Şike Soruşturması - (ARŞİV 2) - Sayfa 391 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması - (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şike Soruşturması

Renktaş sağlıkla ilgili şaka yapmasak, sonuçta karşımızdaki bir insan! Özellikle h yakışmamış...

Hocam kusura bakma da bunlar insan falan değil. İnsan olan da azıcık utanma, yüz olur. Ben bile insanlığımdan nefret ettim bunların yüzünden, futboldan soğuduk.

Yukarıdaki maddeleri geçiyorum, yatacak yerleri yok bunların..

Sporx'in özel haberiydi. 2 hafta evvel, sitelerinde özel haber ile; '20 haziran'da karar verilecek!' manseti atilmisti.

Bakalim bu haber dogru cikacak mi. Sporx bu haberi TFF yöneticilerinden duymus olabilir. Sike sorusturmasinda, hemen hemen tüm haberleri dogru cikti. Bu sefer ne olacak? Hepimiz görecegiz.

Benim bildiğim yalancı ve tetikçi bir sporx var. İsimleri karıştırmış olmayasın.

Benim bildiğim yalancı ve tetikçi bir sporx var. İsimleri karıştırmış olmayasın.

Tamam, kabul. Emenike olayi hafizalarda. Ama genel olarak, özellikle Sike Sorusturmasindaki yaptiklari özel haberleri dogru cikiyor diye biliyorum. Zamaninda sayin Mehmet Ali Aydinlar'in TFF baskani olarak istifa edecegini ilk olarak aciklamisti Sporx. Bakalim, görecegiz kardes.

uefanın sahaya yansıyıp yansımadığını anlamak için 2010-2011 lig istatistiğine bakması bence yeterli. ligin ilk yarısında trabzonun 9 puan gerisinde, 4 mağlubiyet, 3 beraberlik alan ezikler, ne hikmetse 2. yarı 17 maçta 16 galibiyet 1 beraberlik almış. ve takım aynı takım, messi ronaldo takviyesi söz konusu değil. sizce sahaya yansımama durumuna uefa ne diyebilir mantıklıca düşünün ey angut kafalı ezikler

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL

SON DAKİKA : UEFA TFF den FENERBAHÇEYİ LİG DÜŞÜRMESİ için Talimat yazısı göndermiş. 0 TOLERANZ uygulamasını icrata çevirmesini talep etmiş.

UEFA Fenerbahçe için 2017 yılına kadar Kapıların kapattı.

Aziz Yıldırıma ÖMÜR BOYU MEN cezası verilmesini talep ediyor UEFA.

Talip Doğan Karlıbel kolpacının teki ama şu an attığı tweetler gerçekse başlıyorum dans figürlerine... :D

UEFA Fenerbahçe için 2017 yılına kadar Kapıların kapattı.

insallah bu gercektir!

Ceza olayı, o takımın Avrupa Kupalarına katılmaya hak kazandığı andan itibaren başlayacaksa 2017 tarihine kadar kapıların kapattı ne demek oluyor?

Gaziantep o zaman önümüzdeki yıl cezasını tamamlıyor demektir.

Ceza olayı, o takımın Avrupa Kupalarına katılmaya hak kazandığı andan itibaren başlayacaksa 2017 tarihine kadar kapıların kapattı ne demek oluyor?

Gaziantep o zaman önümüzdeki yıl cezasını tamamlıyor demektir.

UEFA bu tip cezaları süreli veriyor. 3 yıl ceza alıp 2017 yılına kadar 2 kere Avrupa kupalarına gitme hakkı kazanırsa mesela 2017'den sonra ceza bitmiş sayılıyor.

Antep bu yıl Avrupa Kupalarına gitme hakkı kazanmamış olsa da cezasını tamamlıyor mu?

Antep'in hangi seneye kadar ceza aldığını bilmiyorum. Mesela 2017 yılına kadar 1 sene ceza aldı diyelim. Eğer 2017 yılına kadar normal olarak Avrupa kupalarına katılma hakkı hiç elde edemezse 2017'den sonra Avrupa kupalarına katılma hakkı kazanırsa gidebilir Avrupa'ya.

TDK arada sönmeye yüz tutmuş şike olayını sürekli odun atarak sönmesini engelliyor. Doğru mu söylüyor derseniz pek inanasım yok :D Ama sürekli bunu yapması hoşuma gidiyor... Aslında biz değil de en çok fenerliler bunun twitlerini takip ediyorlar :D Adam geçen gün yazmış "2000 küsür fenerliyi sildim hala geliyorlar, ne yapışkan adamlarsınız" diye hahahah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt