir belkide üyeyim buraya. Hiçbir zaman renk belli etmedim, renk ayrımı yapmadım :) İsteyenler geçmiş mesajlarımın hepsini okuyabilir. Ben sadece diyorum ki şike için verilen paranın geri alınması biraz abes olur. Böyle bir şeyin olabileceği bana çok mantıksız geliyor. Sen teşvik veriyorsun ama takım kazanamayınca paranı geri istiyorsun ve onlarda sana geri veriyor? Zor yani bence.

Geçen pazar Erman anlatmıştı maçtan önce paraları gösteriyorlar kazanın alın kazanamayınca paralar geri gidiyor neden bu kadar garipsedin ki Erman anlattı dediğim kendi futbolcuyken başına gelen olayı anlatmıştı

Aziz Yıldırım: İddianamedeki tek doğru bizim başka takımların yaptığı şike ve teşvik ihbarlarına karşı yaptığımız araştırmadır...

onu biliyorum da biz 8 averajı aldıktan sonraki durum o

son maçlar oynanmadan önceye bakmak gerekir

bizm maç 1 sıfır bitse averajımız +46 olacaktı

bejeke 5 sıfır alsa averajları 48 olacaktı

bjk de 2-3 hafta önce 6-0 kazanmıştı orası ayrı

ama 1-0 bize yetmeyebilirdi

Yetmeyebilirdi belki. Ama sonuç itibariyle yetiyordu. Hem haberleşme mümkündü o zaman ne de olsa. Bi şekilde BJK maçından haber alınırdı. Veya bu riske girmeyerek bulduğumuzu atmak istedik "ya yetmezse?" duygusu ile. :)

Geciniz beyler su Ankaragücü olayini. Gina geldi su 8-0 aptalligindan :D

Ya buna ne demeli ?

11j6hs1.png

Son haftaya girerken +2 averajla önde olduğumuzu da unutmamak lazım. Yani 8 değil 3 tane atsak Beşiktaş'ın 6 tane atması lazım. O zaman biz 3-0 yensek Beşiktaş 6-0 yense onlar mı şike yapmış olacaktı? Zaten son hafta fark atan kesin şike yaptı sayılıyorsa son hafta oynanmasa da olurmuş. Beşiktaş'ın son hafta fark atmadan şampiyon olması imkansızmış. Lan şike yapmış bile olsak 5 olunca bir dururuz, adamlara ulan siz de atın çok belli oldu deriz :)

İddialara tamamen Cumhuriyet'e, Atatürk'e yaslanaraki Galatasaray'a sataşarak cevap vermeye çalışıyor adi herif. Hala kendine atfedilen suçları yalanlayabilmiş değil. Mahkeme heyeti Kahe diye Dixon diye amale mi çalıştırdınız dese ne diyecek acaba şerefsiz?

Aziz aslında şikeyi engellemek için uğraşıyomuş çok büyük haksızlık ettik adama :sad007:

A.Yıldırım: Savcının adresini bulamadığı suçlulardan biride GençFenerbahçeliler'in lideri. Esas şikeyi yapan kişi GFB'nin lideridir.

Ya bırakın ankaragücü maçını konuşanlar aynı bjk nin gençlerbirliği maçında gençlerin neden 3. kaleciyle çıktığını konuşsunlar şerefli ikincilikmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt