Şike Soruşturması - (ARŞİV 2) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması - (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına Başladı

Bu adamı ben akıllı bilirdim ama meğer gerize-----mış..yani bir insan suçsuzlugunu kanıtlamak ıcın ne yapar ? ılk önce iddaaları çürütür dimi? bu ne yapıyor, dıyorkı evet ben yaptım ama bakın onlarda yaptı dıyerek mıllete çamur atıyor..

Yılların Hakimi emınım kıcından guluyordur bunun cevaplarına cunku adam kendını savunmaktan zıyade rakıplerını sucluyor..kendını savun be adam, başkalarının ne yaptıkları senı kurtarmaz ki???? sen ılk once 6 aydan neden 18 telefon numarası degıstırdın onu anlat mesela bıze? tarlalar felan...

Yahu adamın aklanma çalışması yokki. Zaten ben yatacağım kadar yattım biraz daha yatarım diyor. Nasılsa fenerde küme düşmeyecek. Bizde Galatasaray' a atalım çamuru diyor arada.

1d4wt.jpg

Bunu nasıl savunacak bunlar?

İzlet izlet, Uefa kupası finalini izlet, Super Kupa finali izlet, 5-1'i Türkiye Kupası finalini izlet, Nonda'yı izlet, Eboue'yi izlet....

tam emin degilim.

cunku normal sarlterde taniklarin 3 tarafa bildirilmesi lazim

savci

mahkeme

savunma

ama bir baska yandan gizli tutulan ve ismi henuz belirlenilmiyen bir kisi olabilir

ama bir yandan da tutuklanan isimlerden birinin bu isleri tamamen anlatmasi ve suclari kabul eden bir kisi olabilir. yani savci tarafindan sen suclari anlat biz sana yardimci oluruz diyerek cezalarinda indirim bulabilecek bir kisi de olabilir (zaten bu sonu olursa bu olay hic uzamadan biter. ah keske aralarinda biri satilmislar arasindan bir son satis yapsada bu konu derhal son bulsa)

İtiraf eden kişiyi linç eder fenerliler itiraf eden çıkmaz bence ama Şekip mosturoğlunu bilemiyorum :D

Sike sorusturmasinin kendisine ve Fenerbahceye zarar vermek karalamak icin yürütüldügünü söylüyor, ama savunmasini bizi karalayarak yapmaya calisiyor.

Allağını seven şu azizin üzerine toprak atsın yoksa ben küreği geçircem kafasına :D :D

Azie hakikaten psihopat!Abe MANGAL........GALATASARAYA camur atacana ,DIIIILIRLERE cevap ver,gavat!:D :D

:sgr: :sgr:

beyler bu adamın suçsuz olduğu kanısına vardınız bi lafı oldumu bugün cidden soruyorum?

Aziz Yıldırım: Savcı Berk'i gördüğüm zaman diyeceğim Zincirlikuyu'da yazıyor: Her canlı bir gün ölümü tadacaktır.

Bu ne lan:D

bir şirketin kasasından 200.000 - 300.000 tl para alıp çatı inşaatı işi için bu parayı anlaştığın kişilere dağıtamazsın. dağıttığın saniye bunun hesabını maliyeye verebilmen gerekir. 2.000 - 5.000 tl - tam tutarı hatırlayamadım - üzerinde yapılacak ticari işlemlerin banka aracılığı ile yapılması zorunludur. yapılmaması ise suçtur.

eğer ki borsa değeri 1 milyar tl olan bir kulübü ve ayrıca yüz milyonlarca dolarlık bir şirketi yönetiyorsan böyle bir prosedürün imkansız olduğunu da bilmen gerekir.

Alıntı : ekşisözlük

Albayrak:Kendi savunmasini bile Galatasaray uzerinden yapanlar bu nasil bir eziklik bu nasil bir Galatasaray kompleksidir..(twitterdan)

kaç saattir konuşuyor bu adam. daha bi tane dişe dokunur etkileyici bir savunma yapamadı. hep başkalarına b.k atma derdinde. azizcim savunmaya gel savunmaya. bu anlattıklarınla anca angut.comdaki beyinsiz tek hücreli aptalları kandırabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt