Şike Soruşturması - (ARŞİV 2) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması - (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına Başladı

Bjkye de sallayacak mı yoksa şike kardeşliğinden dolayı onları es mi geçecek :)

Allah aşına iddia makamı söz alın ve bana 75 milyon içinde adları Kahe ve Dİxon olan 2 tane inşaat işçisi gösterin diye sorun.

Hala müthiş savunma yapıyor diyenlerin yakınlarına Allahtan sabır diliyorum

angutların sitesinde ay.nin açıklamalarından orgazm olanlar var beyler ..savunma komedi değil ben hard komedi severim diyenler orayı takip edebilir :D :D

Allah aşına iddia makamı söz alın ve bana 75 milyon içinde adları Kahe ve Dİxon olan 2 tane inşaat işçisi gösterin diye sorun.

Onun çözümünüde bulmuşlardır. Geçmiş tarih için sigorta yaptırmışlardır iki tane sahte adama adları Kahe ve Dixon olan :D

adam coştu kendi taraftar grubuna çamur atıyor... GFB

17 mayıs 2000 şemsiyesini çıkarmaya uğraşırken, 3 temmuz 2011 şemsiyesi girdi bunlara. Bunu hiç çıkaramazlar.

Bu adamı ben akıllı bilirdim ama meğer gerize-----mış..yani bir insan suçsuzlugunu kanıtlamak ıcın ne yapar ? ılk önce iddaaları çürütür dimi? bu ne yapıyor, dıyorkı evet ben yaptım ama bakın onlarda yaptı dıyerek mıllete çamur atıyor..

Yılların Hakimi emınım kıcından guluyordur bunun cevaplarına cunku adam kendını savunmaktan zıyade rakıplerını sucluyor..kendını savun be adam, başkalarının ne yaptıkları senı kurtarmaz ki???? sen ılk once 6 aydan neden 18 telefon numarası degıstırdın onu anlat mesela bıze? tarlalar felan...

AmL-bziCAAMEzCZ.png

:asd:

kaç sayfa kaldı ya

mahkeme başkanı bu eziyete nasıl dayanıyor.

ayrıca bizim güzide medyamızı bundan sonra görün siz. gideceler stum graz denizli ankaragücü maçlarını yeniden tartışacaklar gündem yapıcaklar. böyle bi savunma rezaletinden asla söz etmeyecekler. buraya yazıyorum.

ama biz herşeyin farkındayız. tüm kahpeler ve kahpeciler ilahi adalet bilin ki hep bizden yana olmuştur.

Gizli tanık olayı nedir ?

tam emin degilim.

cunku normal sarlterde taniklarin 3 tarafa bildirilmesi lazim

savci

mahkeme

savunma

ama bir baska yandan gizli tutulan ve ismi henuz belirlenilmiyen bir kisi olabilir

ama bir yandan da tutuklanan isimlerden birinin bu isleri tamamen anlatmasi ve suclari kabul eden bir kisi olabilir. yani savci tarafindan sen suclari anlat biz sana yardimci oluruz diyerek cezalarinda indirim bulabilecek bir kisi de olabilir (zaten bu sonu olursa bu olay hic uzamadan biter. ah keske aralarinda biri satilmislar arasindan bir son satis yapsada bu konu derhal son bulsa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt