Sıla, Ahmet Kural'dan Fiziki Şiddet Gördüğü İddiasıyla Şikayetçi Oldu! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıla, Ahmet Kural'dan Fiziki Şiddet Gördüğü İddiasıyla Şikayetçi Oldu!

Ne var neyi bekliyorsun.

Kadına şiddet uygulayan adam değildir ve çomardır bu kadar basit.

Sen de eğer uyguluyorsan senden alâ çomar yoktur o zaman.

sent via GSC
Can rdasim benim dediklerimi hatirliyorsundur. Onlarin uzerine bana comar dedinki ben desteklemedigimi belirtmistim. Silanin 'canini yakmak icin onunla ask yasadim' cumlesinide okumussundur... o cumleden sonra hala bana comar diyor ve Fatih rdasim kusura bakma demiyorsan comarin agababasi sensindir ve benim gozumde bayanlara yaranmaya yol yapan adamsindir...

La kari kendi diyor 'canini yakmak icin yaptim' diye... kusura bakma ama eger (bu cumleden sonra) hala silayi destekliyorsan 'erkekligine tukureyim' senin

Can rdasim benim dediklerimi hatirliyorsundur. Onlarin uzerine bana comar dedinki ben desteklemedigimi belirtmistim. Silanin 'canini yakmak icin onunla ask yasadim' cumlesinide okumussundur... o cumleden sonra hala bana comar diyor ve Fatih rdasim kusura bakma demiyorsan comarin agababasi sensindir ve benim gozumde bayanlara yaranmaya yol yapan adamsindir...

La kari kendi diyor 'canini yakmak icin yaptim' diye... kusura bakma ama eger (bu cumleden sonra) hala silayi destekliyorsan 'erkekligine tukureyim' senin

Ben kimseyi desteklemiyorum. Sen kadın herşeyi yapsın ama erkek ağzına vurunca hemen ouuv oluyor demiştin.

Ki bu da senin şiddete pek de karşı olduğunu göstermiyor durumuna göre adam vurabilir ağzına demeye getiriyorsun kısaca.

Kadınla anlaşamıyorsan bırakıp gidersin, karşılık vermek gereksiz.

Benim bir bayana yaranmama gerek yok böyle şeylerle, bir insan olarak insanlık göstererek gayet de başarılı olunabiliniyor yani. Bilmiyorum sen neler yapıyorsun ama beni de ilgilendirmez.

Şu yorumun bile hayli hayli gösteriyor nasıl çağdışı bir kafa yapısına sahip olduğunu. Kadın sana yaranmalı zaten değil mi sen daha üstünsün.

Erkekliğime tükürecek konumda olduğunu düşünmüyorum açıkçası çomar kardeş.

Not: Adam gibi içemiyorsanız girmeyin şu foruma. Yiğit gibi anasını ağlatmışsın her konunun.

sent via GSC

Ben kimseyi desteklemiyorum. Sen kadın herşeyi yapsın ama erkek ağzına vurunca hemen ouuv oluyor demiştin.

Ki bu da senin şiddete pek de karşı olduğunu göstermiyor durumuna göre adam vurabilir ağzına demeye getiriyorsun kısaca.

Kadınla anlaşmıyorsan bırakıp gidersin, karşılık vermek gereksiz.

Benim bir bayana yaranmama gerek yok böyle şeylerle, bir insan olarak insanlık göstererek gayet de başarılı olabiliniyor yani. Bilmiyorum sen neler yapıyorsun ama beni de ilgilendirmez.

Şu yorumun bile hayli hayli gösteriyor nasıl çağdışı bir kafa yapısına sahip olduğunu. Kadın sana yaranmalı zaten değil mi.

Erkekliğime tükürecek konumda olduğunu düşünmüyorum açıkçası çomar kardeş.

Not: İcemiyorsanız girmeyin şu foruma. Yiğit gibi anasını ağlatmışsın her konunun.

sent via GSC
Yani sen diyorsunki kari benim anama babama sulaleme saydirsin. Bi taraftan kul tabagi diger taraftan bicak makas sallasin. O kari yine haklidir? Erkek insan degil boyle bi davranista bulunamaz. Dogrumu anladim?

Yani sen diyorsunki kari benim anama babama sulaleme saydirsin. Bi taraftan kul tabagi diger taraftan bicak makas sallasin. O kari yine haklidir? Erkek insan degil boyle bi davranista bulunamaz. Dogrumu anladim?
Öyle bir durumda çeker giderim olaylar oraya kadar varmadan bir daha da arkama bakmam.

Kadına şiddetle karşılık verecek değilim.

Ayrıca karı ne ya? Kadın denir kadın.

sent via GSC

Öyle bir durumda çeker giderim olaylar oraya kadar varmadan bir daha da arkama bakmam.

sent via GSC
Bayan bayan

Bayani bosver kim olursa olsun. Canini yakmak icin seni aldattim derse onun. ..... kisiliginde sorun vardir. Erkek /bayan. ..

Son düzenleme:

sent via GSC
Yani senin anana avradina tovbe estagfirullah laf atip kafana bicak makas atan biri. Can Allahini seversen ya. Bak ben siddeti desteklemiyorum fakat boyle durumlarda her zaman erkeklere suc bulmak? ???

Ha bide sen gitmek istiyorsun ama bayan yollamiyor... oda var. Kapiya duruyor ve seni birakmiyor. Ne yapacaksin?

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı'nın incelemesinde şu ifadeler yer aldı:

— Kişinin, iddia edildiği gibi 45 dakika sistematik şekilde şiddete maruz kaldığına dair travma bulguları raporda tarif edilmediği için söz konusu rapor tıbben kabul edilemez.

Sıla helal la adamın kariyerini düdüklemeyi başardın.

En başından beri samimi gelmiyordu, daha öncede yazdım ak ile arkadaş olan arkadaşım yazılan şeyleri yapacak bir adam değil demişti 1 e 50 katarak anlatıyorlardır demişti, sanırım haklıymış.

Bir taraf her şeyi inatla medyaya servis ediyorsa orada bir tuhaflık vardır.

O zaman da yazmis oldugumu tekrarliyorum, bu camia kokusmus bir camia.
Bunlarin bilimum program ve organizasyonlar cercevesinde birbirlerini yalamalari bile samimi degil.

45 dk boyunca şiddete maruz mu kaldım demiş? Bunun için rapora gerek yoktu.

Ne AK düzgün ve arkasında durulacak bir herif ne de Sıla düzgün ve arkasında durulacak bir kadın. Ahmet Kuralla ilgili bir kaç iddia geldi başka kişiler tarafından bu olay sonrasında da.

En başından beri samimi gelmiyordu, daha öncede yazdım ak ile arkadaş olan arkadaşım yazılan şeyleri yapacak bir adam değil demişti 1 e 50 katarak anlatıyorlardır demişti, sanırım haklıymış.

Bir taraf her şeyi inatla medyaya servis ediyorsa orada bir tuhaflık vardır.
bana tam tersi bi izlenim veriyor ahmet kural. denilen şeyleri yapacak karakterde biri gibi geliyor bana çünkü mizaç olarak duyguları uçta yaşatan insan tipolojisi var adamda. tabi sıla biraz belki abartmıştır ama tamamen yalan söyleyecek biri değil benim gözümde sıla. ayrıca sılanın muhalif kimliğinden dolayı bu olayı sıla aleyhine döndürecekleri hissiyatına sahibim, malum burası türkiye. olayın en başına bakarsak sılanın ahmet kuralla sevgili olması da sandığımız kadar kaliteli bi insan olmadığının kanıtı niteliğinde.

bana tam tersi bi izlenim veriyor ahmet kural. denilen şeyleri yapacak karakterde biri gibi geliyor bana çünkü mizaç olarak duyguları uçta yaşatan insan tipolojisi var adamda. tabi sıla biraz belki abartmıştır ama tamamen yalan söyleyecek biri değil benim gözümde sıla. ayrıca sılanın muhalif kimliğinden dolayı bu olayı sıla aleyhine döndürecekleri hissiyatına sahibim, malum burası türkiye. olayın en başına bakarsak sılanın ahmet kuralla sevgili olması da sandığımız kadar kaliteli bi insan olmadığının kanıtı niteliğinde.
Aslında konu aknin kalitesi değil, kadın çıktı bir sürü ithamda bulundu medyaya yaydı ve linç ettirdi, 45 dakika dayak, kül tablasıyla kafaya vurmak vs vs kadın beyanını esas alıp insanları linç etmek yanlış bir şey. İkili ilişkilerde problem yaşayıp karşıdakini mahvetme k için medyanın kadına şiddet konusundaki hassasiyetini kullandı. Konu magazin gündemine taşındıktan sonra bir anda başka başka kadınlarda olaya dahil oldu ki bu biraz piyango çıktıktan sonra bir anda akrabaların aramaya başlaması gibi bir şey.

Bu gibi olaylarda karakter analizi yapmayı doğru bulmuyorum içinde yaşamak ayrı dışarıdan gözlemlemek ayrı medyadan takip etmek ayrı. İçinde birebir ne olduğunu bilmek lazım. Benim konu özelinde takıldığım nokta kadın beyanı üzerine oluşan linç ve tutarsızlıklar.

Ahmet Kural denen vasıfsız daha yeni ünlü olmuşken bir mekanda kızın birine sözlü şiddette bulunacak karakterde biri. Medyada çıkan haberlerden ötürü bunu yazıyorum. Sıla ilk değil.

Neyse. Aslında özetle bizi kesinlikle ilgilendirmez. Ancak tarafların hayranları bunları delicesine savunmasın!

Ahmet Kural denen vasıfsız daha yeni ünlü olmuşken bir mekanda kızın birine sözlü şiddette bulunacak karakterde biri. Medyada çıkan haberlerden ötürü bunu yazıyorum. Sıla ilk değil.

Neyse. Aslında özetle bizi kesinlikle ilgilendirmez. Ancak tarafların hayranları bunları delicesine savunmasın!
Senide amma ilgilendirmiyormuş ha ilgilendirse ne yapacaksın acaba.

Mahir seninle o günler de yazdigimi tamamen yanlis anladigin icin ufaktan bir polemik yasamistik.
Konu AK ve karakteri degil, tanimadigim icin pek bir yorum da yapamam.
Konu, ortaya atilan iddialarin abartili olusu, ki bu da yavas yavas ortaya cikiyor gibi.

Senide amma ilgilendirmiyormuş ha ilgilendirse ne yapacaksın acaba.

Mahir seninle o günler de yazdigimi tamamen yanlis anladigin icin ufaktan bir polemik yasamistik.
Konu AK ve karakteri degil, tanimadigim icin pek bir yorum da yapamam.
Konu, ortaya atilan iddialarin abartili olusu, ki bu da yavas yavas ortaya cikiyor gibi.

Onu bunu boşverin de eurovision yapalım derim. Ne dersiniz; hoş olmaz mı?

Üst Alt