Şikede Yeni İddia


Şike İddianemesi'ne Göre Geçen Sene ki FBÜ-Galatasaray Maçında Fenerbahçe Lehine Şike Yapıldığı Söyleniyor...İddia: Nedim Karakaş ve Semih Özsoy, Recep Ankaralı ve Diğer Hakemlerle İletişime Geçti...kulübe mail atalım işin peşini bırakmasın yoksa arada kaynar gider final i kaybettiğimizde basketbolcularımızın gözyaşları aklıma geldi bu işin peşini bırakmasın yönetim emeklerimiz harcandı
 
Cevap: Şikede yeni iddiaBasketbolda çok daha fazlasını yapıyordu it oğlu itler. 2-3 sene önce puanımız silindiğinde küme düşelim diye kaç maçı bilerek kaybetmişlerdi hatırlamıyorum. Futbol kadar ön planda olmadığı için göze çarpmadı.
 
Cevap: Şikede yeni iddiaBunlar sadece futbolda degil bütün branşlarda şike yapmış anlasılan.Bende diyorum ezikler bu kupaları nasıl almıs;)
 
Cevap: Şikede Yeni İddiaElini bir kere bu şike olayına bulaştıran adam basket, voleybol, hentbol, golf dinler mi, tabiki bütün kategorilerde yapacak.
 
Cevap: Şikede Yeni İddiaAlışmış kudurmuştan beterdir.Şike yapıp başarılı olunca harbiden başarılı oldum sanacak kadar öküzler.
 
Cevap: Şikede Yeni İddiaEğer Bayan basketbol ise kesinlikle vardır birşeyler çünkü bariz ''hata'' lar vardı.Meğersem kasıtlıymış.
 
Cevap: Şikede Yeni İddia8eb2bfb%C3%BClker.JPG
 
Cevap: Şikede Yeni İddiatemmuzdan beri söyledim basketbolda incelensin kesin şike vardır özellikle bayan macları cok incelensin
 
Üst Alt