Şike Soruşturması - (ARŞİV 2) - Sayfa 392 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması - (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şike Soruşturması

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL

SON DAKİKA : UEFA YETKİLİSİ Fenerli bir yöneticiyi kovmuş dil bilmediği için. " Buraya geliyorsunuz ingilizce bile konuşamıyorsunuz " demiş

Bu ne lan agdajsadaks :D

SON DAKİKA : UEFA YETKİLİSİ Fenerli bir yöneticiyi kovmuş dil bilmediği için. " Buraya geliyorsunuz ingilizce bile konuşamıyorsunuz " demiş

Böyle salak salak tweetler atmasa daha bir inandırıcı olacak ama yine de zevkli izlemesi. :D

O fenerlinin yanında yancı olarak ÖMER TEMELLİDE varmış arkadaşlar o hele kuzu kuzu dışarı çıkmış.

Bu adam niye sürekli Ömer Temelli'ye laf sokuyor, bir şey mi oldu aralarında ? :D

Galatasaray ‏@1905Sevdalilari

SON DAKİKA : UEFA DEMİRÖRENE karşı soruşturma başlattı UDİNESE DOSYASINDAN DOLAYI. Kaynak T.D.KARLIBEL

Fenerliler TDK için twitterde spam kampanyası başlattı :D hahaha Diyorum ya bizden çok fenerliler takip ediyor bu adamı diye :D :D

Bence dalga geçmiş olmak için kasıtlı yapıyor. Dil bilmiyorsa UEFA yetkilisinin bu dediğini de zaten anlayamayacak. Ayrıca bu olayı sana yetiştiren kişi kim? Fenerli yöneticinin yanındaki birisi ise; zaten o da fenerli ve neden sana böyle utanç verici bir şeyi anlatsın. UEFA yetkilisinin işi gücü yok da seni arayıp bu Fenerlilere böyle böyle yaptım mı diyecek.

tdk ya karşı hep spam kampanyası başlatıyor angutlar ama bir türlü kapatamıyorlar adamın hesabını

Trabzonspor Gazetesi ‏@trabzongazetesi

Duyum : 20:30 gibi karar açıklanacak deniyor.Hem de beklenen de ağır ceza yiyecek Fenerbahçe. . .

talip doğan karlıbel bomba ya :) dediklerinin 99u yalan ama fenerlilere çok iyi sallıyor , iddia bombardımanı gibi adam :D fenere 2017 yılına kadar ceza verileceğini düşünmesemde tweetlerini okudukça mutlu oluyor insan :) İnsan bu kadarmı abartır

Bilmiyorum tepki toplarmıyım, yada yanlış mı düşünüyorum ama;

Ben Fenerbahçenin küme düşürülmesini istemiyorum..

İki takım arasındaki derbi karşılaşmalarının heyecanını yaşamak istiyorum.

İki takımın gelecek yıllarda olabilecek şampiyonluk yarışına tanık olmak, Bu seneki gibi şampiyon olduğumuzda deli gibi sevinmek istiyorum.

Beşiktaş ve Trabzonspor bize karşı rakip olabilecek derecede takım değiller.

Dünyanın en iyi oyuncularını alsalarda o heyecanın olabileceğini sanmıyorum.

Benim en çok sevineceğim karar, Şikenin tescillenmesi -30 puan + 5 yıl Avrupadan Men olur.

Böylece maddi, manevi her açıdan sürünmelerini daha bir şevkle izlerim.

Şu an içimden geçen bu.

Bilmiyorum tepki toplarmıyım, yada yanlış mı düşünüyorum ama;

Ben Fenerbahçenin küme düşürülmesini istemiyorum..

İki takım arasındaki derbi karşılaşmalarının heyecanını yaşamak istiyorum.

İki takımın gelecek yıllarda olabilecek şampiyonluk yarışına tanık olmak, Bu seneki gibi şampiyon olduğumuzda deli gibi sevinmek istiyorum.

Beşiktaş ve Trabzonspor bize karşı rakip olabilecek derecede takım değiller.

Dünyanın en iyi oyuncularını alsalarda o heyecanın olabileceğini sanmıyorum.

Benim en çok sevineceğim karar, Şikenin tescillenmesi -30 puan + 5 yıl Avrupadan Men olur.

Böylece maddi, manevi her açıdan sürünmelerini daha bir şevkle izlerim.

Şu an içimden geçen bu.

Yaptıkları cezasız kalmamak şartıyla, dediklerinize katılıyorum.

Bencede Fenerbahçe'ye verilecek en büyük ceza avrupadan en az 3 yıl men cezası almasıdır ve üstünede bu sezon için - puanla başlatırsalar çok iyi olur.

Sezon başında küme düşsünler diyordum ama bu sezon küme düşselerdi Kadıköy'de kupa kaldıramayacaktık. Ben de eyyam yapsam düşmesinler derim, bunun iki önemli nedeni var 1-) Lig heyecanlı olur 2-) Kulübün yayıncı kuruluştan alacağı para azalmaz.

Ama eyyam yapmayıp adaletin işlemesidir dileğim. Juventus düştü küme Buffon da oynadı Del Piero da. Bunlarda da Volkan da oynar Alex te. Oynar çıkarlar tekrar rekabet ederiz. Önemli olan adalet.

"Fener küme düsmesin" diyenler gercekten cok iyi kalpli :D

Biz 10/11 sezonunda küme düsseydik kim "aman küme düsmesinler" deyip ugrasirdi? Kim iplerdi? Hatirlayin, Carsi tinercileri Inönü'de bizimle dalga geciyordu. Sikeci serefsizler dalga geciyordu.

Yemisim rekabetini. Artik kimse bizim ezeli rakibimiz falan degil zaten. Hepsinden midem bulandi, nefret etmeye basladim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt