Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti!

Cevap: Şike Soruşturması | Şike Tescillendi

İş nedeniyle geç haber aldım , bu hafta aldığım en güzel ikinci haberdi.:D:D:D

Birincisi baba oluyorum

İkincisi Şike tescillendi artık(silinmez)

Ne işin var şikeyle hacım,haberin kralını almışsın :D

Bide kız olursa bak sırtın yere geliyormu daha ,Allah analı babalı büyütsün

Cevap: Şike Soruşturması | Şike Tescillendi (Yeni konu)

Takımlarının şike yaptığı tescillenmiş, bunlar seviniyor...:eek: Ama Yıldırım fenerden daha önemli tabi, tahliye edildi, her şey yolunda..."Türkiyedir fenerbahçe" diyorlar ama asıl Aziz Yıldırımdır fenerbahçe..

Anladım ben bunları. Başkan çıktı, sorun neyse halleder diye düşünüyorlar herhalde.

Başkanlarının bu noktadan sonra kimseye bir faydası olamayacağını henüz bilmiyorlar. Eğer Yargıtay kararından önce FB ile bağlarını koparmazsa UEFA daha büyük baskı yapacaktır. Aziz Yıldırım 'ın başkanlığı teorik olarak bitmese de, fiilen bitmiştir.

beyler ntvyi açın cok komik ya

adamlar beraat zannediyolar tahliye olmuş adam sevinç var cezaevinde :asd:

Azize tahliye olacak ve her kanalda halay ceken fenevliler izliyoruz. Yargitayi etkileme operasyonlari TV'lerde benim icin baslamistir.

AwzJp0SCAAAEgzp.jpg

:lol:

Ne işin var şikeyle hacım,haberin kralını almışsın :D

Bide kız olursa bak sırtın yere geliyormu daha ,Allah analı babalı büyütsün

:D:D Doğru diyorsun ,ondan şikeyi ikinci sıraya aldım.Sağlıklı olsun da erkek veya kız hiç farketmez :D tek bildiğim nasip olursa doğduğunda üstünde Galatasaray armalı giysiler olacağıdır.

Aziz Yıldırım yüzünden şikeci damgası yediler. Ona rağmen nerdeyse omuzlara alacaklar. Kulübün adı kirlenmiş kimsenin umrunda değil.. Salaklık resmen, şike yaptıkları için seviniyorlar..

Süreç ne kadar uzarsa o kadar işine gelir Fenerbahce'nin. İçerde iken taraftar destegini bu kadar basarı ile sağlayan Aziz Yıldırım dışarıda camiayı tamamı ile arkasına alır, baska secenegi yok almak zorunda çünkü.

Yıldırım Demirören'i kabullenen Türk futbol camiası acisindan olayın burada bitmesi mümkündür.

UEFA acısından da (artık ne vaad edildiyse) olayın bitmiş olabileceğini düşünüyorum.

Hayır mahkeme başkanınında önce tahliye sonra 6yılı sölemesi ayıp oldu. Ulan herkes timsaha yatırıyor bunları:lol:

Metrisdeki taraftarın Beyin ölümü gerçekleşmiş.. Tükürmek yerine omuzlara alacaklar.. Şikeden tescillendiniz..

azizle taraftar birbirine cicek atıyormuş. hey allam ya. kamyona felan binseymiş aziz ferah ferah:D

Cevap: Şike Soruşturması | Şike Tescillendi (Yeni konu)

Anladım ben bunları. Başkan çıktı, sorun neyse halleder diye düşünüyorlar herhalde.

Başkanlarının bu noktadan sonra kimseye bir faydası olamayacağını henüz bilmiyorlar. Eğer Yargıtay kararından önce FB ile bağlarını koparmazsa UEFA daha büyük baskı yapacaktır. Aziz Yıldırım 'ın başkanlığı teorik olarak bitmese de, fiilen bitmiştir.

Hapisteyken bile başkan seçildi sanki tahliye edileceği garantiymiş gibi..Sonuçta yasaklandı başkanlık yapması..Şike tescillendi, kupanın alınması gerek ama TFF'nin bir şey yapacağı yok umudumuz bir tek UEFA'ya..

Üst Alt