Şike Soruşturması - (ARŞİV 1) - Sayfa 4374 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması - (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına Başladı

arkadaslar aziz yildirim kendini savunmasi gerekirken saga sola camur atiyor.. nebicim savunma bu

ben yapdim ama onlarda yapdi

onu biliyorum da biz 8 averajı aldıktan sonraki durum o

son maçlar oynanmadan önceye bakmak gerekir

bizm maç 1 sıfır bitse averajımız +46 olacaktı

bejeke 5 sıfır alsa averajları 48 olacaktı

bjk de 2-3 hafta önce 6-0 kazanmıştı orası ayrı

ama 1-0 bize yetmeyebilirdi

Abi bu son maçlar zaten 30.hafta bütüm maçlar 15:30'da başlamış sorun nedir ? bjk 5-0 alsa diyorsunda o zaman kazansaydı abi güçleri bu kadarmış 3-1 yenebilmişler gençlerbirliğini Galatasaray 1-0 yense yine Galatasaray şampiyon

Aziz Yıldırım:''İddianame'nin tek doğru yanı Trabzonspor'un teşvik çalışmasını önlememiz.Bir bu doğru.''

Ulan madem sen tertemizsin de Trabzon teşvik girişiminde bulunuyor. Çık olanları medyaya anlat, savcılara ver, federasyona başvur! Neden yapmadın? Tek açıklaması var, sen de aynılarını yapıyrosun ve yetkililerin bu işlere karışması işine gelmez. Sen açıklarsan olayın ucu sana da sonunda dokunur.

en mantıklı yazan şuanda

Turgay Demir @turgaydemirr

Dane kadar Beşiktaş'ın, GS'nin Trabzon'un maçlarına bakın diyordu şimdi Strum graz maçına gitti. Komik bunlar.

bizim gs li yazarlar susuyor nedense twitterda

fenerbahçe'liyim ama bu adamın temiz olduğuna inanamıyorum ne yazık ki. hadi diyelim hukuken kanıtlanamadı şike ama besbelli var bir şeyler. iddianamede yazan şifreli konuşmalar gerçekten yapıldıysa şikeye inanmamak için fanatizm tarafından iyice körleştirilmiş olmak gerekir. hala buna rağmen nasıl böyle eminmiş gibi insanlar destek veriyor bu adama anlamıyorum.

Aklı başında olan nadir fenerlilerden...

dağılabiliriz Ilhan kulübün inşaat işleri ile ilgileniyormuş bizde şike sanmışız la :asd:.

Bütün fenerlilere çıkıp sormak isterim. Allah aşkına hangi suçlamayı çürütecek bişey söylemiş. Hala başkalarına sataşıyor it.

Abi bu son maçlar zaten 30.hafta bütüm maçlar 15:30'da başlamış sorun nedir ? bjk 5-0 alsa diyorsunda o zaman kazansaydı abi güçleri bu kadarmış 3-1 yenebilmişler gençlerbirliğini Galatasaray 1-0 yense yine Galatasaray şampiyon

1-0 kazansak şampiyonduk deniyorsya onun içi diyorum

diğer maç ne olura olsun biz 1-0 kazanan şampiyon muyduk değildik

yarım saatte kopmuştu zaten

gençler 1-0 ne geçmişti bizim 4-0 5-0 felandı

Ben şekipten inciler bekliyorum. Cezaevi sürecinde çok kötüydü herif. Bunalım depresyon falan. Her an gerçekleri duyabilirmişiz gibi geliyor o heriften.

Aziz Yıldırım: ''Savcının adresini bulamadığı suçlulardan biri de Genç Fenerbahçeliler'in lideri. Esas şikeyi yapan kişi GFB'nin lideridir. Adresi bulunamayan İsa, Genç Fenerbahçeliler'in lideri ama bulunamıyor. Ben 6222'den yargılanıyorum"

Kim bu İsa ?

Şeref Aydın @srfydn

oyle bir savunma yapacagim ki, turkiye sallanacak diyordu aziz yildirim.. gercekten de sallandi.. ama GULMEKTEN :)))

Manchester Fenr maçına baksınlar

kesin şike var

40 yıldır yenilmeyen takımı fener mi yenecekmiş :D

O maçtaki topa fenerin kalesine girmesin diye ne kadar şike parası verdiler aziz bi açıklasın

1-0 kazansak şampiyonduk deniyorsya onun içi diyorum

diğer maç ne olura olsun biz 1-0 kazanan şampiyon muyduk değildik

yarım saatte kopmuştu zaten

gençler 1-0 ne geçmişti bizim 4-0 5-0 felandı

Dediğini anladım 1-0 aklıma gelen ilk skordu bjk 4-1 kazansa 2-0'da yetiyordu bize :) sonuçta 8-0'lık bir durum yok onu söylemeye çalıştım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt